מכשיר האייפון לעזרת מצלמות האבטחה

כניסתם של הטלפונים החכמים (הסמארטפונים) לחיינו, כדוגמת האייפון, מאפשרת לכם להשתמש במכשיר הסלולארי שלכם הרבה מעבר לשימוש הקלאסי שלו.

אם אתם רוצים להיות מעודכנים, בכול עת ומכול מקום, במתרחש בבית, במשרד או בגן הילדים, אתם יכולים להשתמש באפליקציות של מצלמות אבטחה לאייפון. בעזרת האפליקציה תוכלו להשתמש במכשיר האייפון שלכם גם כדי להפעיל את מצלמות האבטחה וגם כדי לצפות בצילומים שלהן.

בתחום מצלמות האבטחה יש מגוון אפליקציות של מצלמות אבטחה לאייפון. אותן אפליקציות תואמות ותומכות במערכת האבטחה שבה אתם משתמשים. באמצעות כפתורי השליטה שבאפליקציה תוכלו לשלוט במצלמת האבטחה שלכם וגם לצפות בהקלטות שלהן בזמן אמת.

שפע אבטחה - מצלמות אבטחה באייפון

איך זה עובד?

לאחר שבחרתם באפליקציה כזו או אחרת והורדתם אותה לאייפון שלכם, אתם נדרשים להזין את כתובת ה-IP של מערכת האבטחה שלכם, שם משתמש וסיסמא וזהו אתם מחוברים.

מרגע זה מכשיר האייפון שלכם מתפקד ממש כמו מסך טלוויזיה או מסך מחשב, כאשר לפניכם מוצגות כל המצלמות שבמערכת.

סוגי אפליקציות למצלמות אבטחה

השמות של האפליקציות של מצלמות אבטחה לאייפון הם:

NetCamViewer התומכת במערכות אבטחה של יצרנים שונים. iCamViewer, GV-iView, SuperCam pro, Superlive-Pro, Mobile Cam Viewer , NeoCam.

אפשרויות השימוש של מצלמות האבטחה

תפעול מצלמות האבטחה באמצעות האפליקציה התואמת יעניק לכם מגוון אפשרויות כגון: הפעלת הצילום והפסקתו, לכידת תמונה מתוך הוידאו (הצילום) ושמירתה במכשיר, שליטה על ה- zoom, הפעלת טיימר, הקלטת קול, גישה לחומר ארכיוני, צפייה בו זמנית ממספר מכשירים המורשים לכך.

לסיכום, סמארטפון ומצלמות האבטחה.
מצלמות אבטחה באייפון פותחות בפניכם פלטפורמה נוספת וחדשנית לצפייה בזמן אמת במערכת מצלמות האבטחה שלכם. גם כאשר אתם בתנועה וגם כאשר אינכם ליד מחשב זמין תוכלו לשלוט במצלמות האבטחה שנמצאות בבית, במשרד או בבית העסק, כמו גם לתפעל אותן בנוחות ובקלות.

זה הזמן להפוך את האייפון למאבטח הפרטי שלכם

052-912-6840 דילוג לתוכן