מצלמות אבטחה בתל אביב

‏‏שפע אבטחה מצלמות אבטחה בתל אביב

הביקוש למצלמות אבטחה בתל אביב הינו מהגבוהים במדינה. הסיבות לכך הן, בין היתר, בשל מספר גבוה של תושבים אמידים הגרים בעיר ודואגים לאבטחה מתאימה לדירות ולנכסים שברשותם.

כמו כן, ישנם בעלי חנויות רבים שנמצאים באזורים בהם אחוזי הפשיעה גבוהים, בשל אוכלוסיות שונות המתגוררות בעיר. ללא אבטחה ראויה, עלול להיווצר נזק בלתי הפיך לעסק שברשותם.

אם אתם תושבים או בעלי עסק המעוניינים להיות רגועים מפני פריצה, בעיר מרובת אוכלוסין כתל אביב, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו מספקים שירותי אבטחה מקיפים ומותאמים אישית לכל צורך. נשמח לשמוע מהם הצרכים שלכם בנוגע לאבטחת הדירה או העסק, ולכוון אתכם לפתרון יעיל כך שתוכלו להיות רגועים.

במדריך הבא, תוכלו להכיר את טכנולוגיות האבטחה המתקדמות והיעילות ביותר להגנה על העסק או הדירה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות:

מצלמות אבטחה בתל אביב הינן פתרון מצוי ויעיל לאבטחת הבית או העסק. המצלמה מתחברת לרשת אלחוטית, בכך נחסך צורך ההתקנה בכבלים לשידור הנתונים מהמצלמה. סוגי המצלמות הקיימים בשוק הינם רבים, והם מתבטאים בעיקר ביכולות צילום שונות.
הפרמטרים המרכזיים המשתנים בין מצלמה למצלמה הינן:

1. צילום מרחוק – לכל מצלמת אבטחה ישנו טווח צילום שבו האובייקטים שנקלטו בעדשת המצלמה נראים בברור. אם אתם זקוקים לטווח צילום גדול יותר תצטרכו מצלמה מתקדמת יותר. כמו כן מקום ההתקנה למצלמות אלו הוא שונה בדרך כלל, מומלץ לקבל סיוע מקצועי בתהליך ההתקנה.

2. צילום בלילה ובערפל – יכולות חשובות נוספות הן צילום בלילה ובתנאי ערפל. כדאי לבדוק האם מצלמת האבטחה מספקת תמונות בהירות גם במצבים אלו. מצלמות אבטחה בתל אביב עם יכולת צילום לילי – מצלמות לעיר שחיה בלילה. 

הפרמטרים נוספים המשתנים בין סוגי המצלמות הן: היכולת להתמקד באובייקט, לקרב ולרחק את האובייקט כמידת הצורך, רזולוציית התמונה המתקבלת על ידי המצלמה ועוד.
אם אתם מתלבטים איזו מצלמת אבטחה תענה על הצרכים שלכם, תוכלו לפנות אלינו ואנו נבצע התאמה מלאה, בין מאפייני הסביבה שלכם לבין המצלמה המתאימה.

מצלמות נסתרות:

בהתחשב בנזקים הרבים הנגרמים למצלמות אבטחה בתל אביב כאשר הם מזוהים על ידי הפורץ, מצלמה נסתרת הינה האופציה המתבקשת במקרים הללו.
המצלמה הנסתרת, כשמה, ניתנת להסתרה כמעט בכל תנאי שטח אפשריים. גם במצלמות אלו השוק מציע מגוון רחב של מצלמות בעלות יכולות צילום חדות יותר או פחות זוויות צילום רחבות יותר ועוד.
עם זאת, חשוב להכיר בהבדלים בין מצלמות אבטחה רגילות לנסתרות. ההבדל הראשון והעיקרי הוא יכולת הצילום בחושך ובתנאי ערפל, לרוב מצלמות נסתרות יתקשו לספק תמונות ברורות. הבדל נוסף: ישנם מצלמות נסתרות המותקנות באובייקטים טבעיים כדוגמת עמוד חשמל, בגד שכוח ועוד. במצלמות אלו יכולת הצילום מוגבלת לכמה שעות משום שלרוב הן מחוברות לכרטיס SD , ניתן למצוא פתרונות לצילום ארוך יותר על ידי בעל מקצוע בתחום.
אם אתם מתלבטים בין מצלמת אבטחה רגילה לנסתרת, תוכלו לגשת אלינו ואנו נספק לכם את כל המידע על מצלמות אבטחה בתל אביב על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה.

אזעקה ביתית:

אזעקה ביתית איכותית היא אחד הכלים היעילים ביותר בהגנה על בתי קרקע, עסקים, וילות ועוד. מערכת האזעקה פועלת על ידי מספר גלאים המותקנים בתוך הבית ומחוצה לו, שתפקידם לזהות כל תזוזה חשודה בקרבת הבית.
מערכות האזעקה כיום אינן דורשות העברת כבלים שיהרסו את המראה האסתטי של חזית הבית, כיום המערכות הינן אלחוטיות והן מתחברות למערכת האעזקה דרך הרשת.
התקנת מערכת אזעקה כוללת משתנים רבים, לצורך ההתקנה נדרשת חוות דעתו של בעל מקצוע היכן להתקין את הגלאים, כמה גלאים דרושים, אפיון סביבת הבית, כמו למשל, היכולת של הגלאי להתמודד עם תזוזות של חיות מחמד שאתם מגדלים ועוד.
אם ברצונכם להתקים מערכת אזעקה לבית או לעסק, נשמח לעמוד לשרותכם ולראות מהו מספר הגלאים הדרוש לבית שלכם ואיזו מערכת אזעקה תתפקד בו בצורה טובה ביותר.

אינטרקום:

בנוסף למצלמות אבטחה בתל אביב, האינטרקום הוא פתרון מעולה עבור דירות קרקע הכוללות חצר. במקרים רבים הכניסה לבית נעשית דרך החצר, משום כך, חשוב לכם לזהות מי מבקש להיכנס לחצר שלכם. מערכות אינטרקום פועלות או על חיבור טלפוני לקו הטלפון בבית או על ידי חיבור לרשת. ישנה אפשרות חיבור נוספת של מערכת האינטרקום למרכזיית IP אפשרות זו גם היא מבוססת על חיבור לאינטרנט, אם כי היא פועלת באופן שונה.
ישנם שני סוגים מרכזיים של מערכות אינטרקום: הסוג הראשון והזול יותר הוא – אפשרות לשיחה עם הנכנס. הסוג השני שהוא גם היקר יותר מאפשר צפייה באזור השער ושיחת וידאו עם הנכנס לחצר.
אם אתם זקוקים למערכת אינטרקום איכותית שתשרת אתכם לאורך שנים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבל את המערכות המתקדמות ביותר בליווי מקצועי ואמין.

בהצלחה!

פוסטים מצלמות אבטחה בתל אביב

<h3>מצלמות עם גלאי תנועה</h3>

מצלמות עם גלאי תנועה

קרא עוד
כשמן כן הן, מצלמות המופעלות על ידי גלאי תנועה. המצלמה אינה מצלמת כל הזמן אלא רק כשיש תנועה בחדר. באמצעות מצלמות עם גלאי תנועה נוכל לחסוך זמן בעת הצפייה בסרט ההקלטה ולראות רק את הפעילות שמתרחשת במקום המצולם. ברגע שלא תהיה פעילות בחדר המצולם המצלמה תפסיק לצלם ותמתין עד להתחלת פעילות בחדר "לחסוך בזמן". מצלמת תנועה הינה מצלמה מיוחדת שתחסוך לך דקות ואפילו שעות צפייה. זמן זה כסף ובאמצעות מצלמת תנועה תוכל לחסוך זמן רב. המצלמה אינה פועלת ומצלמת קבוע אלא רק בעת פעילות במקום בו היא מותקנת. מצלמות עם גלאי תנועה מופעלות על ידי חיישני תנועה המותקנים בחדר, מזהים פעילות ומתחילים את פעולת הצילום וההקלטה שטח הקלטה מצומצם. כשאנו יושבים וצופים בהקלטות ממצלמות האבטחה לא פעם אנו ממתינים שעות עד להגעת הקטע בו אנו מעוניינים לצפות, יושבים ומביטים בבית הריק מאדם ומבזבזים זמן רב. בנוסף, מצלמות תנועה אינן ינצלו שטח הקלטה גדול כמו מצלמה רגילה מאחר שמצלמת תנועה תופעל רק בזמן שיש תנועה בחדר המצולם
<h3>מצלמות אבטחה בבת ים</h3>

מצלמות אבטחה בבת ים

קרא עוד
בעיר בבת ים מתחולל ומשתולל בתקופה האחרונה גל של מקרי פשיעה ופריצות רבות. בעקבות כך החליטו בני אדם להתקין בביתם הפרטי ובבית העסק רשת מצלמות אבטחה, דר המרתיע פורצים רבים הלא רוצים להיתפס בעדשת המצלמה בשעת מעשה. מצלמות האבטחה עוזרות לתפוס את הגנבים ופועלי הזדון ובכך לא לתת להם לחמוק מהדין המגיע להם על המעשה האכזרי. מצלמות ורשת האבטחה עוזרות גם לעקוב אחרי בית העסק מרחוק ולראות שהעובדים מתנהגים כראוי ומבצעים את מלאכתם, כמו כן אנשים רבים מתקינים מצלמות אבטחה בביתם על מנת לעקוב מרחוק אחרי ילדיהם הקטנים הנשארו לבד עם המטפלת. חברות רבות אשר מתקינות מצלמות ורשת אבטחה מתמחות גם בהתקנת כל סוגי האינטרקרום, רבים מהבתים הפרטיים בבת ים המאובזרים בסוגי אינטרקום שונים המקנים לבעלים חיי נוחות . בעזרתם תוכלו לראות מבלי לקום מהכיסא מי עומד במפתן הדלת ובכך למנוע ביקור של אורחים לא רצויים. אינטרקום הוא אמנם מערכת תקשורת פשוטה למדי, אך זה לא הפריע לו להפוך למכשיר פופולארי ביותר. בבית הפרטי, בבניין או במשרד – האינטרקום מאפשר לנו לזהות מי נמצא בחוץ ולהחליט האם אנחנו רוצים שהוא ייכנס או לא. כיום, בעידן הטכנולוגי המפותח קיימים מגוון רחב של מכשירי אינטרקום העומדים לבחירת הלקוח.
<h3>מצלמות רשת</h3>

מצלמות רשת

קרא עוד
בעידן של היום בו כולנו חשופים מרבית היום למחשב ולרשת אלקטרונית באמצעותם אנו יכולים להישאר מעודכנים תמיד בנעשה בבית או במשרד. מצלמות רשת יתנו לנו את האפשרות לצפות בנעשה בבית או במשרד דרך חיבור פשוט לאינטרנט.מצלמות הרשת מותקנות לרוב במשרדים ומאפשרות למנהל לדעת מה מתרחש בעסק גם כשהוא אינו נמצא במקום. מצלמת רשת מותקנת היום בגני ילדים במטרה להסיר דאגה מליבם של ההורים ולאפשר להם לצפות בילדיהם בכל רגע נתון. מצלמת רשת מותקנת גם בבתים ומאפשרת לכם ההורים לצפות בילדיכם ולהבטיח את ביטחונם גם כשתם לא בבית כדי להגן עליהם. האם יש הרגשה בטוחה יותר מלראות את יקירכם בטוחים?
<h3>מצלמות אבטחה בתל אביב</h3>

מצלמות אבטחה בתל אביב

קרא עוד
העידן בו אנו מצויים וחיים מאופיין בעלייה ניכרת בשני מישורים שונים, רמת הטכנולוגיה העולה ומנגד רמת הפשיעה. על מנת להילחם בתופעה השנויה במחלוקת של גניבה ופריצות רבות לבתי עסק ובתים פרטיים, הומצאו מצלמות האבטחה ומערכות האבטחה השונות. כיום בעלי עסק ובתים פרטיים נמצאים על התפר שבין רצוי למחויבות בלתי נמנעת להתקין רשת ביטחון ומצלמות אבטחה במבצרם ובמקום המהווה את מקור פרנסתם. ברחבי העיר תל אביב מושתתים רשתות אבטחה רבות המעטרות את בתי העסק הרבים. גם תושבי תל אביב אשר אין בידם נכס עסקי החליטו להתקין מצלמות על מנת להרתיע ולתפוס גנבים ופועלי זדון. כל חייכם עמלתם והשקעתם בעבודה קשה ומפרכת, ובזיעת אפכם הקמתם את מבצרכם, קודש הקודשים הפרטי שלכם – בית החלומות שלכם. מובן מאליו שלא תתנו לאיש אשר עוברת בו המחשבה הרע ביותר – להיכנס ולרוקן אותו מתכולתו. בעקבות כך עליכם להתקין מצלמות אבטחה ואביזרים נלווים. יש סוגי מצלמות רבים היכולות לעזור לכם, כל אחד והיתרונות שלו, בעזרת ייעוץ והכוונה של אנשי מקצוע תגיעו בדיוק לרשת הביטחון המתאימה לכם באופן אישי. אם בעבר מצלמות אבטחה יו נחלתם הבלעדית של בעלי ההון הגדולים והטייקונים, וסימל סטטוס של אנשי עסקים בכירים, כיום במחיר נוח לכל כיס כל אדם יכול להגן על ביתו בבטחה.
<h3>מצלמות נסתרות</h3>

מצלמות נסתרות

קרא עוד
לקראת החופש הגדול שמגיע בימים אלו, שכנה שלי ואני החלטנו שמגיע לנו חופש, לארוז מזוודה ולקחת את המשפחות שלנו לטיול גדול ומפנק בתאילנד. ישבנו לקפה בביתי והיא סיפרה לי שהיא מאוד מודאגת. לא מהטיול, כל הטיול כבר מאורגן מא' ועד ת'. הילדים מתרגשים וכולנו מצפים שיגיע יום הטיסה. הבעיה היא שאנחנו גרות בשכונה במרכז הארץ שמאז ומתמיד סבלה מפריצות חוזרות. רגע אחד מחוץ לבית ולא נשאר לך תכשיט במגירה. בפריצה הראשונה המשטרה המליצו לנו להתקין מצלמה נסתרת לבית שמתחברת לטלפון החכם או למחשב וככה גם נוכל לעקוב אחרי המתרחש בתוך הבית בזמן אמת. אך כשגל הפריצות לא חדל הבנו שמצלמה לא באמת תעזור והחלטנו ללכת שלב אחד קדימה ולחפש משהו חלופי. החלטנו לפנות לאיש מקצוע שמבין ויכול להמליץ או לייעץ לנו מה לעשות כדי להגן על ביתנו לזמן כל כך ארוך. לפני שקבענו פגישה רצינו לדעת במה מדובר ואם משתלם להחזיק מצלמה נסתרת לבית. חשבנו לעצמינו שאם אחרים עושים את זה למה שאנחנו לא? קבענו פגישה אצלי בבית והוא הגיע עם שלל פתרונות ודוגמאות. קוראים לו שלומי. הוא אמר שמצלמה נסתרת לבית זו כבר אופציה ישנה והיום קיימים פתרונות מתקדמים והרבה יותר יעילים בנושא המצלמות הנסתרות לבית שמביאות תוצאות לא פחות טובות ממצלמות נסתרות. הוא הציג לנו כמה סוגים של מצלמות נסתרות זעירות לבית. היתרון שלהן שהן קטנות מאוד ואפשר למקם אותן בכל מקום שנרצה בלי שיראו אותן. הן רואות וקולטות את המידע בצורה טובה ואיכות מדהימה. שתינו הסכמנו שמצלמה נסתרת זעירה לבית זאת אופציה מעולה ואם זה לא יפתור את המצב אז שלפחות ירגיע. כדי להבין יותר איך זה עובד ואם מצלמות נסתרות זעירות לבית באמת עושות את העבודה, שלומי הראה לנו כל מיני סרטונים של גנבים שנתפסו בזכות מצלמות אבטחה נסתרות לבית. הוא הסביר לנו את החשיבות של התקנת המצלמות הזעירות. הבנו שהרבה פריצות היו יכולות להימנע אם היינו יודעות על המצלמות האלה, אם היינו מכירות את המוצר הזה והיינו פועלות מוקדם יותר. טוב מאוחר מאשר אף פעם, לפחות עכשיו אנחנו יודעות שיש דרך למנוע את הפריצות ולטפל בהן לפני שהן נעשות קשות יותר. שלומי הסביר לנו שזה דבר שכל בן אדם צריך בבית גם לפריצות, גניבות, או מקרים קיצוניים כמו מקרה הגננת האלימה. אנחנו מבסוטיות. עכשיו נשאר רק שהילדים יהיו מבסוטים בטיול.
<h3>מתקין מצלמות אבטחה</h3>

מתקין מצלמות אבטחה

קרא עוד
עלייה ניכרת כשמתחרשת בעידן הנוכחי בתחום הטכנולוגיה ומאידך עלייה ברמת הפשע והפריצות הביאה איתה את העובדה המצערת – אתם פשוט חייבים מצלמות אבטחה בביתכם הפרטי ובבית העסק שלכם. מצלמות אבטחה יעזרו לכם גם ללכוד את אנשי הזדון הפרצו לביתכם וגרמו נזק רב, אך גם פועלת לשם הרתעה ומקדימה תרופה למכה, אנשים רבים יחשבו פעמים אם לפרוץ למקום המושתת שם רשת מצלמות אבטחה. תחום המצלמות הוא רגיש ולכן מומלץ להתקינם רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים המוכשרים לזה, חברות רבות מכשירות עובדים המתמחים בכל סוגי מצלמות האבטחה. יש סוגים רבים של מצלמות אבטחה שכל אחד מהם ישרת אתכם לצרכים שונים, על מנת לעשות סדר ולבחור בדיוק את מה שהכי יתאים עבורכם, מתקין המצלמה ישמש ויסייע לכם באמצעות ייעוץ מקצועי הנרכש על ידי שנים של ניסיון בתחום.
<h3>מצלמות אבטחה – לשמירה על הביטחון שלכם</h3>

מצלמות אבטחה – לשמירה על הביטחון שלכם

קרא עוד
מצלמות אבטחה נועדו בראש ובראשונה על מנת לשמור על הביטחון שלכם. לאפשר לכם לדעת בכל שלב כי הבית שלכם בטוח, וכי אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאין לכם שום סיבה לחשוש. כיום ישנן לא מעט דרכים לשמור על הביטחון, אך נכון להיות מצלמות אבטחה הן הבטוחות והמבוקשות ביותר בקרב הציבור. היכן להתקין מצלמת אבטחה? השאיפה שלכם תמיד צריכה להיות לרשת את הבית במצלמות בצורה הטובה והמקיפה ביותר. ככל שתרכשו יותר מצלמות, כך תוכלו לצלם את מרבית האזורים בבית ולהיות רגועים יותר. אם אתם נמצאים עם כמות מוגבלת של מצלמות, מוטב לרשת בראש ובראשונה את האזורים החשובים ביותר כמו הכניסה לבית או החצר במידה ויש לכם כזאת כמובן. מצלמות אבטחה מתקינים על ידי חברה מנוסה על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של מצלמות האבטחה, עליכם לפנות לחברה מקצועית על מנת שתבצע עבורכם את ההתקנה. מדובר על משימה לא פשוטה, ואותה חברה צריכה לגייס את כל הכלים העומדים לרשותה על מנת לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר. אל תתפשרו בנושא הזה, כי בסופו של יום זה יכול לעלות לכם ביוקר כאשר תצטרכו להשתמש במצלמה עצמה.
<h3>איך לבחור מצלמות אבטחה לבית?</h3>

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית?

קרא עוד
המשימה החשובה שמוטלת עליכם כאשר אתם מתקינים מצלמות אבטחה לבית זה כמובן לבחור אותם. עליכם לבחור את מצלמות האבטחה שמתאימות לכם בצורה הטובה ביותר, כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות שהן מציעות. אם לא תעשו בחירה נכונה, תוכלו לגלות כי המצלמה לא מביאה לכם את התמורה שאתם שואפים לקבל. הקפידו לבחור מצלמה בגודל הנכון ברגע שתתחילו לחפש מצלמות אבטחה לבית תגלו כי לרשותכם עומד מבחר ענק של מצלמות מסוגים ובגדלים שונים. לכן אתם צריכים לשים דגש מרכזי על הגודל של המצלמה שיכול לשחק תפקיד מרכזי בקבלת ההחלטות שלכם. עליכם לשקול האם אתם רוצים מצלמה גדולה, מצלמה קטנה, מצלמה עגולה או אולי אפילו מצלמה נסתרת. הקציבו לעצמכם תקציב מראש עוד אלמנט שיכול לשנות מבחינתכם את חוקי המשחק זה כמובן העלות של אותן מצלמות אבטחה לבית. כיום תוכלו למצוא מצלמות בתקציבים שונים, ולכן אתם צריכים לקבוע מראש מה התקציב שעומד לרשותכם. רק לאחר שהגדרתם לעצמכם בצורה מדויקת את התקציב, יהיה לכם הרבה יותר קל לסנן את האופציות שאינן רלוונטיות עבורכם. אנו מבטיחים לכם כי בסופו של יום תצליחו למצוא את המצלמה האיכותית ביותר שתעמוד גם בתקציב שלכם.
<h3>היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות</h3>

היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות

קרא עוד
כיום המודעות לכל הנושא של ביטחון, גם כאשר מדובר על הסביבה הפרטית שלנו היא גבוהה יותר מאשר בעבר. אחת מהאפשרויות השכיחות ביותר שתוכלו לבחור כאשר אתם רוכשים מצלמת אבטחה חדשה זה לרכוש מצלמות אבטחה אלחוטיות. אז רגע לפני שאתם עושים את הבחירה הזאת, האם אתם מכירים את היתרונות של המצלמות הללו? מצלמות אבטחה אלחוטיות מתאימות לבית ולמשרד אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של מצלמות אבטחה שהן גם אלחוטיות זה האפשרות להתקין אותן בכל חלל שבו אתם מעוניינים. בין אם מדובר על המשרד שלכם או שמא על הבית הפרטי, אתם יכולים לבצע את ההתקנה בכל מקום. כך שאין חשיבות לסביבה שבה אתם מעוניינים להתקין את המצלמה. מצלמות אבטחה אלחוטיות הולכות אתכם לכל מקום היתרון המשמעותי ביותר של מצלמת אבטחה אלחוטית זה היכולת לקחת אותה אתכם כמעט לכל מקום שבו אתם נמצאים. זאת אומרת שלא מדובר על מצלמה שמקובעת למקום, ובמידה ואתם עוברים משרד או עוברים לדירה חדשה תוכלו לקחת את המצלמה ביחד אתכם. ההתקנה שלה היא יחסית פשוטה ואתם יכולים להפוך אותה להיות אחד מהאפשרויות היעילות ביותר על מנת לשמור על הפרטיות ועל הביטחון שלכן.
<h3>עד כמה קריטי להתקין מצלמות אבטחה לעסק?</h3>

עד כמה קריטי להתקין מצלמות אבטחה לעסק?

קרא עוד
אתם צריכים לעשות הכל על מנת לשמור על העסק שלכם, ובאותה נשימה אתם צריכים לדעת תמיד מה קורה בתוכו. בתור בעלי עסק ככל הנראה יש לכם לא מעט עיסוקים ועניינים אחרים שאתם צריכים לדאוג להם, ולכן לא תמיד תוכלו להישאר בעסק עצמו. לכן במאמר הבא אנו נסביר לכם מדוע חשוב כל כך להתקין מצלמות אבטחה לעסק. מצלמות אבטחה לעסק להיות תמיד עם יד על הדופק הסיבה הראשונה שאתם חייבים להתקין מצלמת אבטחה לעסק זה בגלל היכולת שלכם תמיד להיות בבקרה. באמצעות אותה מצלמת אבטחה תוכלו לדעת בכל רגע נתון מה קורה בתוך העסק שלכם, גם אם אתם לא נמצאים בקרבת מקום. בהחלט אלמנט מפתח שיכול לשנות את חוקי המשחק מבחינתכם. מצלמות אבטחה לעסק לשמירה על העסק שלכם בתור בעלי עסק ככל הנראה התמודדתם עם השנים עם ניסיונות של פריצה או פגיעה בעסק שלכם. מהסיבה הזאת מצלמת אבטחה לעסק נועדה על מנת לגרום לכם להיות הרבה יותר רגועים ונינוחים. כאשר אתם מתקינים מצלמות אבטחה אתם מרתיעים פורצים או אנשים שמעוניינים לפגוע בעסק שלכם, ואתם תמיד יכולים לבדוק שהכול תקין בכל רגע ורגע בתוך העסק שלכם.
<h3>הנחיצות של מצלמות אבטחה לבניין</h3>

הנחיצות של מצלמות אבטחה לבניין

קרא עוד
מקרי ונדליזם בבנייני מגורים הם דבר שכיח מאוד שקורה כמעט בכל עיר בישראל. קשה לראות בניין שלא חווה מקרי ונדליזם חלקם מקרים פשוטים יחסית וחלק מקרים קשים ומסוכנים. בתור הדיירים בבניין יש לכם את הזכות להרגיש בטוחים, בטח כאשר מדובר על הסביבה האישית שלכם. אז איך תוכלו לשמור על הבטיחות שלכם? על ידי התקנת מצלמות אבטחה לבניין. קודם כל הרתעה אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכך שלא מעט וועדי בניין ודיירים מחליטים להתקין מצלמות אבטחה לבניין זה על מנת להרתיע פורצים או עבריינים. ברגע שיש שולט שמודיע כי הבניין מרושת במצלמות, אותם אנשים יעדיפו לעבור לבניין אחר על מנת שלא להיתפס. כך ניתן להוריד בעשרות אחוזים את מקרי הפריצות ואת מקרי הונדליזם. תרגישו בטוחים בכל רגע נתון לא משנה מה השעה ביום או איפה אתם בדיוק נמצאים, על ידי מצלמות אבטחה לבניין אתם תמיד תרגישו בטוחים. תמיד תוכלו להסתכל בדיוק מה קורה בלובי של הבניין שלכם, והאם יש לכם סיבות שבגינם אתם צריכים לחשוש. אין דרך טובה יותר להוריד את מפלס הלחץ, זוהי הדרך האידיאלית ביותר שגם תספק לכם בזמן אמת את תמונת המצב המושלמת.
<h3>מה אסור לכם לשכוח כאשר מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות</h3>

מה אסור לכם לשכוח כאשר מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות

קרא עוד
אם החלטתם כי ברצונכם להתקין מצלמות אבטחה בבית, אתם חייבים להתקין מצלמות אבטחה גם בחלקו החיצוני של הבית. מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות דורשות מכם התייחסות קצת שונה בהשוואה להתקנת מצלמות אבטחה רגילות. אז על מנת שתוכלו לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר, החלטנו להרים את הכפפה על מנת להסביר לכם מה אסור לכם לשכוח. תוודאו כי המצלמה חסינה בפני מים וגשם אומנם בישראל אין הרבה ימי חורף, אך כאשר החורף מגיע הוא מגיע במלואו עוצמתו. לכן כאשר אתם מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות עליכם לוודא כי המצלמות חסינות מפני מים, ויוכלו לעמוד בתנאי מזג האוויר השונים. אם לא תוודאו את הנושא הזה, המצלמות פחות יתקלקלו בתוך זמן קצר. תוודאו כי ניתן לראות בלילה תדמיינו לכם מצב שבו אתם מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות, אך בלילה לא רואים כמו שצריך? אין דבר יותר מתסכל מאשר האפשרות הזאת, שיכולה להעמיד אתכם בסיטואציה לא נעימה בכלל. לכן לפני שאתם רוכשים מצלמה לחלק החיצוני של הדירה שלכם, עליכם לוודא כי מותקנת על המצלמה מערכת לראיית לילה כך שלא תהיו מוגבלים או תמצאו את עצמכם בסיטואציה לא נעימה.
הקודם
הבא