מצלמות אבטחה לחצר, לכניסה או לפנים הדירה - כל מה שחשוב שתכירו

מצלמות אבטחה לחצר

בשנים האחרונות חלה עליית ביקוש משמעותית לשלל סוגי מצלמות אבטחה לחצר ולבית. עליית הביקוש גרמה לייצור שלל סוגי מצלמות העונות על צרכים רבים, כך שאם גם אתם מעוניינים להתחדש באפשרות של מצלמות אבטחה לחצר או לבית, בטוח שתצליחו לאתר מצלמה שתענה במדוייק על מירב הצרכים שלכם. הסיבות המשמעותיות ביותר בגינן חלה עליית ביקוש מתמדת בשנים האחרונות הן ירידת מחירים והתקדמות המצלמות. כיום ניתן לרכוש מצלמות אבטחה לחצר במחירים זולים בעשרות אחוזים בהשוואה למחירים בעבר. הוזלה משמעותית זו מאפשרת לרבים להרשות לעצמם להציב מצלמות אבטחה בחצר, בדלת הכניסה או בשלל נקודות בפנים דירתם. כמו כן גם השיפורים הטכנולוגיים הרבים מהשנים האחרונות והתקדמות מצלמות אבטחה או מערכות אבטחה שונות, גורמים לרבים שעד לפני מספר שנים חששו להתמודד עם מצלמת אבטחה לדלת כניסה, להתחדש בשלל מצלמות אבטחה מתקדמות ופשוטות לתפעול. מעבר להתקדמותן של המצלמות בשלל הטכנולוגיות והאפשרויות החדשות בהן נעסוק מטה, גם הליך התקנתן כבר לא מעט שינויים כך שכיום כבר לא נדרשת עבודת התקנה ארוכה, סבוכה ומייגעת. אז אם גם אתם השתכנעתם והחלטתם לבחור מצלמות אבטחה לחצר, מצלמת אבטחה לדלת כניסה או שלל מערכות אבטחה שונות, שפע אבטחה מבטיחים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר שיאפשרו לכם ליהנות ממצלמות איכותיות במחירים נוחים.

שלבי ההתקנה פשוטים במיוחד כך שתוכלו להתקין את כל מצלמות דירתכם בכוחות עצמכם

אז רגע לפני שאתם רצים לרכוש מצלמות אבטחה לחצר, לדלת הכניסה או לחלל דירתכם, כדאי שתכירו כמה נקודות חשובות אודות מצלמות האבטחה המתקדמות שנמכרות כיום. תחילה נפתח בפן הטכני הכולל את כל שלבי ההתקנה וההרשמה למצלמות אבטחה. עד לפני מספר שנים לא רבות הליך ההתקנה היה ארוך ומייגע, מה שגרם לרבים לוותר על התענוג ולהישאר נטולי מצלמות אבטחה לחצר או לפנים דירתם. אך בשנים האחרונות, כל אדם ממוצע בעל כלים בסיסיים בלבד יוכל להשלים את כל הליך התקנת מצלמות אבטחה בחצר, בכניסה לדירה או בחלקה הפנימי ללא כל בעיה או צורך בידע מקצועי. כל שאתם נדרשים לעשות זה להניח את מצלמות האבטחה שבחרתם במקום אסטרטגי ולחברם לחשמל. אם אתם רוצים לתלות את המצלמות על הקיר, חשוב לוודא כי המצלמה מגיעה עם תוסף ייעודי המאפשר לכם לתלות את המצלמה בפשטות ובקלות. כך או כך, הליך ההתמודדות עם ההתקנה עבר הקללה משמעותית. גם באשר להרשמה הדברים כיום פשוטים הרבה יותר. כל שאתם נדרשים זה לבחור שם משתמש וסיסמא בלבד. עם שם משתמש וסיסמא אלה תוכלו לקבל גישה למצלמות דירתכם מכל סמארטפון. שפע אבטחה מאפשרים לכם לבחור מצלמות אבטחה לחצר או לבית ללא כל צורך בהתקנה כלל.

אפליקציות ייעודיות לגישה מרחוק וקבלת התראות שהוגדרו מראש

נקודה נוספת שחשוב שתכירו אודות מצלמות אבטחה לחצר ולבית היא אופן השימוש, אפשרויות התפעול, אפשרויות גישה מרחוק וכן קבלת התראות שהוגדרו מראש. כפי שציינו מעלה, מצלמות אבטחה לחצר ולבית כיום כוללות יתרונות רבים על פני מצלמות האבטחה השכיחות בעבר. כיום, אופן השימוש במצלמות הפך פשוט הרבה יותר, תוכלו לקבל גישה לכל צילומי מצלמות אבטחה בחצר, בכניסה לדירתכם או בחלקה הפנימי מכל מקום ובכל זמן שתבחרו ואף תוכלו לקבל התראות מדוייקות בכל תזוזה או צליל בהתאם להגדרותכם. הגישה מרחוק על ידי כל סמארטפון שנמצא בכיס של כולנו הופכת את השימוש במצלמות ליעיל הרבה יותר. אך אתם לא נדרשים לצפות במצלמות האבטחה ולקוות לראות משהו, כיום מצלמות אבטחה לחצר, לכניסה או לבית מאפשרות לכם לקבל התראות על כל שינוי שחל. חשוב להגדיר נכון את ההגדרות על מנת לוודא שלא תקבלו התראה בכל פעם שזבוב יתעופף לו ליד המצלמות שלכם. ישנה אפשרות של קבלת התראה בעת שמיעת בכי של תינוק ועוד. שפע אבטחה מאפשרים לכם ליהנות מכלל סוגי מצלמות אבטחה לחצר, לכניסה או לבית בהתאם לצרכים שלכם.

איחסון תוכן הצילום בשתי אפשרויות - בכרטיס זיכרון או בענן

נקודה אחרונה שחשוב שתכירו לפני בחירתכם היא אפשרויות האחסון השונות. כיום ישנן שתי אפשרויות אחסון שונות כאשר הראשונה מצריכה שימוש בכרטיס זיכרון והשניה מאפשרת איחסון בענן ללא כל צורך בכרטיס זיכרון פיזי. שתי האפשרויות יאפשרו לכם לשמור על כל תצלומי מצלמות האבטחה לזמן מוגבל בהתאם להגדרות ולצרכים שלכם. האפשרות של שמירה בענן חוסכת את הצורך בכרטיס זיכרון ייעודי מה שהופך את התהליך כולו לפשוט עוד יותר. חשוב להדגיש כי האפשרות של שמירה בענן עולה כמה שקלים מידי חודש. שפע אבטחה מציעים לכל לקוחותיהם את כל סוגי מצלמות האבטחה בפרט וכן מבחר מערכות אבטחה שונות בכלל על מנת להעניק את המיגון המרבי והמיטבי עבור כל לקוחותיהם.

הגיעו ממוקדים ומוכנים למעמד הבחירה

רגע לפני שאתם ממהרים להתחדש במצלמות אבטחה לחצר, לכניסה או לחלל דירתכם, חשוב למקד את מירב הצרכים שלכם לפני מעמד הבחירה. אנשים שמגיעים למעמד הבחירה ללא מיקוד והיכרות מעמיקה עם כל הצרכים שלהם, לא מצליחים לבחור נכון רת המצלמה הטובה ביותר עבורם. לאחר היכרות מעמיקה עם כל הצרכים שלכם, מומלץ לערוך סקר שוק אודות כלל הדגמים הקיימים של מצלמות אבטחה לחצר, לכניסה או לדירה. היכרות זו תמנע מכם להתפשר על הדגם הטוב ביותר במלאי החנות אליה הגעתם כך שתוכלו ליהנות ממצלמות מותאמות אישית לצרכים שלכם. שפע אבטחה מציעים לכל לקוחותיהם את כל סוגי המצלמות הטובות ביותר כך שתוכלו לבחור בצורה מדוייקת מבין מבחר גדול של דגמים שונים.

052-912-6840 דילוג לתוכן