קודן אינטרקום

קודן אינטרקום שפע אבטחה מצלמות אבטחה

קודן אינטרקום הוא פנל המשלב שני מכשירים המשלימים אחד את השני – הקודן והאינטרקום.
כך תוכל ליהנות מהיתרונות של נוחות השימוש בקודן- פתיחת דלת ללא מפתח, וכן מיתרונות האינטרקום, הכוללים את האפשרות לפתוח את הדלת מכל מכשיר טלפון בבית או במשרד, באמצעות מתאם אינטרקום-טלפון. כך תוכל לפתוח את דלת הכניסה בקלות למבקרים ואורחים מזדמנים, אשר אין ברשותם קוד כניסה.

קודן אינטרקום למשרד

קודן אינטרקום למשרד מקובל ונוח מאוד לשימוש גם במשרדים. פתיחת הדלת מתאפשרת על ידי שלוחה במרכזייה, שקודן אינטרקום מחובר אליה. ניתן להגדיר את האינטרקום לצלצול בשלוחה ספציפית, למשל עמדת הקבלה, או לצלצול בכל שלוחות הטלפונים במשרד.

אפשרות פתיחת הדלת באמצעות מכשיר טלפון חוסכת טרחה רבה הן לצוות המשרד לרוץ לעבר הדלת והן למבקר המבקש להיכנס, כאשר נחסך לו זמן המתנה בחוץ. בנוסף, קיים מכשיר קודן אינטרקום בשילוב מצלמה.

כך תוכל לצפות במי שנמצא מעבר לדלת, לשוחח איתו תוך כדי צפייה, ולאשר או לדחות את כניסתו. כמו כן, קודן אינטרקום יכול להיות עם מקשים מוארים. בנוסף, קודן אינטרקום המופעל באמצעות הצמדת תג קירבה לפנל, נוח ופשוט עבור ילדים או מבוגרים אשר קשה להם לזכור קוד בעל פה.

לסיכום, קודן אינטרקום משדרג את מכשיר האינטרקום המוכר והוותיק, כך שיהיה ידידותי למשתמש, נוח וקל לתפעול.
בכניסה לביתנו יש מפתח ואנו מקפידים לנעול את הדלת ברגע שאנחנו יוצאים מהבית.

בכניסה לביניין, הדלת פתוחה לרווחה וכל אחד יכול להיכנס.
ילדים הם תמימים ויפתחו לכל אחד את דלת הבית בקלות, למה שלא נעצור את הפורץ כבר בדלת הכניסה לביניין? מה עם הבת חזרה בשעות הלילה המאוחרות ותיבהל לגלות שמישהו ממתין בחדר המדרגות?

בעזרת מערכת קודן לאינטרקום רק בעלי הסיסמא יוכלו להיכנס ללובי ומדרגות הבניין. תחושת הביטחון תתחיל כבר בחדר המדרגות.
מערכת הקודן לאינטרקום תאפשר כניסה רק לאחר הקשת הקוד המתוכנת בה ובכך תמנע "הפתעות" בחדר המדרגות.

052-912-6840 דילוג לתוכן