מצלמות אבטחה ip

שפע אבטחה מצלמות אבטחה ip​

מצלמות אבטחה ip הן פתרון אבטחה מושלם לבית ולעסק. היתרון המשמעותי של מצלמות אבטחה ip מתבטא באיכות התמונה הגבוהה של הצילום, אך גם בקלות התקנת מצלמות IP ובניהול נוח
ויעיל.
יחד עם זאת איכות התמונה הגבוהה מצריכה מקום אחסון רב ולכן כדאי להיערך מראש במידה ויש צורך בשימור ההקלטות לטווח ארוך (יחידת אחסנה).
שפע אבטחה מציעה שירותי התקנת מצלמות ip, החל ממצלמות אבטחה ip בסיסיות קבועות או בעלות תוספות מיוחדות כמו: 

• אור אינפרא אדום – מאפשר לצלם גם לאחר שעות החשיכה,
• חיישני תנועה – מצלמות רק ברגע שהן קולטות תנועה (וחוסכות מקום אחסון)
• ממוגנות נגד פגעי מזג האוויר או וונדליזם – על מנת שפורצים לא יוכלו להשמיד את המצלמות.
• מצלמות ממונעות – אפשר לשנע ולשנות זוויות צילום מרחוק
• ועוד חידושים רבים ושונים.

מהן מצלמות אבטחה ip ?

במאמר זה נסקור אילו סוגי מצלמות אבטחה ip קיימות, איך ניתן להתאימן לצורכיכם האישיים כחיסכון במקום אחסון, איכות צילום, שליטה מרחוק ועוד. שפע אבטחה – צרו קשר

מצלמת ip היא מצלמת וידאו דיגיטלית רשתית המקבלת ומעבירה מידע דרך הרשת המקומית או דרך האינטרנט ולכן גם נקראת מצלמת רשת.
ניתן לנהל את מצלמות אבטחה IP בקלות דרך ממשק ניהול אינטרנטי ולצפות בהקלטות דרך האינטרנט או דרך הסמארטפון. כך בעזרת מצלמת ip, מתאפשרת בקרה מרחוק על הבית או העסק.
מצלמות אבטחה ip שולחות את קבצי ההקלטה אל שרת או אל יחידת אחסון כונן רשת שבו נשמר המידע בהתאם להגדרות שהגדרנו על פי הצורך בממשק הניהול של המצלמה.
כל מצלמת ip משויכת בכתובת ip ייחודית וכך ניתן לשלוח אליה ולקבל ממנה מידע בדומה לרשת מחשבים או ציוד קצה כגון מדפסות וכוננים.

מצלמת ip אלחוטית

מצלמת ip אלחוטית היא ניידת וניתנת להעברה בקלות. כמו כן, התקנת מצלמת ip אלחוטית קלה במיוחד ואינה מצריכה תשתיות מוכנות.
כדאי לדעת שגם ברשת חוטית וגם אלחוטית ניתן להקים מערך מצלמות אבטחה ip במעגל סגור ברשת מופרדת ומיועדת למצלמות בלבד אך יש לקחת בחשבון שמצלמת ip אלחוטית פחות מאובטחת ויותר פגיעה לתוקף.

מצלמת ip אלחוטית נסתרת.

חלקן של מצלמות אבטחה IP, נראות כמו מצלמות אבטחה מסורתיות קבועות וחלקן מגיעות בצורה מוסווית או סמויה – מצלמת IP אלחוטית נסתרת, בצורות שונות כמו גלאי עשן, גלאי נפח\תנועה לאזעקה, בובה, רדיו ועוד.
מצלמת ip אלחוטית נסתרת עשויה לתת מענה במקרה של חשד מפני גניבה או הטרדות בין עובדים בעסק ומועדפת גם בקרב לקוחות פרטיים המעוניינים בהתקנת מצלמות באבטחה ip סמויות לאור ריבוי הפרסומים על מקרי התעללויות של מטפלות ומטפלים בשנים האחרונות בתינוקות ו/או מבוגרים (חסרי ישע).

052-912-6840 דילוג לתוכן