מצלמה זעירה - מגוון אפשרויות מתקדמות במיוחד

מצלמה זעירה

בשנים האחרונות אנשים רבים החלו לשלב מצלמות אבטחה שונות בכל חללי דירתם. כיום ישנה אפשרות של מצלמת אבטחה לדלת הכניסה, מצלמת אבטחה לחצר הדירה וכמובן לא מעט מצלמות אבטחה בכל רחבי הדירה. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של מצלמות האבטחה המתקדמות מהשנים האחרונות שיצליחו להעניק לכם רוגע נפשי ושמירה מיטבית על כל תכולת דירתכם, חשוב לדעת כי אחת האפשרויות השכיחות ביותר כיום היא מצלמה זעירה. מצלמה זעירה מאפשרת לכם להציבה בשלל מקומות שתבחרו בלי שיבחינו בה. אז מדוע בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקוש למצלמות אבטחה בכלל וכן לאפשרות מצלמה זעירה בפרט? מכמה סיבות שכנראה תשמחו להכיר. האחת היא ירידת המחירים. מחירי מצלמה זעירה, מצלמה זעירה אלחוטית, מצלמה זעירה מקליטה ועוד שלל דגמים לבחירה זולים בעשרות אחוזים בהשוואה למחירם לפני מספר שנים. נתון זה מאפשר לרבים שעד לפני מספר שנים לא יכלו להרשות לעצמם, לרשת את ביתם במצלמות אבטחה. השניה היא פשטות ההתקנה. כיום ישנן מצלמות אלחוטיות שאתם פשוט צריכים להניח בנקודה אסטרטגית שתבחרו. מצלמות אחרות שאינן אלחוטיות יצריכו חיבור פשוט לחשמל ואם אתם מאוד מתעקשים לקבע את המצלמה לקיר או לתקרה, ישנם מתקנים ייעודיים שיאפשרו לכם לעשות זאת לגמרי בעצמכם בקלות רבה. שפע אבטחה מציעה עבור כל לקוחותיה את כל סוגי מצלמות האבטחה וציוד המיגון, לרבות מצלמה זעירה, מצלמה זעירה אלחוטית וכמובן מצלמה זעירה מקליטה.

הליך ההרשמה מתחיל ונגמר בשם משתמש וסיסמא בלבד!

אז אם השינויים הרבים בעולם המיגון והאבטחה שכנעו אתכם ואתם רוצים לשלב מצלמה זעירה בכניסה, בחצר או בפנים הדירה, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות המצלמות המתקדמות ביותר כיום. בין כלל השינויים והשיפורים הרבים, נתחיל באופן ההתקנה וההרשמה. כפי שהזכרנו מעלה, כיום כל אדם יכול להתקין בכוחות עצמו את כל מצלמות דירתו ללא צורך בידע מקצועי, ניסיון בתחון או כלי עבודה מיוחדים. עד לפני מספר שנים הליך התקנת מצלמה זעירה היה לא פשוט וכלל איש מקצוע שעמל על ההתקנה הנכונה, המדוייקת והמקצועית ביותר. יתרון גדול זה של פשטות ההתקנה גרם לרבים לאסוף מצלמה זעירה ופשוט להציבה בקלות בכל מקום בדירתם. בדומה לכך, גם הליך ההרשמה עבר שינוי משמעותי. אם עד לפני מספר שנים נדרשתם להתמודד עם הליך ארוך ומייגע הכולל לא מעט בירוקרטיה להרשמה, הרי לכם שכיום כל שתידרשו זה שם משתמש וסיסמא ברוב סוגי מצלמה זעירה. בעזרת שם משתמש וסיסמא למצלמה שלכם תוכלו לראות את תצלומיה בכל עת ובכל מקום שתבחרו. 

קבלת התראות שיחסכו מכם את הצורך להציץ במצלמה

מעבר לאופן ההתקנה וההרשמה שעברו שינוי ושיפור משמעותי, כיום ישנן אפשרויות של תפעול ושליטה מרחוק בכל מצלמה זעירה. בעזרת אפליקציות ייעודיות תוכלו לראות את כל מה שהמצלמה שלכם מצלמת בכל רגע נתון ומכל סמארטפון בעזרת שם משתמש וסיסמא בלבד. מעבר לכך, אחת האפשרויות המתקדמות ביותר היא קבלת התראות שהוגדרו מראש. ישנה אפשרות לקבל התראה בכל פעם שהמצלמה זעירה שהתקנתם תזהה תנועה בדירה, בכי של תינוק ועוד שלל אפשרויות לבחירה. חשוב להדגיש כי שימוש באפשרויות ההתראה מחייבות אתכם להגדיר את הרגישות הנדרשת על מנת שלא תקבלו התראה בכל פעם שזבוב יתעופף לו בקרבת המצלמה. אפשרות מתקדמת זו מאפשרת לאנשים רבים להציב מצלמה זעירה בדירתם ולהיות רגועים גם ללא צורך בבדיקה כפייתית של התצלומים בכל מספר דקות. עולם הטכנולוגיה שהשתלב עם עולם האבטחה יצר לנו מצלמה זעירה אלחוטית ומתקדמת במיוחד שמאפשרת לנו ליהנות מרוגע נפשי, קבלת התראות על כל תזוזה שאינה צפויה, שימוש מרחוק, פתיחת התצלומים מכל סמארטפון ועוד. שפע אבטחה מציעים עבור כל לקוחותיהם את המצלמות הטובות, האיכותיות והמתקדמות ביותר.

אחסון בענן - אין צורך בכרטיס זיכרון!

נתון נוסף ומעניין לא פחות הוא האפשרות לאחסן את כל תצלומי מצלמה זעירה לתקופת זמן שתבחרו. אם עד לפני מספר שנים רוב ככל סוגי מצלמה זעירה כללו כרטיס זיכרון, כיום כבר אין צורך בכך. ישנן מצלמות אבטחה רבות ללא חריץ לכרטיס זיכרון. האפשרות החדשה לאיחסון כל תצלומי המצלמות היא שמירה בענן. אפשרות זו של השמירה בענן מאפשרת לכם להחליט לכמה זמן תכני הצילום ישמרו ללא כל מגבלת מקום, כפי שהיה בכרטיסי הזיכרון. אנשים רבים בוחרים לאחסן את כל תצלומי מצלמה זעירה, מצלמה זעירה אלחוטית, מצלמה זעירה מקליטה ועוד שלל דגמים דווקא בענן בשל יתרונות נוחות. חשוב לציין כי שירותי האיחסון בענן יצריכו מכם תשלום חודשי סמלי בלבד של כמה שקלים בודדים.

איכות התמונה ללא פשרות - גם בשעות היום וגם בשעות הלילה

הנקודה האחרונה ואולי החשובה מכולן בה עדיין לא נגענו היא איכות התמונה. מצלמה זעירה חדשנית ומתקדמת כיום מצליחה לייצר איכות תמונה מרשימה במיוחד. בשונה מכל מצלמות האבטחה בעבר, איכות התמונה עברה שיפורים משמעותיים וכיום מצליחה לייצר תמונות וסרטונים ברמת איכות גבוהה במיוחד. מעבר לאיכות המרשימה במהלך היום, ישנה אפשרות של מצלמה זעירה המיועדת לצילומי לילה ומאפשרת ליהנות מאיכות תמונה מרשימה אף בשעות הלילה וכמעט ללא תאורה. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מכלל היתרונות הללו של מצלמה זעירה וחדשנית מהשנים האחרונות שכוללת את כל הטכנולוגיות המתקדמות שהופכות את כל הסיפור לפשוט ומוצלח הרבה יותר, חשוב שתכירו כמה טיפים חשובים לבחירה נכונה של המצלמה הטובה ביותר לצרכים שלכם. שפע אבטחה מציעה מגוון עשיר של ציוד מיגון ומצלמות אבטחה, כך שאתם חייבים לדעת כיצד לבחור נכון את הדגם המותאם עבורכם.

בחירה נכונה בשני שלבים פשוטים - ערכו רשימה מסודרת וסקרו את כל הדגמים השונים

ראשית, חשוב לערוך היכרות מעמיקה עם מלוא הצרכים לשמם את מייעדים מצלמה זעירה. אנשים רבים מגיעים למעמד הבחירה ללא היכרות עם כל הצרכים האישיים שלהם, מה שגורם לאחת משתי האפשרויות הבאות. הראשונה היא בחירת מצלמה זעירה שאינה מספיק מתקדמת ומותאמת למילוי מירב הצרכים שייעדו לה והשניה היא בחירת מצלמה זעירה מתקדמת מאוד שאמנם תצליח למלא את כל הצרכים שייעדו לה אך גם דגמים פשוטים הרבה יותר במחירים זולים בעשרות אחוזים, היו יכולים לעשות זאת. לכן, גם אם אתם בטוחים שאתם מכירים היטב את מירב הצרכים שלכם, קיימת חשיבות רבה ליצור רשימת צרכים טרם הגיעכם למעמד הבחירה. את הרשימה יש לערוך במשך מספר ימים כך שגם אם שכחתם משהו, תוכלו להוסיף אותו במהלך ימי עריכת הרשימה. לאחר מספר ימים, כאשר יש בידכם רשימה מסודרת של מירב הצרכים שלכם, תוכלו לעבור לשלב הבא, שלב ההיכרות עם כל הדגמים הקיימים בשוק. השלב השני בדרך לבחירה המוצלחת מצריך מכם לערוך סקר שוק אינטרנטי אודות כמה שיותר דגמי מצלמה זעירה. היכרות עם כמה שיותר דגמים תאפשר לכם לערוך התאמה בין רשימת הצרכים שלכם לבין המצלמה הטובה והמתאימה ביותר מבין כלל הדגמים הקיימים. שפע אבטחה מציעה את כל סוגי המצלמות כך שתוכלו לבחור מצלמה זעירה מדוייקת לצרכים שלכם.

052-912-6840 דילוג לתוכן