קודנים

קודנים שפע אבטחה מצלמות אבטחה

קודנים הם אמצעי לפתיחת דלת וכן לצורך בקרת כניסה. כיום אין יותר צורך לשאת צרור מפתחות מסורבל וכבד. אפשר לפחות להסיר ממנו את מפתח הדלת של הבית או המשרד.
השימוש בקודנים נעשה נפוץ מאוד בכל מקום: בתים פרטיים, בניינים משותפים, משרדים, בתי עסק, גני ילדים ועוד.

איך פועלים קודנים?

קודנים כוללים לוח מקשים עם ספרות 0-9 וכן לחצני כוכבית וסולמית.
בעת ההתקנה מתוכנתים קודים שונים לפתיחת הדלת, המיועדים לאנשים שונים (בני הבית, עוזרת, בייביסיטר וכו'). ניתן לתכנת עד 20, 100 ואף 250 קודים שונים. זמן פתיחת הדלת גם הוא ניתן לתכנות, עד 99 שניות.
הקשת הקוד המתאים תפעיל את מנגנון פתיחת הדלת.

מהם סוגי קודנים הקיימים?

 1. קיים מגוון רחב של קודנים בעלי מאפיינים ותפקודים שונים. עליך להכיר את המגוון המוצע כדי שתדע לבחור את זה שישמש אותך בצורה היעילה ביותר.
  קודנים עשויים פלסטיק או מתכת, קודנים משולבים במכשיר אינטרקום, קודנים המתאימים לתנאי חוץ ומזג אויר (לחות, שמש, מים), קודנים בעלי מקשים מוארים, קודנים מיוחדים אנטי ונדלים. הפיתוח המתקדם ביותר בתחום הם קודנים הניתנים להפעלה באמצעות תגי קירבה, ללא צורך בהקשת קוד.
  ילדים וקשישים שקשה להם לזכור קוד או מוגבלים שאינם יכולים להקיש מספרים ימצאו בתגי קירבה פיתרון נהדר לפתיחת הדלת. בנוסף, קיימים קודנים בעלי לחצני מגע, קודנים המיועדים להתקנה במערכת אינטרקום קיימת. כמעט בכל הקודנים יש אפשרות להוסיף לחצן קריאה לפתיחה מתוך הבית או המשרד במקום להקיש את הקוד.
  בימים בהם כולנו רוצים להגן על רכושינו אנו עוברים לא מעט דלתות על מנת להגיע למעוז חצינו, שער הכניסה, דלת האינטרקום, דלת המבנה ואף חדריו על מנת למנוע מצרור המפתחות שלנו להכיל כמות גדולה מידי של מפתחות ניתן להתקין קודנים שונים בכל אחת מהדלתות שעלינו לעבור.
  קודנים לשער, קודנים לאינטרקום הבניין, קודנים לדלת הכניסה וקודנים לחדרי המשרד.
  מערכת קודן מאפשרת כניסה רק למי שיקיש את הצירוף הנכון שהוגדר מראש במערכת והיא מורכבת מלוח מקשים עליו ניתן להקיש בקלות את הצירוף ומאפשר לאחר הקשת הקוד את פתיחת הדלת.
  ניתן להתקין קודנים בכל כניסה לחדר ו/או אזור בהתאם לדרישותיכם.
052-912-6840 דילוג לתוכן