מצלמות סמויות - הכירו את כל היתרונות של המצלמות החדשות

מצלמות סמויות שפע אבטחה מצלמות אבטחה בתל אביב

לא מעט אנשים כיום בוחרים להתחדש עם מצלמות סמויות המוצבות בחללים שונים בכל רחבי דירתם. עד לפני מספר שנים בודדות תהליך התקנת מצלמות סמויות בדירה היה ארוך, מסובך ומייגע אך בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בכל עולם מצלמות אבטחה הגורמים לאנשים רבים לבחור לשלב בדירתם מצלמות סמויות במגוון חללים שונים. אם גם אתם מעוניינים לשלב בדירתכם מצלמות סמויות, חשוב שתכירו את כל השינויים, החידושים והשדרוגים של מצלמות האבטחה מהשנים האחרונות. בין כלל השינויים המשמעותיים ביותר ניתן למנות את מחירי מצלמות סמויות שירדו בעשרות אחוזים, הליך ההתקנה שהתקצר משמעותית והפך פשוט במיוחד, שיפור ניכר באיכות הצילום, אפשרות לצילום בתנאי שטח ואף לצילום בלילה, זיהוי תנועה של מצלמות סמויות וכן אפשרות לשמור את כל התצלומים בענן, ללא צורך בכרטיסי זיכרון כלל. שפע אבטחה מבטיחים לכל לקוחותיהם מגוון עשיר של מצלמות סמויות בכל הדגמים השונים כך שגם אתם תוכלו לבחור מצלמה מותאמת במדוייק עבור כל הצרכים שלכם. רגע לפני שאתם יוצאים לבחור את מצלמות האבטחה הטובות ביותר עבור דירתכם, כדאי שתכירו עוד כמה נקודות חשובות.

בחרו נכון מיקום אסטרטגי למצלמות הסמויות בדירתכם

ראשית, חשוב לדעת כי כיום אנשים רבים מתקינים את מצלמות דירתם באופן עצמאי לחלוטין. כפי שציינו מעלה, הליך ההתקנה עבר שינוי משמעותי כך שכיום גם אתם תוכלו להציב מצלמות סמויות בכל חלל דירתכם ללא ציוד מיוחד או הכשרה מקצועית. במידה ותבחרו במצלמות אלחוטיות, כל שתידרשו לעשות זה להציבן במקומות אסטרטגיים שרואים מהם את כל הנעשה בחלל ללא יכולת הבחנה במצלמה. ישנה אפשרות נוספת של הצבת מצלמות אבטחה על קירות הדירה, מה שמצריך תוסף ייעודי המאפשר למצלמה להיתפס היטב. חשוב להדגיש כי לא תמיד מצלמות אבטחה מגיעות עם התוסף הייעודי לתלייתן על הקיר ולכן אם אתם מעוניינים לתלות את המצלמות שלכם, חשוב לוודא שאתם אכן מקבלים גם את התוסף הייעודי לדגם המצלמה בה בחרתם. את התוסף יש לתלות במקום אסטרטגי על קיר דירתכם בעזרת כל מברגה פשוטה ולאחר מכן לחבר את המצלמה לתוסף המוצמד לקיר.

שמירת כל חומרי הצילום בענן תמורת תשלום סמלי מידי חודש

שנית, חשוב להכיר את כל השיטות השונות לשמירת החומר המצולם. עד לפני מספר שנים בודדות האפשרות הבלעדית הייתה כרטיסי זיכרון, אך כיום ישנה אפשרות נוספת של שמירה בענן. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין אפשרויות השמירה השונות באים לידי ביטוי בעיקר במחיר. כרטיסי זיכרון יצריכו מכם תשלום חד פעמי עבור רכישת הכרטיס בעוד האפשרות של השמירה בענן תצריך מכם תשלום חודשי של כמה שקלים עבור השירות. התשלום נגזר מכמות המצלמות בדירתכם וכן ממשך הזמן שתרצו לשמור את החומרים. לרוב, אנשים בוחרים לשמור את החומרים המצולמים לתקופה בת כשבועיים, לאחריה החומרים ימחקו באופן אוטומטי. אין צורך לשמור את כל חומרי הצילום לתקופה בלתי מוגבלת בשל העובדה הפשוטה כי במידה ואכן יהיה אירוע בדירתכם שתרצו לראות, כנראה שתרצו לראותו מיד לאחר שהוא התרחש. שפע אבטחה מאפשרים לכם ליהנות ממגוון עשיר של מצלמות סמויות כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל תכולת דירתכם מרושתת מצלמות המתעדות כל רגע. אך מה הסיכויים שבדקות הספורות שאתם מציצים למצלמות מידי תקופה תצליחו לראות משהו יוצא דופן אתם שואלים? מצלמות סמויות חדשות ומתקדמות מהשנים האחרונות לא יצריכו מכן להציץ למצלמות, הן יתריעו כאשר יזהו תנועה חשודה בזמן אמת.

זיהוי תנועה -עבר לא צריכים להציץ למצלמות לוודא שהכל בסדר

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מצלמות סמויות חדשות ומתקדמות הוא היכולת שלהן לזהות תנועה חשודה. הסיכויים שתתפסו את התנועה החשודה באופן מקרי בעת הצצה לבדוק שהכל בסדר אכן קלושים, אך בעזרת היכולת של מצלמות סמויות חדשות לזהות תנועה, תוכלו לראות כל תנועה חשודה בזמן אמת. על מנת לוודא שלא תקבלו התראות על תזוזות חשודות מכל זבוב שמטייל בדירתכם, חשוב להגדיר נכון את הגדרות המצלמה כך שהיא תדע להתריע רק על תזוזות של ממש. שדרוג נוסף ומשמעותי לכל סוגי מצלמות סמויות חדשות הוא אפליקציות ייעודיות בעזרתן תוכלו לראות את כל הנעשה בדירה דרך הסמארטפון שלכם בכמה לחיצות כפתור פשוטות. כל התראה תגיע ישירות לסמארטפון שנמצא תמיד עליכם כך שאתם זמינים בזמינות מלאה לכל הנעשה בדירתכם בכל רגע. שפע אבטחה מאפשרים לכם ליהנות מכלל הדגמים השונים של מצלמות סמויות, מצלמות אבטחה גלויות, מצלמות לדלת הכניסה ועוד. כל שאתם נדרשים לעשות זה לדעת לבחור נכון את המצלמה המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם. כיצד עושים זאת? הנה לכם כמה טיפים חשובים להליך הבחירה.

הדרך הטובה ביותר לבחור נכון

תחילה חשוב להכיר היטב את כל הצרכים האישיים שלכם לשמם אתם מייעדים מצלמות סמויות. חשוב מאוד לערוך רשימה מסודרת שתכלול את כל הצרכים האישיים שלכם כך שתוכלו להגיע איתה למעמד הרכישה ולהסתייע באנשי המקצוע שידעו להתאים לכם מצלמות סמויות מותאמות לכל הצרכים הכתובים ברשימה. מומלץ לערוך את הרשימה במשך כשבוע במטרה לוודא שלא שכחתם כלום. לאחר מכן, חשוב לערוך סקר שוק מקיף אודות כלל הדגמים של מצלמות סמויות ברשת. אנשים רבים שמגיעים למעמד הרכישה ללא היכרות עם מגוון דגמים של מצלמות, מתפשרים על המצלמה הטובה ביותר בחנות אליה הם הגיעו ללא ידיעה שישנם דגמים טובים הרבה יותר שפשוט לא נמצאים במלאי החנות. בעידן האינטרנטי תוכלו להשלים את הסקר תוך דקות בודדות וללא כל צורך ביציאה מהבית. שפע אבטחה מאפשרת לכם ליהנות מכל הסוגים והדגמים השונים כך שתצליחו לבחור מצלמות סמויות מותאמות ומדוייקות למלוא הצרכים שלכם ללא פשרות.

052-912-6840 דילוג לתוכן