מצלמות אלחוטיות

מצלמות אלחוטיות שפע אבטחה מצלמות אבטחה

מצלמות אלה פועלות באמצעות סוללות ושתול בהן משדר. מטרת המשדר היא לשגר את החומר המצולם אל מסך הטלוויזיה או המחשב שבו צופים בצילום. השימוש במצלמות אלחוטיות נפוץ בעיקר כאשר נדרשת ניידות גבוהה מנקודה לנקודה, ובכך נמנע הצורך משימוש בכבלים וחוטי חשמל. כך אפשר להשתמש במצלמות במקומות בהם אין נקודת חשמל זמינה.

קיימים שני סוגים של מצלמות אלחוטיות:

מצלמות אבטחה אלחוטיות ממונעות- יש להן יכולות צידוד, תקריב (close-up) והגבהה. היתרון הוא צילום של אנשים הנמצאים לצד המצלמה או מאחוריה. מצלמות אלחוטיות נסתרות – מיועדות בעיקר לצורכי מעקב שונים: מעקב אחר עובדים במקום העבודה או העסק מבלי שידעו על כך, מעקב אחר צוות הטיפול בגני ילדים, מעקב אחר מטפלות בילדים וכו'.

מהם היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות?

  1. התקנה עצמית – ניתן להתקין את מצלמות האבטחה באופן עצמאי לגמרי, מאחר שנחסך הצורך להעביר כבלים רבים.
  2. ניידות – קל לנייד את מצלמות אלחוטיות מנקודה אחת לנקודה אחרת ע"פ הצורך וללא תלות בהתחברות למקור חשמל.
  3. טווח הקליטה – בשטח פתוח טווח הקליטה של מצלמות אבטחה אלחוטיות הוא כ- 100 מטר. כאשר המצלמה ממוקמת בשטח סגור טווח הקליטה הוא כ-20 מטר. מהם החסרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות?
  4. איכות התמונה המשודרת – עלולים להופיע שיבושים באיכות התמונה ביחס למצלמות אבטחה רגילות.
  5. הפרעות קליטה – תיתכן הפרעה בתקשורת אם קיימים מכשירים אלחוטיים נוספים בקרבת המצלמה.
  6. עלות- עלות התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות יקרה יותר מאשר מצלמות רגילות. כדי לקבל את תוצאת הצילום הטובה ביותר כדאי למקם את מצלמת האבטחה האלחוטית באזור פתוח, ככל האפשר כמובן, ללא מחיצות, קירות חוסמים או משדרים העלולים להפריע לשידור.

 

לסיכום, מצלמות אלחוטיות נותנות מענה יעיל לצורך מעקב אחר המתרחש בבית או בעסק שלך, ובזכותן ניתן לחשוף דברים שונים שוודאי לא היית רוצה שיקרו אצלך ואף למנוע אותם, כגון פריצה, שוד, גניבה או התעללות.

052-912-6840 דילוג לתוכן