מצלמות מוסלקות

מצלמות מוסלקות שפע אבטחה מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה נסתרות, או בשמן הנוסף מצלמות מוסלקות, נועדו בראש ובראשונה לצורכי מעקב ותיעודו. כשמן של המצלמות, העובדים המצולמים אינם יודעים דבר על קיומן של מצלמות ועל היותם מצולמים. בעזרת מצלמות מוסלקות ניתן לעקוב אחר עובדים בבית העסק, במשרד או אחר עובדי משק הבית השונים אצלך- מטפלת של ילדיך, בייביסיטר, מנקה וכו'.

מצלמות מוסלקות הן אמצעי המאפשר לך שליטה ופיקוח אחר המתרחש כשאינך נמצא בבית או בבית העסק שלך. מעבר לכך, מצלמות מוסלקות יחשפו מחדלים, גניבות או התנהגות לא ראויה של עובד מסוים. המצלמות מתעדות את המתרחש, וכך תוכל לעשות שימוש בחומר לצורך הוכחות, למשל, או כל דרך אחרת שתמצא לנכון לפעול בה.

מהו אופן ההסלקה של מצלמות אבטחה נסתרות?

מצלמות אלו הן מספיק קטנות כדי שאפשר יהיה למקם אותן כמעט בכל מקום שתחשוב עליו: בתוך אהיל, מאחורי המראה, שעון הקיר, נורה, מנורת שולחן, בתוך חפצי נוי, כלי בית, הכל כיד הדמיון. קיימות מצלמות מוסלקות ומכשיר הקלטה בתוך צעצועים שונים. בבתים או משרדים בהם מותקנת מערכת אזעקה, ניתן למקם מצלמות מוסלקות בתוך הגלאים. כאן דרושה רמת יצירתיות גבוהה שתעזור לך לבחור את המקום הכי נסתר והכי בלתי צפוי למיקום מצלמות מוסלקות, כך שלא יתגלו.

מצלמות מוסלקות צריכות להיות מחוברות למכשיר הקלטה, dvr , שיכול להיות מובנה בתוך המצלמה או מחוץ לה.
סוג נוסף של מצלמות מוסלקות הן מצלמות זעירות. גם הן נועדו לצורכי תיעוד סמוי. העדשה שלהן הרבה יותר קטנה משל מצלמה רגילה, והיא מכונה "ראש סיכה" (pine hole).

מצלמות זעירות נועדו בעיקר לתיעוד של פגישות שונות, שיחות עם חוקרים, כדי להשתמש בחומר לצרכים שונים. מצלמות זעירות יכולות להיות מוסלקות בתוך כובע, במשקפי שמש, בתיק, בשעון או בעט.

נוחות השימוש במצלמות מוסלקות היא רבה, שכן ניתן להעביר אותן מחפץ לחפץ בהתאם לצורך בקלות, וברגע שמיקמת אותה בנקודה מסוימת שכחת שהיא שם…. חוץ ממך אף אחד לא ירגיש בה ולא ידע על קיומה.

052-912-6840 דילוג לתוכן