מתקין מצלמות - עלייה ניכרת בביקוש להתקנת מערכות אבטחה שונות נוכח העלייה בכמות הפריצות, כך תגנו על דירתכם!

מתקין מצלמות

נוכח עלייה משמעותית בכמות הפריצות בשנים האחרונות, אנשים רבים בוחרים לשלב מערכות אבטחה שונות בדירתם. שפע אבטחה מציעה לכל לקוחותיה מבחר עשיר של מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה ומבחר ציוד אבטחה מקצועי שיבטיח לכל המשתמשים הגנה מלאה מפני פריצות. חושבים להתקין מצלמות אבטחה בדירתכם? לפני שתגיעו למעמד הבחירה, חשוב שתכירו כמה פרטים חשובים אודות מצלמות האבטחה החדשות והמתקדמות ביותר. מתקין מצלמות מקצועי ידע להתקין עבורכם את כל סוגי המצלמות בכל מקום שתבחרו ללא כל בעיה, אך אחד השינויים הגדולים ביותר של מצלמות האבטחה בשנים האחרונות הוא בהליך ההתקנה המאפשר כיום גם לכם, ללא כל ידע או כלים מקצועיים, להתקין בכוחות עצמכם את מרבית מהמצלמות המתקדמות ביותר. ריכזנו עבורכם את מירב היתרונות של מצלמות האבטחה החדשות שיוצרו בשנים האחרונות.

הליך ההתקנה עבר שינויים רבים - כיום גם אתם יכולים להתקין את רוב סוגי המצלמות בכוחות עצמכם

היתרון הראשון שלה צלמות החדשות בהשוואה למצלמות שנמכרו עד לפני מספר שנים בודדות הוא בהליך התקנת מצלמות. עד לפני מספר שנים בודדות הליך התקנת מצלמה נסתרת בבית חייב אתכם להסתייע בשירותיו של מתקין מצלמות מקצועי. מתקין מצלמות הגיע מצוייד עם ידע מקצועי וכלים מקצועיים להשלמת התקנה של כל מצלמה בכל מקום שנבחר. כיום, הליך התקנת מצלמה נסתרת בבית פשוט הרבה יותר כך שאתם כלל לא חייבים להסתייע בשירותיו של מתקין מצלמות מקצועי. כיום ישנן מצלמות אבטחה רבות שניתן פשוט להניח במקום אסטרטגי ללא כל צורך בחיבורים חוטיים או בהתקנה מורכבת. מצלמות אלחוטיות מאפשרות לכם להניח אותן בנקודה אסטרטגית לצילום מיטבי של החלל ללא הצמדתן לקירות הדירה. אם בכל זאת תרצו להציב את המצלמות בקיבוע לקירות שונים בדירה, תוכלו להסתייע בתוסף ייעודי שניתן להתקין בקלות בעזרת מספר ברגים.

האפליקציות החכמות - כך תקבלו התראה ישירה לפלאפון בכל תזוזה בחלל המצולם

יתרון נוסף בגינו רבים כיום בוחרים להזמין מתקין מצלמות מקצועי להתקנת מצלמות אבטחה בכל חלל דירתם הוא האפליקציות החדשות של מצלמות האבטחה. אם עד לפני מספר שנים נדרשתם להתמודד עם הליכים בירוקרטיים מורכבים לכניסה למצלמות האבטחה בדירתכם, כיום תוכלו לעשות זאת בעזרת קוד אישי פשוט אפליקציה ייעודית המתאימה לכל סמארטפון. אפליקציות אלה מאפשרות לרבים שבוחרים להסתייע בשירותי מתקין מצלמות להתקנת מצלמות אבטחה בדירתם ביתרונות רבים המייעלים את המעקב אחר הנעשה בדירה. דוגמה לכך היא האפשרות לקבל התראות אוטומטיות בכל תזוזה חריגה בדירה. את ההתראות ניתן לכוון לרמות שונות כך שלא תקבלו התראה בכל פעם שזבוב יחליט להתעופף לו ליד המצלמה.

איכות הצילום - שיפור ניכר באיכות הצילום, גם בשעות הלילה ובתנאי תאורה ירודים!

אם לא די בכך, גם איכות הצילום עברה שיפורים בשנים האחרונות וכיום ניתן ליהנות מאיכות גבוהה במיוחד, גם בתנאי תאורה שאינם מיטביים. מתקין מצלמות מקצועי מבית שפע אבטחה מכיר היטב את כל סוגי המצלמות החדשות והמתקדמות ביותר ומסייע ללקוחותיו להתאים מצלמה מיטבית לכל חלל בדירה. רוצים להתקין מצלמת אבטחה בחצר בתנאי תאורה שאינם מיטביים? מתקין מצלמות מבית שפע אבטחה יוכל לסייע לכם לבחור נכון את המצלמה המתאימה ביותר למשימה שתבטיח איכות צילום מיטבית גם בשעות הלילה. חשוב להדגיש ולומר כי ככל שאיכות הצילום של המצלמה שלכם גבוהה יותר, כך המחיר שתידרשו לשלם עליה גבוה יותר. לכן, מתקין מצלמות מקצועי מבית שפע אבטחה ממליץ לכל לקוחותיו להקציב סכום שהם מוכנים להשקיע על המצלמות החדשות ורק לאחר מכן לבחור את המצלמות הטובות ביותר במסגרת התקציב.  

הסוף לכרטיסי הזיכרון - הכירו את כל היתרונות של השמירה בענן

נקודה נוספת וחדשה בעולם צילומי האבטחה שרבים רואים בה יתרון של ממש היא מעבר לשמירה בענן. מתקין מצלמות מקצועי מסביר כי עד לפני מספר שנים כל מצלמת אבטחה כללה כרטיס זיכרון ייעודי עליו נשמרו כל תוכני הצילום. כיום, בעזרת אפשרות מתקדמת של שמירת כל תוכן הצילום בענן, אתם לא נדרשים לקנות כרטיסי זיכרון שונים. מהם היתרונות של השמירה בענן? ראשית, תוכלו לשמור תוכן צילום ללא הגבלה בהתאם לצרכים המשתנים שלכם. שנית, תוכן הצילום נשמר בצורה מאובטחת במיוחד. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מכלל היתרונות הללו ולשלב מצלמות אבטחה בכל חללי דירתכם, חשוב שתכירו את הטיפים החשובים ביותר של מתקין מצלמות מקצועי לבחירה נכונה של המצלמה הטובה ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם.

כך תדעו לבחור נכון את המצלמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם וללא חריגה מהתקציב שהגדרתם מראש

מתקין מצלמות מקצועי מבית שפע אבטחה מדגיש בפני כל לקוחותיו את הטיפים החשובים ביותר לבחירה נכונה של מצלמות מותאמות לצרכים האישיים שלהם. ראשית, לפני שאתם מגיעים למעמד הבחירה חשוב להבין שקיימים כיום שלל דגמים השונים זה מזה בגודל, באיכות הצילום, במערכות הטכנולוגיות השונות וכמובן גם במחירים. הגעה למעצד הבחירה ללא הכנה מוקדמת למיקוד הצרכים שלכם, עלולה לגרור בלבול ובחירות לא נכונות. לכן, מתקין דלתות מקצועי ממליץ ללקוחותיו למקד את הצרכים שלהם לפני שהם מגיעים לשפע אבטחה לבחור את המצלמות הטובות ביותר עבורם. איך מתמקדים? עורכים רשימה מסודרת הכוללת את כל הצרכים לשמם אתם מייעדים את המצלמות החדשות. עם הרשימה ניתן להגיע למעמד הבחירה בשפע אבטחה, שם מתקין מצלמות מקצועי ידע להתאים עבורכם את הדגמים הטובים והמתאימים ביותר.

כמו כן, מתקין מצלמות מקצועי ממליץ לערוך סקירה מהירה אודות מירב הדגמים הקיימים לפני ההגעה למעמד הבחירה. איך עושים את זה? עד לפני שנים בודדות נדרשתם לחטט רגליכם בין מספר חנויות במטרה להכיר את הדגמים הטובים ביותר. כיום, ניתן פשוט לערוך סקירה מהירה ברשת שתאפשר לכם להכיר את מירב דגמי המצלמות האיכותיות והטובות ביותר תוך מספר דקות בודדות.

052-912-6840 דילוג לתוכן