סוגי אזעקות

סוגי אזעקות שפע אבטחה מצלמות אבטחה

מערכת אזעקה פימא

קיימים בשוק הישראלי יצרנים רבים של מערכות אזעקה. פימא, אחת מהם, היא חברה ישראלית ליצור מערכות אזעקה וגילוי פריצה. קיימים מספר דגמים של מערכת אזעקה פימה ומספר סוגי אזעקות. סדרת דגמי הנתר-פרו המיועדים לכיסוי שטח נרחב של אזורים רבים (עד 144 אזורים), וסדרת דגמי קפטן שקיבולת האזורים שלהם היא קטנה (עד 6 אזורים בלבד אזור – משמעותו תחום שבו נמצא גלאי או חיישן כלשהו, המאותת למרכז הבקרה בעת הצורך)

דגם הנתר פרו 896, למשל, נחשב למוצר הדגל של מערכת אזעקה פימא מסוגי אזעקות שונים. מערכת זו נחשבת לאחת המערכות הטובות ביותר הקיימות. היא בעלת יכולת קליטה של 8-96 אזורים. לוח המקשים, המיועד להפעלה או כיבוי של המערכת ונטרול אזורים מסוימים, תומך בעברית, כך שניתן לתת שם בעברית לכל אזור ואזור. לוח המקשים מדווח על מצב מערכת האזעקה, מתעד מועדי כיבוי והפעלה, אזורים מנוטרלים ואזורים בהם האזעקה פועלת. מערכת אזעקה פימא שולחת הודעת או מתקשרת לעד 4 מספרים שהוגדרו מראש, בעת הפעלה או כיבוי של המערכת, וגם מודיעה על אזור ספציפי שנפרץ, במקרה של פריצה חלילה. ניתן לחבר ללוח הבקרה של מערכת אזעקה פימה מקלט לקליטת עד 24 גלאים אלחוטיים. הזיכרון הפנימי של מערכת אזעקה פימא מכיל 100-200 אירועים אחרונים, בהתאם לדגם. יתרון נוסף של מערכת אזעקה פימה על סוגי אזעקות אחרות הוא כאשר יש יחידת מגורים נפרדת בחצר הבית או משרד קטן, יש אפשרות לחבר אותה למערכת באמצעות לוח מקשים נפרד, סירנה נפרדת ולשלוט עליה באופן נפרד ועצמאי לחלוטין.

מערכת אזעקה עורב היא מערכת מובילה נוספת בשוק הישראלי. אז במה הוא שונה מסוגי אזעקות אחרות? חברת עורב היא חברה ישראלית והיא אחת מקבוצת חברות בינלאומיות- קבוצת עורב. מערכת אזעקה עורב מיוצרת במספר דגמים. דגמי נחשבת לאחת מערכות האזעקה הטובות ביותר. ניתן לשלב גלאים קוויים ואלחוטיים באמצעות מקלט אלחוטי, והיא מכילה עד 16 אזורים. גם לאזעקה עורב היכולת לשלוח בתקשורת סלולארית. מערכת אזעקה עורב מאפשרת להגדיר עד 8 טיימרים להפעלה וכיבוי, או להגבלת משתמשים מסוימים, במקביל. אזעקה עורב מתקשרת, בעת הצורך, לעד 8 מספרי טלפון שהוגדרו מראש במערכת. הזיכרון הפנימי של אזעקה עורב מכיל עד 1024 אירועים אחרונים.

אזעקות

סדרת דגמים נוספת של מערכת אזעקה עורב היא והיא מיועדת ל-8 עד 64 אזורים. גם כאן ניתן לשלב מקלט אלחוטי לקליטת גלאים אלחוטיים, הגדרת 8 טיימרים שונים להפעלה וכיבוי, התקשרות לעד 6 מספרי טלפון המוגדרים במערכת. ניתן לקבוע עד 50 קודי משתמש שונים, הזיכרון הפנימי בדגם אזעקה עורב זה מכיל עד 256 אירועים אחרונים. הדגם הנוסף בסדרה זו של מערכת אזעקה עורב הוא גדול יותר, ומכיל 32-64 אזורים, מקלט אלחוטי לעד 64 גלאים אלחוטיים וכן ניתן לקבוע עד 100 קודי משתמש שונים. יתר הפרמטרים זהים לדגם הקטן יותר.

עיון קצר בסוגי אזעקות ייתן לכם רקע לפני שאתם פונים למקצוענים.

052-912-6840 דילוג לתוכן