קודן לדלת

קודן לדלת שפע אבטחה מצלמות אבטחה

קודן לדלת הוא מוצר בסיסי בתחום הרחב של מיגון ואבטחה. הוא משמש אמצעי לפתיחת דלתות כניסה, ללא תלות במפתח וחיפוש אחר צרור המפתחות. שימוש בקודן דלת נפוץ בעיקר בבניינים בהם תנועת הנכנסים היא רבה.
בנייני מגורים רבי קומות, בנייני משרדים, גני ילדים, מפעלים ומוסדות ציבור.
הדיירים או העובדים במקומות אלו מקבלים קוד כניסה אשר ידוע רק להם ובאמצעותו הם פותחים את הדלת. בצורה זו רק מורשי הכניסה לבניין הספציפי יוכלו להיכנס, דבר המעניק תחושת ביטחון רבה.
קיים מגוון דגמים רב של קודנים לדלת: קודן לדלת עשוי פלסטיק או מתכת, התקנה בתוך המבנה או מחוץ לו המחייבת התאמה לתנאי מזג אויר משתנים (רטיבות, שמש). קיימים קודנים לדלת משולבים באינטרקום, קודנים לדלת מוארים, קודן אנטי ונדלי, שהוא עמיד במקרה של ניסיון השחתה חלילה.
ניתן לתכנת מספר רב של קודים לכניסה בתוך קודן דלת וכמובן יש אפשרות לשנות קודים במידת הצורך.
התקנת קודן לדלת מתבצעת בצמוד לדלת הכניסה, ישירות על הקיר או שקוע בתוך פאנל. יש לציין כי הקודן מתאים לכל סוגי הדלתות.

איך קודן לדלת עובד?

על משקוף דלת הכניסה מותקן מנעול חשמלי. בעת לחיצת קוד הכניסה המנעול החשמלי מקבל מתח ומאפשר את פתיחת הדלת.
במקרים מיוחדים כמו הפסקות חשמל ארוכות או בשבתות וחגים (לשומרי השבת ביניכם) יש אפשרות לנטרל את פעולתו של המנעול החשמלי, וכך הוא נשאר פתוח.
לסיכום, אין ספק כי קודן לדלת הינו אביזר מיגון חשוב ביותר לאבטחת מעונכם או משרדכם. הוא קל, נוח ופשוט לתפעול, והחשוב מכל – נותן לכם תחושת שלווה וביטחון מירבי. ההיצע הוא רב ועליכם רק לבחור את הקודן לדלת המתאים ביותר לצרכיכם.
קודן לפתיחת דלת הוא דבר חכם הפלוס שלו שעל ידיי לחיצת קוד סודי ניתן לפתוח את הדלת הוא קל לשימוש ישנם כמה סוגים של קודנים לדלת ,יש את הפלסטיק הפשוט ויש את המתכת ,קודן לפתיחת דלת הוא דבר נוח שלו צריך להסתובב עם מפתח פשוט צריכים לדעת את הקוד ואז יכולים לפתוח ישנם כיום גם קודנים שמתחברים למערכות אינטרקום.

קודנים לדלתות

כבעל עסק עליך לסווג מי מבין העובדים ו/או הלקוחות בחברה רשאי להיכנס ולאן. לכל עובד יש תחום מסוים בו הוא עוסק ולכן אין צורך שיהיה חשוף לכל הנתונים בחברה, לקוחות החברה בוודאי אינם צריכים להיכנס בקלות לחדרי ההנהלה.

    • באמצעות קודן לדלת תוכל להבטיח שרק המורשים יוכלו להיכנס.
    • מערכת קודן לדלת מותקנת בדלת הכניסה לחדר או האזור הרצוי ודורשת קוד כניסה על מנת לעבוד דרכה.
    • מערכת קודן לדלת יעילה מאוד ומבטיחה כניסת מורשים בלבד.

קודן לשער

צרור המפתחות של כולנו גדל, מפתח לדלת הבית, מפתח לרכב, מפתח למשרד, מפתח לבית של ההורים ועוד באמצעות מערכת קודן לשער נוכל לחסוך מפתח נוסף ועדיין למגן את הכניסה דרך השער.
מערכת קודן לשער היא מערכת המותקנת בכניסה ורק בעל הצירוף שהוגדר מראש יוכל להקישה ולעבור דרך השער.
צירוף הקוד מוגדר במערכת והמערכת לא מאפשרת כניסה רק אלא אם הוא הוקש במדויק.
המערכת היא לוח מקשים השולט במנעול הכניסה ומורה למנעול השער להיפתח לאחר הקשת הצירוף שהוגדר במערכת. ניתן לפתוח את השער גם בעזרת המפתח.
ניתן להתקין קודן לשער גם במקום העבודה בכניסה לאזור ממודר הדורש כניסה למורשים בלבד ובהתאם לרצונכם ולדרישתכם.

052-912-6840 דילוג לתוכן