סוגי אינטרקום

סוגי אינטרקום שפע אבטחה מצלמות אבטחה

קראתם הרבה חומר בנושא סוגי אינטרקום? אתם מבולבלים? בואו נעשה סדר בדברים.

כאשר אנו מדברים על מכשיר אינטרקום לדלת, אנחנו כבר לא מדברים רק על זמזם אינטרקום ושפופרת אינטרקום גדולה ומסורבלת כפי שהכרנו לפני שנים.

כיום מדובר על מוצרים ברמה טכנולוגית מתקדמת ביותר, כפי שלא הכרנו בעבר.

אתן סקירה מסכמת של סוגי אינטרקום לדלת המתקדמים:

  1. אינטרקום טלפון – פאנל האינטרקום החיצוני מחובר ישירות למרכזיית הטלפונים של המשרד או העסק, או כמובן לקו הטלפון הביתי. החיבור נעשה באמצעות מתאם טלפון מיוחד המחובר לקו הטלפון. מכשיר הטלפון מתפקד כשפופרת אינטרקום לכל דבר, ניתן לשוחח עם המבקש להיכנס, ולחיצה על אחד המקשים תאפשר את פתיחת דלת הכניסה.
  2. אינטרקום טלוויזיה – זהו מכשיר אינטרקום המשולב עם מצלמת וידאו. המצלמה מותקנת על הפאנל החיצוני, והיא מופעלת כאשר נלחץ הלחצן. המצלמה היא חד כיוונית, כלומר רק הנמצא בתוך הבית או המשרד יכול לצפות במי שעומד במפתן הדלת. היחידה הפנימית כוללת מסך טלוויזיה קטן, בו ניתן לצפות בצילום.
  3. אינטרקום אלחוטי – מכשיר אינטרקום המשמש בעיקר למקומות בעלי שטחים נרחבים- מפעלים, בנייני משרדים רבי קומות וכו', כך שיהיה ניתן לפתוח את השער או הדלת מכל נקודה ונקודה באמצעות מכשיר טלפון אלחוטי קטן, מעין שלט קטן.

שימוש נוסף של האינטרקום האלחוטי הוא כאמצעי תקשורת בין אנשים הנמצאים בחדרים שונים בבית, בחצר או בחדרי המשרד השונים. כך תוכל להקשיב למתרחש בחדרים השונים ולדבר עם הנמצאים שם, מבלי להיות נוכח שם פיסית. באינטרקום אלחוטי ניתן לשלב גם מצלמה ומסך טלוויזיה המשדר למרחק של כ- 100 מטר, כך שתוכל גם לצפות בחדרים ולא רק לשמוע.

מעבר לסקירה של סוגי אינטרקום שונים רצוי לעשות בירור גם על יצרני אינטרקום.

אלו יצרני מערכות אינטרקום קיימים בשוק?

  1. אינטרקום לוגיפון – לוגיפון היא יצרן ישראלי של מערכות אינטרקום מתקדמות ומתאמי אינטרקום-טלפון.
  2. אורמט אינטרקום – מערכות אינטרקום תוצרת איטליה. המוצר המוביל של אורמט אינטרקום הוא מערכת אינטרקום צבע לבניינים רבי קומות – פאנל חיצוני המשולב במצלמה ודפדפן שמות בעברית לבחירת הדירה הרצויה.
  3. אינטרקום תורן – מכשיר אינטרקום סטנדרטי, הכולל שפופרת אינטרקום עם זמזם ולחצן לפתיחת הדלת. ניתן להתקנה עצמית.
052-912-6840 דילוג לתוכן