מערכות אינטרקום

‏‏שפע אבטחה מערכות אינטרקום

אין כמעט בית פרטי, בניין מגורים חדש, או נכס ציבורי שאין לו מערכת אינטרקום או קודן בכניסה לבית. תפקידן העיקרי של מערכות אינטרקום הן למנוע כניסה של אנשים לא רצויים לבית הפרטי, לעסק ואפילו לחצר המשותפת. מערכות האינטרקום מעניקות לבעל הבית שליטה מלאה על הכניסה לשטח שלו.

בזכות האינטרקום אתם יכולים להחליט האם לאפשר כניסה של אדם כלשהו או פשוט להשאיר את הדלת סגורה. אין ספק שמערכות אינטרקום הצליחו למנוע מקרי פריצה ואלימות רבים מספור.

הסוגים העיקריים של מערכות אינטרקום

פנל אינטרקום: הפנל אינטרקום נחשב לאחת ממערכות אינטרקום הפשוטות ביותר, הפנל מורכב מלחצן אחד בלבד שניתן לדבר ולשמוע דרכו וגם כמובן לפתוח את הדלת או את השער.

פנל אינטרקום עם קודן (לחצנים עם מספרים): במערכת אינטרקום זו ניתן לפתוח את דלת השער על ידי לחיצה על קוד ידוע מראש. כך שברגע שבעל הבית מגיע, או כל אדם מורשה אחר, הוא לא צריך לפתוח את הדלת עם מפתח או לצלצל למישהו שיפתח עבורו את הדלת, אותו אדם פשוט מקיש את הקוד האישי וניכנס פנימה.

פנל אינטרקום עם מצלמה: פנל אינטרקום שאליו נלווית מצלמה מגיע עם מסך טלוויזיה בגודל של 7 או 9 א’ינץ. את המסך מתקינים בתוך הבית או במשרד, כך שהאדם האחראי על כניסת האנשים למבנה יכול לראות מי מצלצל בכניסה ולוודא שהוא מדבר עם האדם הנכון. במערכות אינטרקום ממין זה נהוג להשתמש בכניסה למקומות שאוצרים בתוכם מידע רגיש או רכוש יקר.

פנל אינטרקום שמתחבר לטלפון הביתי: פנל אינטרקום זה מתחבר לטלפון הביתי על ידי מתאם טלפון. ברגע שמישהו מצלצל באינטרקום אז הצלצול מגיע לטלפון של הבית. דרך הטלפון ניתן לנהל שיחה עם האדם שהתקשר וגם לפתוח את השער. היתרון של מערכת אינטרקום זו הוא שלא צריך שפופרת נוספת בבית ואפשר לפתוח את השער מכל טלפון בבית כולל טלפונים אלחוטיים. מתאם הטלפון יודע גם להתחבר למרכזיות קטנות וגדולות. פנלים אלו יכולים לשרוד גם בטמפרטורה קיצונית וגם ברטיבות.

מערכות אינטרקום עם תג: במערכת אינטרקום זו ניתן לפתוח את הדלת על ידי העברת תג בעינית המיוחדת של האינטרקום. מערכת זו מתאימה בדרך כלל לדלתות פנימיות בתוך חברות. בעזרת המערכת רק אנשים בעלי הסיווג המתאים יקבלו את התג ויוכלו להיכנס לאותם חדרים ספציפיים.

חברת שפע אבטחה נותנת שרות ופתרונות לכל מערכות התקשורת והאינטרקום: לבתים פרטיים, לבניינים, לנכסים עסקיים ולמשרדים.
אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר טובה ושירות אמין התקשרו עוד היום לחברת “שפע אבטחה”

היצרניות הבולטות של מערכות אינטרקום

בישראל יש הרבה חברות שמוכרות מערכות אינטרקום למבנים ולצרכים שונים: לבתים פרטיים, לבניינים רבי קומות, לחדרים, למשרדים וכדומה. חברת שפע אבטחה משווקת, מייעצת ונותנת שירות בנוגע למרבית מערכות האינטרקום של היצרניות הטובות ביותר למשל:

לוגיפון (LOGIPHONE): לוגיפון היא חברה שמייצרת ומשווקת מערכות תקשורת החל ממרכזיות קטנות ועד למרכזיות גדולות לעסקים. חברת לוגיפון מתמחה גם במערכות אינטרקום לבתים פרטיים ומשותפים.

תדאור (TADOR): תדאור היא חברה מעולה לייצור ושיווק מערכות אינטרקום סטנדרטיים עבור בתים ומשרדים, אינטרקום “אנטי ונדלי” ובקרות כניסה.

פאלוויטק (PALWINTEC): פאלוויטק היא חברה שמתמחה במערכות אינטרקום מעוצבות וחזקות שמותקנות מתחת לכיפת השמיים. החברה גם מייצרת את מתאמי הטלפון שמאפשרים פתיחת השער או הדלת דרך הטלפון של הבית או המשרד.

אנו עובדים עם מותגים נוספים בתחום זה כגון: אורמט, גרבר, תורן וכדומה – קצרה היריעה מלהזכיר את כולם. אנחנו בשפע אבטחה יודעים להתאים לכל בית או משרד את מערכת האינטרקום המתאימה והנכונה ביותר למבנה כמו גם לצרכים שלכם.

אז צרו קשר עוד היום, אפשר גם להשאיר הודעה, ונציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

052-912-6840 דילוג לתוכן