מצלמות אבטחה בתל אביב

‏‏שפע אבטחה מצלמות אבטחה בתל אביב

הביקוש למצלמות אבטחה בתל אביב הינו מהגבוהים במדינה. הסיבות לכך הן, בין היתר, בשל מספר גבוה של תושבים אמידים הגרים בעיר ודואגים לאבטחה מתאימה לדירות ולנכסים שברשותם.

כמו כן, ישנם בעלי חנויות רבים שנמצאים באזורים בהם אחוזי הפשיעה גבוהים, בשל אוכלוסיות שונות המתגוררות בעיר. ללא אבטחה ראויה, עלול להיווצר נזק בלתי הפיך לעסק שברשותם.

אם אתם תושבים או בעלי עסק המעוניינים להיות רגועים מפני פריצה, בעיר מרובת אוכלוסין כתל אביב, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו מספקים שירותי אבטחה מקיפים ומותאמים אישית לכל צורך. נשמח לשמוע מהם הצרכים שלכם בנוגע לאבטחת הדירה או העסק, ולכוון אתכם לפתרון יעיל כך שתוכלו להיות רגועים.

במדריך הבא, תוכלו להכיר את טכנולוגיות האבטחה המתקדמות והיעילות ביותר להגנה על העסק או הדירה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות:

מצלמות אבטחה בתל אביב הינן פתרון מצוי ויעיל לאבטחת הבית או העסק. המצלמה מתחברת לרשת אלחוטית, בכך נחסך צורך ההתקנה בכבלים לשידור הנתונים מהמצלמה. סוגי המצלמות הקיימים בשוק הינם רבים, והם מתבטאים בעיקר ביכולות צילום שונות.
הפרמטרים המרכזיים המשתנים בין מצלמה למצלמה הינן:

1. צילום מרחוק – לכל מצלמת אבטחה ישנו טווח צילום שבו האובייקטים שנקלטו בעדשת המצלמה נראים בברור. אם אתם זקוקים לטווח צילום גדול יותר תצטרכו מצלמה מתקדמת יותר. כמו כן מקום ההתקנה למצלמות אלו הוא שונה בדרך כלל, מומלץ לקבל סיוע מקצועי בתהליך ההתקנה.

2. צילום בלילה ובערפל – יכולות חשובות נוספות הן צילום בלילה ובתנאי ערפל. כדאי לבדוק האם מצלמת האבטחה מספקת תמונות בהירות גם במצבים אלו. מצלמות אבטחה בתל אביב עם יכולת צילום לילי – מצלמות לעיר שחיה בלילה. 

הפרמטרים נוספים המשתנים בין סוגי המצלמות הן: היכולת להתמקד באובייקט, לקרב ולרחק את האובייקט כמידת הצורך, רזולוציית התמונה המתקבלת על ידי המצלמה ועוד.
אם אתם מתלבטים איזו מצלמת אבטחה תענה על הצרכים שלכם, תוכלו לפנות אלינו ואנו נבצע התאמה מלאה, בין מאפייני הסביבה שלכם לבין המצלמה המתאימה.

מצלמות נסתרות:

בהתחשב בנזקים הרבים הנגרמים למצלמות אבטחה בתל אביב כאשר הם מזוהים על ידי הפורץ, מצלמה נסתרת הינה האופציה המתבקשת במקרים הללו.
המצלמה הנסתרת, כשמה, ניתנת להסתרה כמעט בכל תנאי שטח אפשריים. גם במצלמות אלו השוק מציע מגוון רחב של מצלמות בעלות יכולות צילום חדות יותר או פחות זוויות צילום רחבות יותר ועוד.
עם זאת, חשוב להכיר בהבדלים בין מצלמות אבטחה רגילות לנסתרות. ההבדל הראשון והעיקרי הוא יכולת הצילום בחושך ובתנאי ערפל, לרוב מצלמות נסתרות יתקשו לספק תמונות ברורות. הבדל נוסף: ישנם מצלמות נסתרות המותקנות באובייקטים טבעיים כדוגמת עמוד חשמל, בגד שכוח ועוד. במצלמות אלו יכולת הצילום מוגבלת לכמה שעות משום שלרוב הן מחוברות לכרטיס SD , ניתן למצוא פתרונות לצילום ארוך יותר על ידי בעל מקצוע בתחום.
אם אתם מתלבטים בין מצלמת אבטחה רגילה לנסתרת, תוכלו לגשת אלינו ואנו נספק לכם את כל המידע על מצלמות אבטחה בתל אביב על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה.

אזעקה ביתית:

אזעקה ביתית איכותית היא אחד הכלים היעילים ביותר בהגנה על בתי קרקע, עסקים, וילות ועוד. מערכת האזעקה פועלת על ידי מספר גלאים המותקנים בתוך הבית ומחוצה לו, שתפקידם לזהות כל תזוזה חשודה בקרבת הבית.
מערכות האזעקה כיום אינן דורשות העברת כבלים שיהרסו את המראה האסתטי של חזית הבית, כיום המערכות הינן אלחוטיות והן מתחברות למערכת האעזקה דרך הרשת.
התקנת מערכת אזעקה כוללת משתנים רבים, לצורך ההתקנה נדרשת חוות דעתו של בעל מקצוע היכן להתקין את הגלאים, כמה גלאים דרושים, אפיון סביבת הבית, כמו למשל, היכולת של הגלאי להתמודד עם תזוזות של חיות מחמד שאתם מגדלים ועוד.
אם ברצונכם להתקים מערכת אזעקה לבית או לעסק, נשמח לעמוד לשרותכם ולראות מהו מספר הגלאים הדרוש לבית שלכם ואיזו מערכת אזעקה תתפקד בו בצורה טובה ביותר.

אינטרקום:

בנוסף למצלמות אבטחה בתל אביב, האינטרקום הוא פתרון מעולה עבור דירות קרקע הכוללות חצר. במקרים רבים הכניסה לבית נעשית דרך החצר, משום כך, חשוב לכם לזהות מי מבקש להיכנס לחצר שלכם. מערכות אינטרקום פועלות או על חיבור טלפוני לקו הטלפון בבית או על ידי חיבור לרשת. ישנה אפשרות חיבור נוספת של מערכת האינטרקום למרכזיית IP אפשרות זו גם היא מבוססת על חיבור לאינטרנט, אם כי היא פועלת באופן שונה.
ישנם שני סוגים מרכזיים של מערכות אינטרקום: הסוג הראשון והזול יותר הוא – אפשרות לשיחה עם הנכנס. הסוג השני שהוא גם היקר יותר מאפשר צפייה באזור השער ושיחת וידאו עם הנכנס לחצר.
אם אתם זקוקים למערכת אינטרקום איכותית שתשרת אתכם לאורך שנים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבל את המערכות המתקדמות ביותר בליווי מקצועי ואמין.

בהצלחה!

פוסטים מצלמות אבטחה בתל אביב

<h3>מצלמות עם גלאי תנועה</h3>

מצלמות עם גלאי תנועה

קרא עוד
כשמן כן הן, מצלמות המופעלות על ידי גלאי תנועה. המצלמה אינה מצלמת כל הזמן אלא רק כשיש תנועה בחדר. באמצעות מצלמות עם גלאי תנועה נוכל לחסוך זמן בעת הצפייה בסרט ההקלטה ולראות רק את הפעילות שמתרחשת במקום המצולם. ברגע שלא תהיה פעילות בחדר המצולם המצלמה תפסיק לצלם ותמתין עד להתחלת פעילות בחדר "לחסוך בזמן". מצלמת תנועה הינה מצלמה מיוחדת שתחסוך לך דקות ואפילו שעות צפייה. זמן זה כסף ובאמצעות מצלמת תנועה תוכל לחסוך זמן רב. המצלמה אינה פועלת ומצלמת קבוע אלא רק בעת פעילות במקום בו היא מותקנת. מצלמות עם גלאי תנועה מופעלות על ידי חיישני תנועה המותקנים בחדר, מזהים...
<h3>מצלמות אבטחה בבת ים</h3>

מצלמות אבטחה בבת ים

קרא עוד
בעיר בבת ים מתחולל ומשתולל בתקופה האחרונה גל של מקרי פשיעה ופריצות רבות. בעקבות כך החליטו בני אדם להתקין בביתם הפרטי ובבית העסק רשת מצלמות אבטחה, דר המרתיע פורצים רבים הלא רוצים להיתפס בעדשת המצלמה בשעת מעשה. מצלמות האבטחה עוזרות לתפוס את הגנבים ופועלי הזדון ובכך לא לתת להם לחמוק מהדין המגיע להם על המעשה האכזרי. מצלמות ורשת האבטחה עוזרות גם לעקוב אחרי בית העסק מרחוק ולראות שהעובדים מתנהגים כראוי ומבצעים את מלאכתם, כמו כן אנשים רבים מתקינים מצלמות אבטחה בביתם על מנת לעקוב מרחוק אחרי ילדיהם הקטנים הנשארו לבד עם המטפלת. חברות רבות אשר מתקינות מצלמות ורשת אבטחה מתמחות...
<h3>מצלמות רשת</h3>

מצלמות רשת

קרא עוד
בעידן של היום בו כולנו חשופים מרבית היום למחשב ולרשת אלקטרונית באמצעותם אנו יכולים להישאר מעודכנים תמיד בנעשה בבית או במשרד. מצלמות רשת יתנו לנו את האפשרות לצפות בנעשה בבית או במשרד דרך חיבור פשוט לאינטרנט.מצלמות הרשת מותקנות לרוב במשרדים ומאפשרות למנהל לדעת מה מתרחש בעסק גם כשהוא אינו נמצא במקום. מצלמת רשת מותקנת היום בגני ילדים במטרה להסיר דאגה מליבם של ההורים ולאפשר להם לצפות בילדיהם בכל רגע נתון. מצלמת רשת מותקנת גם בבתים ומאפשרת לכם ההורים לצפות בילדיכם ולהבטיח את ביטחונם גם כשתם לא בבית כדי להגן עליהם. האם יש הרגשה בטוחה יותר מלראות את יקירכם בטוחים?
<h3>מצלמות אבטחה בתל אביב</h3>

מצלמות אבטחה בתל אביב

קרא עוד
העידן בו אנו מצויים וחיים מאופיין בעלייה ניכרת בשני מישורים שונים, רמת הטכנולוגיה העולה ומנגד רמת הפשיעה. על מנת להילחם בתופעה השנויה במחלוקת של גניבה ופריצות רבות לבתי עסק ובתים פרטיים, הומצאו מצלמות האבטחה ומערכות האבטחה השונות. כיום בעלי עסק ובתים פרטיים נמצאים על התפר שבין רצוי למחויבות בלתי נמנעת להתקין רשת ביטחון ומצלמות אבטחה במבצרם ובמקום המהווה את מקור פרנסתם. ברחבי העיר תל אביב מושתתים רשתות אבטחה רבות המעטרות את בתי העסק הרבים. גם תושבי תל אביב אשר אין בידם נכס עסקי החליטו להתקין מצלמות על מנת להרתיע ולתפוס גנבים ופועלי זדון. כל חייכם עמלתם והשקעתם בעבודה קשה ומפרכת...
<h3>מצלמות נסתרות</h3>

מצלמות נסתרות

קרא עוד
לקראת החופש הגדול שמגיע בימים אלו, שכנה שלי ואני החלטנו שמגיע לנו חופש, לארוז מזוודה ולקחת את המשפחות שלנו לטיול גדול ומפנק בתאילנד. ישבנו לקפה בביתי והיא סיפרה לי שהיא מאוד מודאגת. לא מהטיול, כל הטיול כבר מאורגן מא' ועד ת'. הילדים מתרגשים וכולנו מצפים שיגיע יום הטיסה. הבעיה היא שאנחנו גרות בשכונה במרכז הארץ שמאז ומתמיד סבלה מפריצות חוזרות. רגע אחד מחוץ לבית ולא נשאר לך תכשיט במגירה. בפריצה הראשונה המשטרה המליצו לנו להתקין מצלמה נסתרת לבית שמתחברת לטלפון החכם או למחשב וככה גם נוכל לעקוב אחרי המתרחש בתוך הבית בזמן אמת. אך כשגל הפריצות לא חדל הבנו שמצלמה...
<h3>מתקין מצלמות אבטחה</h3>

מתקין מצלמות אבטחה

קרא עוד
עלייה ניכרת כשמתחרשת בעידן הנוכחי בתחום הטכנולוגיה ומאידך עלייה ברמת הפשע והפריצות הביאה איתה את העובדה המצערת – אתם פשוט חייבים מצלמות אבטחה בביתכם הפרטי ובבית העסק שלכם. מצלמות אבטחה יעזרו לכם גם ללכוד את אנשי הזדון הפרצו לביתכם וגרמו נזק רב, אך גם פועלת לשם הרתעה ומקדימה תרופה למכה, אנשים רבים יחשבו פעמים אם לפרוץ למקום המושתת שם רשת מצלמות אבטחה. תחום המצלמות הוא רגיש ולכן מומלץ להתקינם רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים המוכשרים לזה, חברות רבות מכשירות עובדים המתמחים בכל סוגי מצלמות האבטחה. יש סוגים רבים של מצלמות אבטחה שכל אחד מהם ישרת אתכם לצרכים שונים, על מנת...
<h3>מצלמות אבטחה – לשמירה על הביטחון שלכם</h3>

מצלמות אבטחה – לשמירה על הביטחון שלכם

קרא עוד
מצלמות אבטחה נועדו בראש ובראשונה על מנת לשמור על הביטחון שלכם. לאפשר לכם לדעת בכל שלב כי הבית שלכם בטוח, וכי אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאין לכם שום סיבה לחשוש. כיום ישנן לא מעט דרכים לשמור על הביטחון, אך נכון להיות מצלמות אבטחה הן הבטוחות והמבוקשות ביותר בקרב הציבור. היכן להתקין מצלמת אבטחה? השאיפה שלכם תמיד צריכה להיות לרשת את הבית במצלמות בצורה הטובה והמקיפה ביותר. ככל שתרכשו יותר מצלמות, כך תוכלו לצלם את מרבית האזורים בבית ולהיות רגועים יותר. אם אתם נמצאים עם כמות מוגבלת של מצלמות, מוטב לרשת בראש ובראשונה את האזורים החשובים ביותר כמו הכניסה לבית...
<h3>איך לבחור מצלמות אבטחה לבית?</h3>

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית?

קרא עוד
המשימה החשובה שמוטלת עליכם כאשר אתם מתקינים מצלמות אבטחה לבית זה כמובן לבחור אותם. עליכם לבחור את מצלמות האבטחה שמתאימות לכם בצורה הטובה ביותר, כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות שהן מציעות. אם לא תעשו בחירה נכונה, תוכלו לגלות כי המצלמה לא מביאה לכם את התמורה שאתם שואפים לקבל. הקפידו לבחור מצלמה בגודל הנכון ברגע שתתחילו לחפש מצלמות אבטחה לבית תגלו כי לרשותכם עומד מבחר ענק של מצלמות מסוגים ובגדלים שונים. לכן אתם צריכים לשים דגש מרכזי על הגודל של המצלמה שיכול לשחק תפקיד מרכזי בקבלת ההחלטות שלכם. עליכם לשקול האם אתם רוצים מצלמה גדולה, מצלמה קטנה, מצלמה עגולה או אולי...
<h3>היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות</h3>

היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות

קרא עוד
כיום המודעות לכל הנושא של ביטחון, גם כאשר מדובר על הסביבה הפרטית שלנו היא גבוהה יותר מאשר בעבר. אחת מהאפשרויות השכיחות ביותר שתוכלו לבחור כאשר אתם רוכשים מצלמת אבטחה חדשה זה לרכוש מצלמות אבטחה אלחוטיות. אז רגע לפני שאתם עושים את הבחירה הזאת, האם אתם מכירים את היתרונות של המצלמות הללו? מצלמות אבטחה אלחוטיות מתאימות לבית ולמשרד אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של מצלמות אבטחה שהן גם אלחוטיות זה האפשרות להתקין אותן בכל חלל שבו אתם מעוניינים. בין אם מדובר על המשרד שלכם או שמא על הבית הפרטי, אתם יכולים לבצע את ההתקנה בכל מקום. כך שאין חשיבות לסביבה שבה אתם...
<h3>עד כמה קריטי להתקין מצלמות אבטחה לעסק?</h3>

עד כמה קריטי להתקין מצלמות אבטחה לעסק?

קרא עוד
אתם צריכים לעשות הכל על מנת לשמור על העסק שלכם, ובאותה נשימה אתם צריכים לדעת תמיד מה קורה בתוכו. בתור בעלי עסק ככל הנראה יש לכם לא מעט עיסוקים ועניינים אחרים שאתם צריכים לדאוג להם, ולכן לא תמיד תוכלו להישאר בעסק עצמו. לכן במאמר הבא אנו נסביר לכם מדוע חשוב כל כך להתקין מצלמות אבטחה לעסק. מצלמות אבטחה לעסק להיות תמיד עם יד על הדופק הסיבה הראשונה שאתם חייבים להתקין מצלמת אבטחה לעסק זה בגלל היכולת שלכם תמיד להיות בבקרה. באמצעות אותה מצלמת אבטחה תוכלו לדעת בכל רגע נתון מה קורה בתוך העסק שלכם, גם אם אתם לא נמצאים בקרבת...
<h3>הנחיצות של מצלמות אבטחה לבניין</h3>

הנחיצות של מצלמות אבטחה לבניין

קרא עוד
מקרי ונדליזם בבנייני מגורים הם דבר שכיח מאוד שקורה כמעט בכל עיר בישראל. קשה לראות בניין שלא חווה מקרי ונדליזם חלקם מקרים פשוטים יחסית וחלק מקרים קשים ומסוכנים. בתור הדיירים בבניין יש לכם את הזכות להרגיש בטוחים, בטח כאשר מדובר על הסביבה האישית שלכם. אז איך תוכלו לשמור על הבטיחות שלכם? על ידי התקנת מצלמות אבטחה לבניין. קודם כל הרתעה אחת מהסיבות השכיחות ביותר לכך שלא מעט וועדי בניין ודיירים מחליטים להתקין מצלמות אבטחה לבניין זה על מנת להרתיע פורצים או עבריינים. ברגע שיש שולט שמודיע כי הבניין מרושת במצלמות, אותם אנשים יעדיפו לעבור לבניין אחר על מנת שלא להיתפס...
<h3>מה אסור לכם לשכוח כאשר מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות</h3>

מה אסור לכם לשכוח כאשר מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות

קרא עוד
אם החלטתם כי ברצונכם להתקין מצלמות אבטחה בבית, אתם חייבים להתקין מצלמות אבטחה גם בחלקו החיצוני של הבית. מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות דורשות מכם התייחסות קצת שונה בהשוואה להתקנת מצלמות אבטחה רגילות. אז על מנת שתוכלו לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר, החלטנו להרים את הכפפה על מנת להסביר לכם מה אסור לכם לשכוח. תוודאו כי המצלמה חסינה בפני מים וגשם אומנם בישראל אין הרבה ימי חורף, אך כאשר החורף מגיע הוא מגיע במלואו עוצמתו. לכן כאשר אתם מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות עליכם לוודא כי המצלמות חסינות מפני מים, ויוכלו לעמוד בתנאי מזג האוויר השונים. אם לא תוודאו...
<h3>מהיום כל אחד צריך מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית</h3>

מהיום כל אחד צריך מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית

קרא עוד
הבית שלנו הוא המקום שבו אנו צריכים להרגיש הכי בנוח, אך בשנים האחרונות הנושא הזה התערער לאחר לא מעט מקרי אלימות ששמענו עליהם בעיקר בחדשות. לכן כיום אף אחד לא יכול להיות בטוח כל כך כי אצלו זה לא יקרה, אז איך תוכלו להתמודד עם מצבים כאלה? על ידי התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית. מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית – במקום שאתם מעדיפים במקום לרכוש מספר מצלמות אבטחה שהעלות שלהן יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים, תוכלו לרכוש מספר קטן יותר של מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית ולשחק איתן בבית כך שהן יספקו לכם תמונת מצב מלאה. זוהי הדרך היעילה וגם החסכונית ביותר לרכוש...
<h3>מצלמות אבטחה נסתרות לבית – זה כבר לא רשות</h3>

מצלמות אבטחה נסתרות לבית – זה כבר לא רשות

קרא עוד
אם בעבר רכישת מצלמות אבטחה נסתרות לבית היה דבר שהוא בגדר רשות, כיום מדובר על מוצר שהוא כמעט חובה בכל בית. אתם בטח שואלים את עצמכם מה הסיבה לכך? אז אם נכנסים אליכם אנשים זרים לבית או שיש מטפלות שמגיעות אליכם זוהי הדרך היחידה שבאמצעותה תוכלו להיות עם יד על הדופק בכל רגע נתון. מצלמות אבטחה נסתרות לבית במחירים לכל כיס אחת מהסוגיות החשובות ביותר שצריך לשים עליהן את האצבע זוהי כמובן סוגיית העלות של המצלמות. כיום בגלל הביקוש הגבוה למצלמות אבטחה נסתרות, תוכלו למצוא מבחר ענק של אפשרויות בטווח מחירים מאוד רחב. כך שכמעט בטוח שתוכלו למצוא את מצלמת...
<h3>מה זה מצלמות אבטחה במעגל סגור?</h3>

מה זה מצלמות אבטחה במעגל סגור?

קרא עוד
ככל הנראה שזוהי לא הפעם הראשונה שיוצא לכם לשמוע את המושג מצלמות אבטחה במעגל סגור. אך אם לא יצא לכם להתעמק בתחום, ככל הנראה אינכם מכירים לעומק את ההבדל בניהן ובין מצלמות אבטחה רגילות. אז כמובן שיש הבדל, ויש סיבות לכך שתעדיפו לרכוש מצלמת אבטחה במעגל סגור מאשר מצלמת אבטחה רגילה כמו שבטח יצא לכם לראות. מצלמות אבטחה במעגל סגור – כל מה שצריך לדעת לרוב מצלמות אבטחה במעגל סגור תוכלו למצוא במקומות הומי אדם כגון חנויות, בתי עסק וקניונים. מדובר על מערכת מיוחדת אשר מבצעת צילום בזמן אמת של המקום שבו המצלמות מותקנות, אך המערכת שומרת את הקבצים בתוך מערכת...
<h3>לא רוצים להתפשר? תרכשו מצלמות אבטחה </h3>

לא רוצים להתפשר? תרכשו מצלמות אבטחה

קרא עוד
אחת מהדילמות המרכזיות ביותר שאיתן אתם צריכים להתמודד זה איזה סוג של מצלמות אבטחה לרכוש? לא משנה אם מדובר על מצלמת אבטחה לעסק או מצלמת אבטחה לבית, השאיפה שלכם צריכה להיות לרכוש את המצלמה האיכותית ביותר. אז איזה מבין המבחר הענק יספק לכם את התמורה הטובה ביותר? מצלמות אבטחה provision הן ללא צל של ספק הבחירה האידיאלית. מדוע כדאי לכם לבחור באפשרות של מצלמות אבטחה provision? הסיבה הראשונה היא בגלל המבחר שיעמוד לרשותכם כאשר תבחרו בחברה הזאת. נכון להיום מדובר על החברה הגדולה ביותר בתחום של מצלמות האבטחה, והיא גם מציעה את המבחר המשמעותי ביותר. כך יהיה לכם קל יותר...
<h3>אזעקה לדירה </h3>

אזעקה לדירה

קרא עוד
בעזרת מערכת אזעקה לדירה נוכל להיות רגועים אזעקה לדירה אם אתה גר בדירה בבית משותף יש לך שכנים, אבל אתה לא מכיר את כולם וודאי לא את אורחיהם ומבקריהם. כך נוצר מצב שדלת הכניסה לדירה שלך חשופה בפני אנשים זרים. אם אתה רוצה להגן על הדירה מפני פריצה אפשרית ועל הרכוש הרב שבה מפני גניבה, עליך להתקין מערכת אזעקה לדירה. עומדות בפניך שתי אפשרויות להתקנת מערכת אזעקה לדירה: מערכת אזעקה לדירה קווית - זוהי מערכת אמינה מאוד. התקנתה דורשת הקמת תשתית מסועפת להנחת כבלים בכל הדירה, ולכן מומלץ מאוד להתקין אותה בדירה חדשה, טרם כניסתך אליה. התקנת המערכת כאשר מסתובבים...
<h3>אינטרקום תורן</h3>

אינטרקום תורן

קרא עוד
לכולנו יש מפתח בכניסה לבית. אך מה עם חדר המדרגות? כדי למנוע מאנשים לא רצויים להיכנס לחדר המדרגות ולהפר את שלוותכם תוכלו להתקין אינטרקום תורן. אינטרקום תורן יותקן בכניסה לבנין ויאפשר לאורח לצלצל לדירה שאותה מעוניין לבקר. בכל אחת מהדירות בבנין תותקן מערכת המכילה צלצול, מיקרופון וכפתור לשליטה על פתיחת הדלת מרחוק. כאשר האורח יצלצל בדירתך תוכל לדבר ולבדוק מי הוא ואם תחליט לאשר לו כניסה תוכל באמצעות לחצן לפתוח לו את דלת הכניסה לבנין. בעזרת אינטרקום תורן תוכלו לעצור כניסתם של לא רצויים לחדר המדרגות ו/או ללובי הבניין המשותף בו אתם גרים. אינטרקום תורן מוכר בשל האיכות הגבוהה שלו...
<h3>גלאי וילון חיצוני</h3>

גלאי וילון חיצוני

קרא עוד
יש עוד הרבה סוגים שונים של גלאי וילון חיצוני גלאי וילון חיצוני אנטימסק של חברת ויסוניק הוא גלאי שמתנהג כגלאי וילון שמותקן בחוץ לבית ויודע להגן בטווח של 4 מטר קדימה ו 2 מטר למטה בזוית של 90 מעלות הפלוס בגלאי וילון חיצוני שהוא יודע לקלוט את הפורץ מחוץ לבית או העסק ולא אחרי שהפורץ כבר נכנס וגרם נזק לבית או לעסק לגלאי יש גם אנטימסק שהוא חיישן שיודע לגלות כיסוי של הגלאי על ידי חפץ או אפילו מגבת או משהוא אחר שמעוור לנו את הגלאי מתנועות גם אם ינסו לרסס בצבע במידה והמערכת לא מופעלת אז ברגע שירצו להפעיל...
<h3>גלאי וילון פנימי</h3>

גלאי וילון פנימי

קרא עוד
גלאי וילון פנימי של חברת ויסוניק הוא גלאי שמותקן בתוך האזור הפנימי של הבית או העסק בציד החלון או בתוך נישת החלון ובאמצעות אינפרא אדום הוא סוגר על החלון בזוית של 90 מעלותו טווח של עד 6 מטר רוחב גילוי צר של 3 מעלות הגלאי יודע להרגיש שינוי של טמפרטורה חום גוף וברגע שאדם חוצה אותו הוא יודע לזהות גלאי וילון פנימי הוא גם רגיש יותר מאוד לשינוי טמפרטורה שזה אומר שברגע שהאזעקה מופעלת החלון צריך להיות סגור ואין להשאיר את חלון פתוח כי אחר כך משאב רוח יכול לציור לנו אזעקה שווא לכן משהו חושב שהוא רוצה להפעיל את...
<h3>גלאי נפח אלחוטי</h3>

גלאי נפח אלחוטי

קרא עוד
גלאי נפח אלחוטי חברת שפע אבטחה עובדת עם רוב סוגי גלאים גלאי אלחוטי של NEXT PIR MCW הוא גלאי פנימי שיש לו רגישות זיהוי גבוהה טווח של 12 מטר לזיהוי מותקן בדרך כלל בפינה של חדר או סלון או מסדרון המטרה של אותו גלאי הוא לזהות את הפורץ שהוא מסתובב בתוך הבית או העסק גלאי זה בדרך כלל מתחבר למערכת האזעקה כגלאי פנימי שזה אומר שאם אני מפעיל את האזעקה ואני בבית אז המערכת יודעת להפעיל את כל הגלאים החיצונים והפנימיים לא יעבדו כלל נפח אלחוטי זה מותקן בגובה של 1.80 הזוית שלו 90 מעלות הוא בדרך כלל מתחבר למערכת...
<h3>גלאי נפח חיצוני</h3>

גלאי נפח חיצוני

קרא עוד
גלאי נפח חיצוני בהנחה גדולה גלאי נפח חיצוני כיום יש הרבה סוגים של גלאים חיצוניים פאסיביים הגלאים החיצוניים נועדו לתת פיתרון טוב בשביל למנוע כניסה של אנשים חיצוניים לשטח מסוים הגלאים מותקנים מחוץ לבית או העסק והם עמידים במים הגלאים אמינים מאוד יציבות גבוהה לאזעקות שווא ישנם כמה סוגים של גלאים חברת שפע אבטחה תיתן לכם את הפיתרון המושלם בשביל להגן על היקר לכם אז התקשרו עוד היום או צרו קשר. גלאים חיצוניים ניתן להזמין לפי צבע המבנה גלאי חיצוני כיום יש הרבה סוגים של גלאים חיצוניים פאסיביים הגלאים החיצוניים נועדו לתת פיתרון טוב בשביל למנוע כניסה של אנשים חיצוניים...
<h3>גלאי נפח פנימי</h3>

גלאי נפח פנימי

קרא עוד
גלאי נפח פנימי - ישנם שני סוגים של גלאי נפח פנימיים קווי ואלחוטי גלאי הנפח ממוקם בדרך כלל בפינת חדר או מסדרון או לכיוון חלונות הגלאי הפנימי נועד לתת הגנה פנימית נוספת לבית או לעסק לגלאי יש רגישות גבוהה טווח של 12 מטר וזווית של 90 מעלות כיום יש הרבה אנשים שמתקינים גלאים פנימיים וחיצוניים בבית והם רוצים להפעיל את המערכת גם שהם בבית אז יש במערכת מצב של בית וניתן לתכנת את המערכת שהגלאים הפנימיים לא יעבדו שבעל הבית יכול להסתובב ורק במידה ומשהו בא מבחוץ אז זה מפעיל את המערכת כיום יש הרבה סוגים של גלאי נפח לכן...
<h3>גלאי עשן</h3>

גלאי עשן

קרא עוד
אין עשן בלי אש גלאי עשן חברת שפע אבטחה נותנת פתרון להרבה עסקים ובתים שרוצים לתת ביטחון לבית או לעסק גלאי עשן נועד לתת לנו אזהרה ברגע שיש עשן או שרפה. הגלאי עשן מתחבר לרכזת אזעקה וברגע שיש עשן או שרפה הוא מזעיק את הסרנה הגלאי עובד על מצב 24 שעות שגם שהמערכת לא מופעלת המערכת יודעת לתת לנו אזהרה שיש שרפה את הגלאים מתקינים בדרך כלל במטבח ובחדרים.
<h3>אורמט אינטרקום - אינטרקום מצוין בשבילך</h3>

אורמט אינטרקום - אינטרקום מצוין בשבילך

קרא עוד
אורמט היא חברה איטלקית המפתחת ומייצרת מערכות אינטרקום. אורמט אינטרקום מוביל בחדשנות ובשימוש בטכנולוגיה מתקדמת במכשירים השונים. מוצר הדגל של אורמט אינטרקום הוא מערכת אינטרקום טלוויזיה דיגיטלית HRB , המיועדת למגדלי מגורים יוקרתיים וקומפלקסים עד 1280 יח"ד, שיש בהם עמדת שומר. המערכת כוללת מוניטור לעמדת השומר, המאפשר תקשורת עם כל הדירות, פנל דיגיטלי לדלת ראשית הכולל מצלמה צבעונית וכן פנל דירתי בכניסה לכל דירה, הכולל מצלמה ולחצן מואר. המוניטורים הדירתיים מוצעים בגדלים שונים, עם שפופרת או מסך מגע ללא שפופרת. לבניינים משותפים "רגילים" אורמט אינטרקום מציע פנל אינטרקום דיגיטלי- תצוגה דיגיטלית של מספר הדירה, הכולל אלפון שמות של הדיירים. הקשה...
<h3>מצלמות נסתרות למטפלת</h3>

מצלמות נסתרות למטפלת

קרא עוד
האם קיים גם אצלכם מצב שאבא או אמא סיעודיים והנזקקים למטפל או מטפלת? ילדים קטנים שאינם יספרו את הנעשה בבית כאשר הבייביסיטר שומרת עליהם? אנו רואים לא פעם תוכניות בהם ילדים נפגעים בידי הבייביסיטר ו/או קשישים המקבלים יחס מזעזע מצד מטפלם. זה יכול לקרות לכל אחד!! באמצעות מצלמות נסתרות למטפלת נוכל לצפות האם הבייביסיטר מאכילה את ילדינו? האם היא משכיבה אותם לישון בצורה בה אנו מעוניינים שתעשה זאת? האם היא קמה כשהילד בוכה? האם חלילה לא פועלת באלימות? הורינו דאגו לגדל אותנו בכבוד האם להם לא מגיע להזדקן בכבוד? האם לא תרצה לדעת לבטח שהוריך מטופלים בדרך הולמת? בדרך...
<h3>מצלמות זעירות</h3>

מצלמות זעירות

קרא עוד
בעזרת מצלמות זעירות אנו יכולים להיות נוכחים במקום ולדעת מה קורה בו גם ללא ידיעת האדם המצולם. מצלמה זעירה מותקנת במקום מוסתר וכמעט ולא ניתן להבחין בה. עובד שיודע שהוא מצולם ומוקלט יתנהג בצורה אחרת אך כאשר הוא לא יודע הוא ינהג בטבעיות ורק כך תוכל לדעת באמת מה קורה כשאינן נמצא בעסק. המצלמה הזעירה מותקנת כך שלא ניתן להבחין בה והיא ממוקמת בהתאם לדרישתך. רבים המקומות בהם מותקנות מצלמות זעירות ואנו אפילו לא יודעים שהן שם רק בגלל שהמצלמה הזעירה מושתלת במקום שאינו נראה לעין ואינה חיצונית. רק כך תוכל להיות באמת זבוב על הקיר ולדעת את כל המתרחש...
<h3>מערכת מצלמות אבטחה</h3>

מערכת מצלמות אבטחה

קרא עוד
בעולמנו אנו זקוקים תמיד לאבטחה, מערכות אבטחה והדמויות המאיישות את התפקיד החשוב משתנות מעת לעת ובגודל האחראיות המוטלת עליהם. על העולם כולו שומר בורא עולם, ההורים על ילדיהם כשהם קטנים, האחים הגדולים מגנים עלינו בבית ספר ולמדינת ישראל יש את צה"ל. בכל מקום, בכל זמן ומדברים משתנים בני אדם הקיפו עצמם במערכות אבטחה שונות. גם לבית הפרטי ולבתי העסק הקימו בני אדם מערכות אבטחה, פעם זה היה מנעול אחד ומבודד, אבל עם קדמת העולם גם תחום הגניבות והפשיעה עלה על דרך להתעלות על עצמו, כיום המנעולים הם לא בעיה בשביל רוב הפורצים. אז מה עלינו לעשות בנידון? על מנת ליצור...
<h3>מצלמות אבטחה בראשון לציון</h3>

מצלמות אבטחה בראשון לציון

קרא עוד
מה גרוע יותר מלחזור הביתה ולראות שמישהו שפך את כל תכולת המגירות, הארונות ואפילו המקרר כדי למצוא משהו שווה ערך? מה אם הוא מצא ולקח דווקא את השרשרת האהובה? הטבעת של סבתא? השעון של סבא? כמה היית מוכן לשלם על מנת להחזיר את המזכרת האחרונה מהיקרים לך? ובכל זאת, הגרוע מכל הוא לדעת שמישהו היה אצלך בבית פגע בפרטיותך ולך אין דרך לדעת מי. לאחרונה הותקנו מצלמות אבטחה בראשון לציון בזכותן ניתן לצלם ולהקליט את הנעשה בבית ובעסק. מצלמות אבטחה בראשון לציון הותקנו במספר בתים פרטים בבתי עסק שונים. היום, בזכות מצלמות האבטחה בראשון לציון בעלי הבתים והחברות ישנים טוב...
<h3>תיקון אזעקה</h3>

תיקון אזעקה

קרא עוד
מה קורה אם אני נזקק לתיקון אזעקה? למי עלי לפנות? בשעה טובה ומוצלחת רכשת מערכת אזעקה. אנו בהחלט מקווים שהמערכת שרכשת תשרת אותך נאמנה למשך שנים רבות. יחד עם זאת, עלולות מפעם לפעם "לצוץ" כל מיני תקלות. הגלאי הפסיק לעבוד, סוללת הגיבוי נגמרה, כרטיס הרכזת נפגם... יתכן שתצטרך להזמין איש מקצוע לתיקון אזעקה שברשותך במקרה כזה, עליך לקרוא לאיש מקצוע בעל ניסיון רב, כדי שידע לאתר בקלות את שורש הבעיה ולטפל בהתאם. טכנאי תיקון אזעקה מנוסה יבצע את התיקון בצורה מהירה וחלקה, לא תרגיש בכלל שהוא הסתובב אצלך בבי כמו כן, אשי המקצוע שאותו תזמין לתיקון אזעקה צריך להיות בעל...
<h3>מצלמת אבטחה hd – מדוע היא הבחירה הטובה ביותר?</h3>

מצלמת אבטחה hd – מדוע היא הבחירה הטובה ביותר?

קרא עוד
נכון להיום תוכלו למצוא גם מצלמות אבטחה שמתיימרות לצלם באיכותיות גבוהות יותר, אך עדיין מצלמת אבטחה hd היא הבחירה המושלמת עבורכם. מדוע אתם שואלים? המאמר הבא נועד במיוחד עבורכם. רגע לפני שתעשו בחירה שאתם עוד עלולים להצטער עליה, עכשיו יש לכם את הזמן לשנות. מצלמת אבטחה hd מצלמת באיכות מספקת אנו יכולים לספר לכם כי אלפי הלקוחות שלנו מדווחים כי האיכות של הצילום בעזרת מצלמת hd היא לגמרי מספקת. התמונות שמתקבלות באמצעות המצלמה הן מספיק ברורות על מנת שתוכלו בקלות לתפוס פורצים או לקבל תמונת מצב ברורה בכל סיטואציה. אין צורך לבחור במצלמות שמצלמות באיכות גבוהה יותר. מצלמת אבטחה hd...
<h3>אזעקה לבית</h3>

אזעקה לבית

קרא עוד
אזעקה לבית היא דבר הכרחי בכל בית, במיוחד בבתי קרקע ובתים פרטיים. אם במגדל יש שומר ודלת עם קוד לדיירים בלבד הרי שפורץ יחשוב פעמיים אם לגשת לבניין זה, אולם בית פרטי הוא ההזדמנות המושלמת לפורץ שרוצה להיכנס בקלות לבית, לפעמים אפילו באמצע היום ולשדוד אותו. עבור מי שיש ברשותו בית פרטי או משרד על הקרקע, אזעקה לבית היא הגנת חובה לכל הדעות. חברת שפע אבטחה מתמחה מכירת מערכות האזעקה המתקדמות בעולם. מערכת אזעקה לבית שתגן עליכם בעזרת סנסורים רגישים לכל תנועה חשודה בבית כאשר אתם לא נמצאים בו, קלה לנטרול ותפעול. לפרטים חייגו עכשיו.
<h3>מערכת אזעקה לעסק</h3>

מערכת אזעקה לעסק

קרא עוד
מערכת אזעקה לעסק, במיוחד עסק שיש בו סחורה יקרה או אפילו רק מידע חשוב, היא מוצר צריכה בסיסי לכל עסק. מערכת אזעקה לעסק הכרחית גם מבחינת הביטוח והיא לא רק נותנת שקט וביטחון אלא גם מרתיעה פורצים פוטנציאליים. העלות של מערכות אזעקה כיום נמוכה מאוד ביחס לשנים קודמות וכמעט כל בית וכל עסק בישראל מתקינים מערכת אזעקה. כיום ניתן להתקין מערכה אזעקה לעסק בעלות לא גבוהה בישא הטכנולוגיה תוך כמה שעות בלבד. צריכים להתקין מערכת אזעקה חכמה ועוצמתית לעסק שלכם? חברת שפע אבטחה מחזיקה בדגמים הטובים ביותר של כל סוגי מערכות האזעקה המתקדמות בעולם. חייגו לפרטים נוספים והזמנה.
<h3>התקנת מצלמות אבטחה</h3>

התקנת מצלמות אבטחה

קרא עוד
בשנים האחרונות אפשר לראות מצלמות אבטחה בכל מקום. מצלמות האבטחה נמצאות בקניונים, בבנייני מגורים, במוסדות ציבור ואפילו על רמזורים ברחוב וכמובן בבתים פרטיים. ומה עם הבית או העסק שלכם? צריכים התקנת מצלמת אבטחה מקצועית? חברת שפע אבטחה מספקת שירות מכירה והתקנת מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר לבית, למשרד ולעסק, הכול בעלות משתלמת ושימוש במיטב הטכנולוגיה בתחום. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ופרטים נוספים על כל דגמי מצלמות האבטחה המתקדמות בעולם, הבדלים ועוד מבית שפע אבטחה, שירות ואחריות ללא תחרות. חייגו עכשיו לפרטים מלאים על מוצר זה ועוד מוצרים.
<h3>מצלמות במעגל סגור לבית</h3>

מצלמות במעגל סגור לבית

קרא עוד
מצלמות במעגל סגור לבית הם הפתרון הבטוח והיעיל ביותר להגנה על הבית. מצלמות במעגל סגור מאפשרות לכם לעקוב אחר כל תנועה חשודה בבית ובקרבתו. ניתן כיום להקליט ולשמור וכן לצפות אונליין בתמונה המשודרת מהמצלמות מהבית, מהמשרד או מכל מקום. מצלמות במעגל סגור הן פתרון מעולה לבית פרטי עם כמה קומות וכמה כניסות וכמובן בעסקים עם עובדים, מחסן וכדומה. העלות של מצלמות אבטחה במעגל סגור לבית לא גבוהה וללא ספק היא מגינה על הנכס ומרתיעה פורצים מלנסות לפרוץ לנכס. פנו לשפע אבטחה לרכישת והתקנת מצלמות במעגל סגור במחירים הטובים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר עוד היום. חייגו עכשיו לפרטים ויעוץ אישי ומקצועי בתחום.
הקודם
הבא
052-912-6840 דילוג לתוכן