מצלמות אבטחה

‏‏שפע אבטחה מצלמות אבטחה

"בעידן המודרני כולם יכולים להרשות לעצמם מצלמות אבטחה."

מצלמות אבטחה נחשבו בעבר לאמצעי ביטחון שרק בעלי ממון יכלו להרשות לעצמם.

כיום, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית בכלל וזו של מצלמות אבטחה בפרט, האפשרויות לקניית והתקנת מצלמות אבטחה הן רבות מאוד, כך שגם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות מערכת אבטחה משוכללת ויעילה.

לצערינו, כולנו מודעים לעובדה שהחברה בה אנו חיים הפכה להיות חברה אלימה ואגרסיבית יותר מבעבר. אנו שומעים יותר ויותר על ניסיונות פריצה לבתים, גניבת רכבים ורכוש ומקרי התעללות בחסרי ישע. כשהמצב חמור כל-כך, אין טעם לקבור את הראש בחול – אנחנו חייבים לעמוד על המשמר ולנקוט באמצעים הבטוחים והיעילים ביותר לשמירה על משפחתינו ועל רכושנו.

השימוש במצלמות אבטחה הפך לנפוץ לא רק בקרב בעלי עסקים, חנויות או מוסדות ציבוריים, אלא גם בקרב האזרחים הפרטיים.

התפקידים של מצלמות האבטחה

למצלמות אבטחה יש יותר מתפקיד אחד:

  1. הרתעה: כאשר גנב או פורץ מבחין במצלמת אבטחה פועלת, הוא על פי רוב לא יסתכן בפריצה לאותו מקום.
  2. תיעוד: אם חלילה התרחשה פריצה והגנבים הצליחו לחדור למרות מעטפת האבטחה, מצלמות אבטחה יתעדו את המתרחש בזמן אמת. כך נוכל להשתמש בחומר המצולם לצורך תפיסת הפורצים, הוכחות ועדות.
  3. פיקוח ומעקב: פעמים רבות מתעורר בנו החשד שדברים אינם מתנהלים כשורה בבית או בעסק. מצלמות אבטחה סמויות יכולות לפקח אחר העובדים בעסק, המטפלת שהושארה בבית, העובד הסיעודי ששומר על הורה מבוגר וכדומה. כך נוכל לגלות האם היו לנו חשדות שווא או שחלילה החשש התאמת

סוגי מצלמות אבטחה

קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה. השוני ביניהן הוא בגודלן, צורתן ותכונותיהן. מצלמות אבטחה קוויות לדוגמה דורשות הקמת תשתית מסועפת ולעומתן מצלמות אבטחה אלחוטיות אפשר לנייד בקלות ממקום למקום.

המבנה של מצלמות האבטחה

כאמור, יש מצלמות אבטחה בצורות שונות: יש מצלמות כיפה שנחשבות למצלמות אסתטיות למראה והן מותקנות בדרך כלל על התקרה. מצלמות הכיפה נפוצות בעיקר בחנויות, בקניונים, בבתים פרטיים ובבנייני מגורים חדשים. לעומתן, יש מצלמות גוף, שהן מצלמות מאסיביות, מגושמות למראה, נוכחותן בולטת מאוד בהשוואה למצלמות כיפה. היתרון שלהן הוא שיש להן יכולת מעולה לצילום לטווחים ארוכים, או לצילום תמונות תקריב, שכן ניתן להתאים את העדשה לפי הצרכים הספציפיים.

מצלמות אבטחה גלויות ומצלמות אבטחה סמויות

מצלמות אבטחה גלויות משמשות, כמוזכר, גם לצורך הרתעת העוברים והשבים, כולם יודעים וערים לקיומן, ממש כמו המודעות שיש לנהגים בכביש למכמונות מהירות. המצלמות הסמויות נועדו בראש ובראשונה למעקב, בלי שהמצולם ידע או יחשוד בכך שהוא מצולם. מצלמות אלו הן בהכרח קטנות, כדי שניתן יהיה “להחביא” אותן במקומות קטנים ובלתי צפויים. מצלמות אלו לעיתים אף מכונות “מצלמות ראש סיכה” שכן העדשה שלהן קטנה מאוד.

סוגים נוספים של מצלמות אבטחה

יש גם מצלמות אבטחה מיוחדות לראיית לילה, מצלמות אינפרא-אדום – בעלות רגישות נמוכה לאור. לא נפקד מקומן של מצלמות מבוססות אינטרנט- מצלמות אבטחה IP , שניתן לצפות בשידורים שלהן בזמן אמת, מכול מחשב המחובר לאינטרנט בכול מקום בעולם!

בוחרים מצלמת אבטחה

אין ספק שהמגוון של מצלמות אבטחה הקיים בשוק הוא רחב ומבלבל מאוד. יש מצלמות אבטחה בשפע של גדלים וצורות והן משמשות לפונקציות שונות.

התייעצו עמנו והתאימו את מערכת מצלמות אבטחה הטובה ביותר לתנאי השטח, לצרכים שלכם והכי חשוב – לתקציב שלכם.

052-912-6840 דילוג לתוכן