מערכת DVR

שפע אבטחה מערכת dvr

מערכת DVR שזה בעצם digital video recorder

היא מערכת אבטחה כוללת המאפשרת צילום, צפייה וגם הקלטה בזמן אמת של שידורי מצלמות האבטחה.

סוגי מערכת DVR

מערכת DVR קיימת בשתי תצורות; האחת היא מכשיר DVR standalone שהוא מכשיר הקלטה הפועל באופן עצמאי. למכשיר זה יש מערכת הפעלה ודיסק קשיח, כך שאין צורך להשתמש במחשב כדי להפעיל את המערכת.
התצורה השנייה של מערכת DVR היא באמצעות כרטיס DVR מיוחד המתחבר ישירות למחשב שלכם. בדרך זו ההקלטות של הצילומים נשמרות בדיסק הקשיח של המחשב.
למערכתDVR ניתן לחבר, ע"פ הצורך, יותר ממצלמת אבטחה אחת החל מ-2 מצלמות אבטחה ועד 32 מצלמות.
הבדל חשוב נוסף הקיים בין מערכות ה- DVR הוא שיש מערכת DVR שמאפשרת צפייה מקומית בשידורים דרך מסך טלוויזיה או מחשב מקומי, ויש מערכת DVR שמאפשרת גם חיבור לאינטרנט – כך ניתן לצפות, בזמן אמת, בשידורים ובהקלטות מכל מקום ומכל מחשב כמו גם מטלפונים ניידים חכמים.
מערכת DVR standalone כוללת את מכשיר ההקלטה עצמו, מצלמות אבטחה, כבלים המחברים את המצלמות אל המכשיר וגם מסך הצפייה.
מערכת DVR המבוססת על מחשב פועלת באמצעות כרטיס DVR ומתאימה רק למחשב שמותקן בו כרטיס מסך. מחשב זה צריך להיות בעל דיסק קשיח בנפח גדול וזיכרון מינימאלי של 256mb. כרטיס ה-dvr הוא זה שהופך את המחשב למערכת DVR. כלומר, מערכת ההפעלה של המחשב מתפעלת את כרטיס ה dvr . אם המחשב מחובר לרשת האינטרנט, ניתן לצפות מרחוק בצילומים או בהקלטות.
כל מערכת DVR מסוגלת לשלוט ולתפעל מצלמות אבטחה ממונעות וגם לקבוע את מסלולי התנועה שלהן.

כרטיס DVR

כרטיס DVR הוא בעצם הכרטיס שמתחבר למחשב הקיים בביתנו או בעסק והוא הופך את המחשב שלכם למכשיר הקלטה של שידורי המצלמות.
כיום יש הרבה סוגים של כרטיס די וי אר וכולם טובים – ההבדל ביניהם הוא עם כמה מצלמות הכרטיס יכול לעבוד, ובאיזה מהירות ניתן להקליט איתו ולצפות בשידורים של מצלמת האבטחה. המינוס העיקרי של כרטיס DVR בהשוואה למערכת dvr standalone הוא שהמחשב שלנו יכול להידבק בוירוס שעלול למחוק לנו את כל ההקלטות שנמצאות על המחשב. חיסרון נוסף הוא שלכרטיס ה- DVR קל יותר לפרוץ, אבל מי שיש לו חנות או עסק קטן והוא אינו מעונין להשקיע הרבה כסף במערכת האבטחה, אז כרטיס די וי אר יכול בהחלט לעשות את העבודה בשבילו.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו לפרטים נוספים ולייעוץ חינם, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

052-912-6840 דילוג לתוכן