מערכות אזעקה

‏‏שפע אבטחה מערכות אזעקה

מערכות אזעקה לא כדאי לוותר עליהן

המודעות לחשיבות הגדולה שיש לאזעקות אבטחה ולגלאים {לינק לגלאים} הולכת וגדלה בכול יום שעובר. אנשים יודעים שהם לא צריכים כדורי שינה בשביל לישון בשקט אלא פשוט להתקין מערכות אזעקה איכותיות בבית או בעסק.

גם אם לא נקשיב לחדשות, גם אם נסרב לקרוא עיתונים איננו יכולים להתחמק מהעובדה שכיום מתרחשות המון פריצות מתוחכמות וגניבות נועזות מחנויות ומבתים. יש מקומות שמועדים יותר לפריצה כגון: בתי קרקע, דירות שממוקמות בקומות הנמוכות או בתי עסק שמחזיקים רכוש יקר – זו גם הסיבה שחברות הביטוח דורשות להתקין מערכות אזעקה כתנאי לביטוח העסק או הבית.

אתם לא זקוקים לפסיכולוג שיגיד לכם שמערכות אזעקה ייתנו לכם תחושה של שקט, רוגע ושלווה, שבזכותן תוכלו לדאוג קצת פחות ליקרים לכם. אתם לא זקוקים למומחה שיגיד לכם שמערכת אזעקה בעסק תיתן לכם תחושה של שליטה וביטחון גם כשאתם נמצאים בחופשה.

סוגי מערכות אזעקה

יש שני סוגים עיקריים במערכות אזעקה: מערכת אזעקה אלחוטית ומערכת אזעקה קווית.

מערכת אזעקה אלחוטית: את המערכת האזעקה האלחוטית נהוג להתקין כאשר אין תשתית מתאימה ולכן אין אפשרות להעביר את הכבלים. היתרון של מערכת זו היא שניתן להתקין אותה כמעט בכול מקום, החיסרון הוא שהיא נחשבת לפחות אמינה בהשוואה למערכת אזעקה קווית.

מערכת אזעקה קווית: כאשר יש אפשרות להעביר כבלים או שיש תשתית מתאימה, אז אפשר להשתמש בתשתית הקיימת ולהתקין מערכת אזעקה קווית שנחשבת ליותר אמינה ממערכת אזעקה אלחוטית.

סוגי הגלאים במערכות אזעקה

למערכות אזעקה יש סוגים שונים של גלאים: גלאים חיצוניים וגלאים פנימיים.

הגלאים החיצונים נועדו כדי להתריע כאשר הגנב או הפורץ רק מתקרבים לנכס ועל ידי כך למנוע פריצה או גניבה מבית פרטי או מהעסק. הגלאים פנימיים נועדו כדי לגלות את הגנב או הפורץ כאשר הם כבר נמצאים בתוך הבית או העסק.

תכנות מערכת האזעקה

ניתן לתכנת את מערכות האזעקה לשני מצבים: “מצב בית אחד” ו”מצב בית שני”.

במצב בית אחד אנו מפעילים גם את הגלאים החיצוניים וגם את הגלאים הפנימיים. במצב בית שני אנחנו מפעילים את הגלאים החיצוניים בלבד – כך אנו יכולים להיות בתוך הבית גם כשהאזעקה מופעלת. בדרך כלל מפעילים מצב זה בשעות הלילה, כאשר אנו נמצאים בתוך הבית ורוצים לישון בשקט, בידיעה שהאזעקה פועלת והיא תימנע כניסה של אנשים זרים או לא רצויים לבית שלנו

מומלץ להשתמש ב”מצב בית אחד”, כאשר אתם נמצאים הרחק מהבית או מהעסק ורוצים לשמור עליו לא רק מפני פריצה אלא גם מפני מעשה ואנדליזם.

חברת שפע אבטחה תיתן לכם ייעוץ מקצועי חינם ותמצא את הפתרון המושלם לצרכים האינדבידואליים שלכם. כאן המקום לציין כי חברת שפע מעסיקה צוות מומחים מקצועי ואמין אשר ייתן לכם את השירות הטוב, הסבלני והיסודי ביותר שיש.

התקשרו אלינו עוד היום כי במצלמות אבטחה כל דקה חשובה.

052-912-6840 דילוג לתוכן