מצלמות אבטחה בתל אביב

‏‏שפע אבטחה מצלמות אבטחה בתל אביב

הביקוש למצלמות אבטחה בתל אביב הינו מהגבוהים במדינה. הסיבות לכך הן, בין היתר, בשל מספר גבוה של תושבים אמידים הגרים בעיר ודואגים לאבטחה מתאימה לדירות ולנכסים שברשותם.

כמו כן, ישנם בעלי חנויות רבים שנמצאים באזורים בהם אחוזי הפשיעה גבוהים, בשל אוכלוסיות שונות המתגוררות בעיר. ללא אבטחה ראויה, עלול להיווצר נזק בלתי הפיך לעסק שברשותם.

אם אתם תושבים או בעלי עסק המעוניינים להיות רגועים מפני פריצה, בעיר מרובת אוכלוסין כתל אביב, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו מספקים שירותי אבטחה מקיפים ומותאמים אישית לכל צורך. נשמח לשמוע מהם הצרכים שלכם בנוגע לאבטחת הדירה או העסק, ולכוון אתכם לפתרון יעיל כך שתוכלו להיות רגועים.

במדריך הבא, תוכלו להכיר את טכנולוגיות האבטחה המתקדמות והיעילות ביותר להגנה על העסק או הדירה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות:

מצלמות אבטחה בתל אביב הינן פתרון מצוי ויעיל לאבטחת הבית או העסק. המצלמה מתחברת לרשת אלחוטית, בכך נחסך צורך ההתקנה בכבלים לשידור הנתונים מהמצלמה. סוגי המצלמות הקיימים בשוק הינם רבים, והם מתבטאים בעיקר ביכולות צילום שונות.
הפרמטרים המרכזיים המשתנים בין מצלמה למצלמה הינן:

1. צילום מרחוק – לכל מצלמת אבטחה ישנו טווח צילום שבו האובייקטים שנקלטו בעדשת המצלמה נראים בברור. אם אתם זקוקים לטווח צילום גדול יותר תצטרכו מצלמה מתקדמת יותר. כמו כן מקום ההתקנה למצלמות אלו הוא שונה בדרך כלל, מומלץ לקבל סיוע מקצועי בתהליך ההתקנה.

2. צילום בלילה ובערפל – יכולות חשובות נוספות הן צילום בלילה ובתנאי ערפל. כדאי לבדוק האם מצלמת האבטחה מספקת תמונות בהירות גם במצבים אלו. מצלמות אבטחה בתל אביב עם יכולת צילום לילי – מצלמות לעיר שחיה בלילה. 

הפרמטרים נוספים המשתנים בין סוגי המצלמות הן: היכולת להתמקד באובייקט, לקרב ולרחק את האובייקט כמידת הצורך, רזולוציית התמונה המתקבלת על ידי המצלמה ועוד.
אם אתם מתלבטים איזו מצלמת אבטחה תענה על הצרכים שלכם, תוכלו לפנות אלינו ואנו נבצע התאמה מלאה, בין מאפייני הסביבה שלכם לבין המצלמה המתאימה.

מצלמות נסתרות:

בהתחשב בנזקים הרבים הנגרמים למצלמות אבטחה בתל אביב כאשר הם מזוהים על ידי הפורץ, מצלמה נסתרת הינה האופציה המתבקשת במקרים הללו.
המצלמה הנסתרת, כשמה, ניתנת להסתרה כמעט בכל תנאי שטח אפשריים. גם במצלמות אלו השוק מציע מגוון רחב של מצלמות בעלות יכולות צילום חדות יותר או פחות זוויות צילום רחבות יותר ועוד.
עם זאת, חשוב להכיר בהבדלים בין מצלמות אבטחה רגילות לנסתרות. ההבדל הראשון והעיקרי הוא יכולת הצילום בחושך ובתנאי ערפל, לרוב מצלמות נסתרות יתקשו לספק תמונות ברורות. הבדל נוסף: ישנם מצלמות נסתרות המותקנות באובייקטים טבעיים כדוגמת עמוד חשמל, בגד שכוח ועוד. במצלמות אלו יכולת הצילום מוגבלת לכמה שעות משום שלרוב הן מחוברות לכרטיס SD , ניתן למצוא פתרונות לצילום ארוך יותר על ידי בעל מקצוע בתחום.
אם אתם מתלבטים בין מצלמת אבטחה רגילה לנסתרת, תוכלו לגשת אלינו ואנו נספק לכם את כל המידע על מצלמות אבטחה בתל אביב על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה.

אזעקה ביתית:

אזעקה ביתית איכותית היא אחד הכלים היעילים ביותר בהגנה על בתי קרקע, עסקים, וילות ועוד. מערכת האזעקה פועלת על ידי מספר גלאים המותקנים בתוך הבית ומחוצה לו, שתפקידם לזהות כל תזוזה חשודה בקרבת הבית.
מערכות האזעקה כיום אינן דורשות העברת כבלים שיהרסו את המראה האסתטי של חזית הבית, כיום המערכות הינן אלחוטיות והן מתחברות למערכת האעזקה דרך הרשת.
התקנת מערכת אזעקה כוללת משתנים רבים, לצורך ההתקנה נדרשת חוות דעתו של בעל מקצוע היכן להתקין את הגלאים, כמה גלאים דרושים, אפיון סביבת הבית, כמו למשל, היכולת של הגלאי להתמודד עם תזוזות של חיות מחמד שאתם מגדלים ועוד.
אם ברצונכם להתקים מערכת אזעקה לבית או לעסק, נשמח לעמוד לשרותכם ולראות מהו מספר הגלאים הדרוש לבית שלכם ואיזו מערכת אזעקה תתפקד בו בצורה טובה ביותר.

אינטרקום:

בנוסף למצלמות אבטחה בתל אביב, האינטרקום הוא פתרון מעולה עבור דירות קרקע הכוללות חצר. במקרים רבים הכניסה לבית נעשית דרך החצר, משום כך, חשוב לכם לזהות מי מבקש להיכנס לחצר שלכם. מערכות אינטרקום פועלות או על חיבור טלפוני לקו הטלפון בבית או על ידי חיבור לרשת. ישנה אפשרות חיבור נוספת של מערכת האינטרקום למרכזיית IP אפשרות זו גם היא מבוססת על חיבור לאינטרנט, אם כי היא פועלת באופן שונה.
ישנם שני סוגים מרכזיים של מערכות אינטרקום: הסוג הראשון והזול יותר הוא – אפשרות לשיחה עם הנכנס. הסוג השני שהוא גם היקר יותר מאפשר צפייה באזור השער ושיחת וידאו עם הנכנס לחצר.
אם אתם זקוקים למערכת אינטרקום איכותית שתשרת אתכם לאורך שנים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבל את המערכות המתקדמות ביותר בליווי מקצועי ואמין.

בהצלחה!