מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה – שפע אבטחה

מצלמות אבטחה לבית שפע אבטחה מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה לבית היום זה מוצר צריכה בסיסי! אין לכם עדיין מצלמת אבטחה מותקנת בנכס? חברת שפע אבטחה מספקת מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה, חייגו עכשיו להזמנת השירות בעיר מגוריכם. קבלו ייעוץ טלפוני והסבר על כל הדגמים שלנו, רמות, הבדלים, סוגים ועוד. גלשו באתר למצוא את כל המוצרים שאנו מספקים:

  • מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה
  • מערכות אינטרקום
  • מצלמות IP
  • מצלמות במעגל סגור ועוד עשרות פריטים

הזמינו עכשיו מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה בצורה מקצועית מחברת שפע אבטחה המתמחה ופועלת בתחום מעל 15 שנה ומספקת מערכות אבטחה בטכנולוגיה מתקדמת, מצלמות אבטחה לבית פרטי, מצלמות במעגל סגור ומוצרי אבטחה שונים לבתים פרטיים ולעסקים בכל רחב הארץ.

איפה מוצאים מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה?

צריכים לרכוש מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה? בשפע אבטחה תמצאו את המצלמות האיכותיות ביותר, מצלמות אבטחה לבית, מערכותDVR , מצלמות אבטחה IP, מצלמות במעגל סגור, מערכות אזעקה לעסק ועוד. אנו מספקים את הפריטים האיכותיים ביותר בתחום ואת השירות המקצועי ביותר! מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה מבית שפע אבטחה: הציוד המתקדם בעולם בתחום, התקנה מקצועית על ידי מומחים בעלי ניסיון רב. רכשו עכשיו מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה ושדרגו את הבית שלכם עם מצלמות אבטחה לבית פרטי ברמה גבוהה, מחירים טובים והתקנה כמו שצריך. צריכים ייעוץ? חייגו וקבל ייעוץ עכשיו ללא עלות. גלשו באתר לראות מוצרים אחרים של החברה וקראו עוד מאמרים עם טיפים ומידע נוסף על תחום האבטחה לבית, מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה, מערכות אבטחה מבוססות אזעקה, מצלמות במעגל סגור וכל סוגי המצלמות האחרות לבית ולעסק: מצלמות נסתרות, מצלמות דמה ועוד.

שפע אבטחה - מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה במחיר משתלם

כל שנה תחום המצלמות הביתיות גדל ויותר בתי אב מתקינים מצלמות בבית. היתרונות של  מצלמות אבטחה והמחיר הלא יקר שלהם בהשוואה לעבר, הופכים אותם למוצר מבוקש אך רבים קונים מצלמות זולות מדי באינטרנט שלא תמיד עובדות כמו שצריך. צריכים מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה? אל תתפשרו אל פחות מהטוב ביותר! כשאתם רוכשים מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה בשפע אבטחה אתם מבטיחים לעצמכם שקט וביטחון מלאים, נהנים ממוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר ומהתקנה איכותית כמו שצריך, בכל בית, בכל שטח. מוזמנים להתקשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור התקנת מצלמות, רכישת והתקנת אזעקה לבית ועוד!

3 טיפים לשמירה על הנכס בעזרת מצלמות אבטחה לבית:

מצלמה גלויה או נסתרת – היתרון של מצלמה גלויה זה בהרתעה. כאשר רואים את המצלמה מעל הדלת או בכל מקום בו היא מותקנת, מבינים שהמקום מצולם ובוודאות זה מפחית את אחוז הפריצות לבית. בתים עם מצלמות גלויות, מרתיעים יותר. מצלמות נסתרות מתאימות לשימושים אחרים אחר וכיום יש מגוון מרשים של מצלמות שיכולות לתפקד כמצלמה חצי גלויה, מעוצבת ומותקנת בכל מקום ומשתלבת עם הסביבה כך שהיא לא בולטת ואפילו אסתטית. בשפע אבטחה תמצאו את המצלמות הטובות ביותר שגם נראות מעולה ומשתלבות מצויין בכל מקום בבית, כמצלמה חבויה או גלויה.

אזעקה – מערכת אזעקה לבית עדיין נשארה חשובה והכרחית למרות מצלמות כי למרות שיש מצלמות, פורצים מיומנים מתגברים עליהם או פשוט פורצים לבית עם כיסוי ראש שמונע מהמצלמה לראות מי הם. אמנם המצלמה מצלמת את שעת הפריצה ויכולה לספק פרטים מסוימים לחוקרים ולמשטרה  אבל היא לבדה לא תעצור את הפורץ. אזעקה לעומת זאת, בשל הרעש היא עושה כאשר מנסים לפרוץ לבית, מונעת מפורצים לפרוץ לבית ברוב המקרים. אמנם אפשר להתגבר גם על מערכת אזעקה ולנטרל אותה אחרי כמה שניות אבל פורצים רבים לא יסתכנו בכך ויעדיפו לפרוץ לבית ללא מצלמות וללא מערכת אזעקה.

הגורם האנושי – ההתנהגות שלכם, בעלי הבית, היא הגורם החשוב ביותר להגנה על הבית שלכם. באחריותכם לעשות את הפעולות הנכונות ולמנוע פירצה הקוראת לגנב: אל תשאירו מפתחות לבית או לרכב ליד דלת הכניסה או על המדף הקרוב אליה, תדליקו אור או רדיו כאשר אתם יוצאים עם כל המשפחה לכמה ימים, אל תאבדו את המפתח ואם איבדתם אותו תחליפו מהר את המנעול בדלת הכניסה וכדומה. אם אתם רוצים להוסיף שכבות הגנה לבית ללא עלות גבוהה, מצלמת דמה תעשה עבורכם את העבודה בצורה חלקית. זה אמנם לא מצלמה אמיתית שמצלמת, משדרת ומקליטה אבל יש היום גם מצלמות דמה שנראות בדיוק כמו מצלמה אמיתית ולפחות בפן ההרתעתי,  עשיתם את שלכם וגרמתם לפורצים להתרחק מהמקום ולא לנסות לפרוץ לבית שלכם.

חברת שפע אבטחה פועלת מעל 15 שנה בתחום האבטחה לבית ולעסק ומציעה מגוון פתרונות מיגון חכמים החל ממצלמות, אזעקות וציוד מתקדם בטכנולוגיה חדישה, שעסקים רבים ובעלי בתים רבים מתקינים על מנת ליהנות מאבטחה מושלמת.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות והזמנת שירות והתקנה של מצלמות האבטחה המתקדמות של שפע אבטחה עוד היום!

מוזמנים לגלוש באתר ולקרוא מאמרים נוספים בתחום האבטחה לבית ולעסק. הגנו על הבית ועל העסק שלכם ושמרו על כל הכללים הפשוטים למניעת פריצות. רוצים ראש שקט בלי לדאוג כל הזמן לאבטחת הבית? פשוט תתקינו אזעקה ומצלמה ואתם בדרך הנכונה להיות מכוסים גם מבחינת הרתעה והגנה וגם מבחינת הביטוח. חייגו עכשיו אל שפע אבטחה לקבלת ייעוץ ללא עלות ולהזמנת שירות ורכישת מוצר מהאתר או להזמנת התקנה עכשיו. להתראות ובהצלחה!

052-912-6840 דילוג לתוכן