מצלמות ביתיות - הכירו את כל הפרטים החשובים ביותר

מצלמות ביתיות שפע אבטחה מצלמות אבטחה בתל אביב

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב מצלמות ביתיות בדירתם במטרה לוודא כי הבייביסיטר עושה את עבודתה נאמנה, כלל ציוד דירתם נשאר במקומו ואף אדם זר לא מטייל חופשי בדירתם בזמן שהם תקועים בפקקים בדרך חזרה מעבודתם. אז אם גם אתם מעוניינים לעשות שימוש באפשרות זו של מצלמות ביתיות, חשוב שתכירו מספר פרטים חשובים אודות השינויים הרבים שחלו בכל סוגי מצלמות אבטחה לבית. ראשית, חשוב לדעת כי בשל עליית הביקוש בשנים האחרונות, כיום יש מגוון רחב של סוגי מצלמות ביתיות שיכולות להתאים לשלל מטרות. בין כלל סוגי המצלמות הקיימות כיום ישנן מצלמות קטנות ונסתרות, אחרות גדולות, אלחוטיות, בעלות אפשרות לצילומי לילה, מתאימות לתנאי שטח ועוד. כלל האפשרויות הללו מחייבות אתכם לדעת לבחור נכון מצלמות ביתיות המתאימות למלוא הצרכים שלכם. שנית, חשוב לדעת כי לאחר מקצה השינויים והשיפורים שכל מצלמות אבטחה לבית עברו בשנים האחרונות, כיום כל אדם יכול להתקין בביתו מצלמות ביתיות ללא כל צורך בידע מקצועי או התמודדות עם שלבי הגדרות מורכבות וקישורים מסובכים למחשב או לסמארטפון. בעזרת אפליקציות ייעודיות שיש לרוב ככל דגמי מצלמות ביתיות, תוכלו לצפות בכל הנעשה בדירתכם בקלות רבה בלחיצת כפתור פשוטה. כלל השינויים הללו מנגישים את מצלמות ביתיות לכל הציבור ומאפשרות לו ליהנות ממצלמות אבטחה לבית בהתאמה מלאה לכל צרכיו וללא התמודדות עם הליכים ארוכים, מסובכים ומייגעים. שפע אבטחה מבטיחים לכל לקוחותיהם מצלמות ביתיות ברמות איכות משתנות בהתאם לצרכיו ויכולותיו הכלכליות של כל לקוח. רגע לפני שאתם בוחרים את המצלמות שלכם, הכירו כמה נקודות חשובות.

הליך ההתקנה - הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים

אחת הסיבות המרכזיות אשר עד לפני שנים בודדות גרמה לרבים להימנע משילוב מצלמות ביתיות בדירתם היא קושי הליך התקנתם. עד לפני מספר שנים אכן הליך התקנת מצלמות ביתיות היה ארוך ומייגע אך בשנים האחרונות חלו מספר שינויים משמעותיים בנושא. ישנן שתי אפשרויות התקנה עיקריות, הראשונה לא מצריכה כל ידע מקצועי או עזרים מיוחדים להשלמת הליך ההתקנה בעוד השניה מצריכה תוספת ייעודית למצלמה שבחרתם וכמה עזרים בסיסיים נוספים. כפי שהזכרנו, אחד הגורמים לכך שרבים כיום בוחרים לשלב בדירתם מצלמות ביתיות הוא הפשטות. מעבר לפשטות ההגדרות וההתחברות בעזרת אפליקציה ייעודית מכל סמארטפון, גם הליך ההתקנה נחשב לפשוט במיוחד. ישנן מצלמות שניתן לחבר לחשמל ופשוט להניח בכל בכל פינה שתרצו בחלל הדירה, מה שכמובן לא מצריך מכם ידע מקצועי, התעסקות עם עזרים נוספים או קדיחה בקירות. לעומת זאת, השיטה השניה של התקנת מצלמות כוללת תוספים ייעודיים להצבת המצלמות על קירות הדירה. גם שיטת התקנה זו אינה מסובכת במיוחד ומצריכה חיבורים פשוטים שניתן להשלים תוך דקות בודדות בעזרת מברגה פשוטה. חשוב להדגיש כי ישנן מצלמות ביתיות אשר אינו מגיעות עם תוספים ייעודיים להצבתן על קירות הדירה, מה שיצריך מכם לרכוש אותם בנפרד. שפע אבטחה מאפשרים לכם לבחור את המצלמות המתאימות ביותר בתוספת כל הנדרש על מנת שתוכלו להציב את המצלמה בכל מקום שתרצו ללא כל הגבלה.

זיהוי תנועה - רוב המצלמות המתקדמות יודעות לזהות תנועה

  1. נקודה נוספת שחשוב שתכירו היא אופן השימוש המתקדם במצלמות אבטחה לבית. כפי שציינו לעיל, כמעט לכל מצלמה ביתית יש אפליקציה ייעודית בעזרתה תוכלו לצפות בכל הנעשה בדירתכם מכל סמארטפון. אנשים רבים בוחרים לוותר על שילוב מצלמות ביתיות בדירתם בטענה כי הם לא יכולים לצפות בכל הנעשה בדירתם כל העת והסיכויים שיראו משהו חשוד או יוצא דופן בדיוק בדקות הספורות שיביטו בתוכן הצילום קלושים. בדיוק משום כך חשוב להדגיש את אחת התכונות החשובות ביותר שיש כיום למצלמות אבטחה ביתיות ומתקדמות. ניתן להגדיר שהמצלמה הביתית שלכם תתריע לכם כאשר היא מזהה תנועה. כלומר, במידה ואתם לא נמצאים בדירתכם במהלך היום ויודעים כי אף אדם אחר לא אמור לשהות בה, אתם יכולים להגדיר למצלמה להתריע לכם כאשר היא מזהה כל תנועה. חשוב להדגיש כי ניתן לווסת את התנועה שתוגדר יוצאת דופן וכזאת שמצריכה התראה במטרה לוודא שהמצלמה לא תתריע על כניסתו של כל זבוב. אפשרות זו מהווה יתרון משמעותי ומאפשרת לכם להיות בטוחים ששום דבר חשוד לא קורה בדירתכם, גם ללא צורך בהסתכלות ממושכת במצלמות האבטחה.

אחסון חומרי הצילום - הכירו את האפשרויות השונות

גם באשר לאחסון ושמירת כל החומר המצולם ישנן מספר נקודות שחשוב שתכירו. תחילה, חשוב להדגיש כי מצלמות ביתיות חדשות ומתקדמות יאפשרו לכם לגשת לחומרים שצולמו בתשי שיטות מרכזיות. השיטה הראשונה היא שמירת כל החומרים על כרטיס זיכרון שניתן להכניס למצלמה. אפשרות זו של שמירת כלל תכולת החומרים על כרטיס זיכרון ייעודי מאפשרת לכם לשלם תמורת כרטיס זיכרון באופן חד פעמי וליהנות משמירת כל החומרים. במטרה לוודא כי לא תידרשו להחליף כרטיסי זיכרון בתדירות גבוהה, חשוב לבחור את משך התקופה של שמירת החומרים. כלומר, תוכלו לבחור שהחומרים ישמרו במשך שבוע ולאחר מכן יתחילו להימחק. כל יום חדש שיצולם ישמר על חשבון אותו יום שצולם לפני שבוע. ברוב המקרים אין צורך לשמור על התצלומים לתקופת זמן ממושכת בשל העובדה הפשוטה כי אם אכן חל אירוע יוצא דופן בדירתכם, סביר להניח שתגלו זאת מיד עם הגיעכם לדירה או לאחר מספר ימים לכל היותר, מה שכמובן יאפשר לכם לקבל את כל החומרים שצולמו ללא בעיה. האפשרות השניה היא שמירת כל החומרים בענן ללא כל צורך בכרטיס זיכרון. אפשרות זו מצריכה את הבוחרים בה לשלם על השירות תשלום חודשי הנגזר מכמות המצלמות ומשך הזמן שהחומר ישמר ויעמוד לרוב על מספר שקלים מידי חודש.

שני טיפים חשובים לבחירה נכונה

כל שנותר לכם לעשות זה רק לדעת לבחור נכון את המצלמה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם וליהנות משמירה על כל תכולת דירתכם בקלות רבה. במטרה להצליח לבחור נכון מבין כלל הדגמים הקיימים כיום, כדאי שתכירו שני טיפים חשובים. הראשון הוא היכרות מעמיקה עם מלוא הצרכים שלכם. אנשים רבים מגיעים למעמד הבחירה ללא היכרות עם כל הצרכים לשמם הם מייעדים מצלמות ביתיות. שלב זה נועד בכדי לגרום לכם לחשוב אודות כל הצרכים שתרצו מהמצלמות, כך שתוכלו לבחור מצלמות אבטחה לבית תוך בדיקה שהן אכן יכולות למלא את כל הצרכים שלכם. מומלץ ליצור רשימה הכוללת את כלל הצרכים כך שתוכלו להגיע איתה למעמד הרכישה ולהתייעץ עם אנשי המקצוע אודות דגם המצלמה המתאים ביותר לכלל הצרכים ברשימה. הטיפ השני הוא עריכת סקר שוק אודות כלל הדגמים השונים של מצלמות ביתיות. בעידן האינטרנטי תוכלו להכיר את מירב הדגמים הרלוונטיים ביותר עבורכם תוך מספר דקות בודדות בלבד, מה שכמובן יסייע לכם להתאים את המצלמה הטובה ביותר לכל צרכיכם. הקפדה על שני הטיפים הללו תוך היכרות עם כלל הנקודות החשובות שציינו מעלה, תבטיח לכם בחירה נכונה וממוקדת של מצלמות ביתיות מיטביות ומותאמות אישית. שפע אבטחה מבטיחים ללקוחותיהם מצלמות איכותיות בשלל דגמים שונים לבחירה 

052-912-6840 דילוג לתוכן