מנעול קודן

מנעול קודן שפע אבטחה מצלמות אבטחה

אם חשבת שתמו כל החידושים האפשריים בפיתוח קודנים ואמצעים לפתיחת דלתות, הרי שטעית. מנעול קודן הוא פיתוח מתקדם, דיגיטלי, המחליף את ידית הדלת הקיימת ומאפשר את פתיחתה ונעילתה, ללא שימוש במפתח כלל!

הפעלתו של מנעול קודן נעשית ע"י הקשת קוד, ממש כמו בקודן רגיל. נורית חיווי ירוקה תידלק בעת הקשת קוד נכונה והדלת תיפתח למשך 5 שניות. במנעול קודן ניתן לתכנת עד 200 מספרי קוד שונים, מתאים לדלתות עץ ופלדה, והוא פועל באמצעות 4 סוללות 1.5 וולט.

ההבדל בין מנעול קודן לקודן רגיל הוא שהאחרון מאפשר פתיחת דלת בלבד באמצעות קוד והמנעול החשמלי סוגר את הדלת אך אינו נועל אתה, בעוד שמנעול קודן גם ינעל עבורך את הדלת ע"י הקשת קוד נעילה.

מנעול קודן לשבת ניתן גם להפעלה מכאנית עבור שומרי שבת (כלומר פתיחה ונעילה באמצעות מפתח)

מה היתרון של מנעול קודן?

היתרון הבולט של שימוש במנעול הסוג זה הוא פעולתו באמצעות סוללות. אין צורך בקרבה למקור כוח חשמלי או הקמת תשתית חשמל מיוחדת ליד הדלת. כמו כן, אין צורך להתקין מנעול חשמלי, הנחוץ לפעולתם של קודנים אחרים ומערכות אינטרקום. כך אתה חוסך לעצמך הוצאות כספיות גבוהות ביחס ת למכשירים אחרים. יתרון נוסף הוא שמנעול קודן מאפשר נעילה הרמטית של הדלת, כאשר בשימוש בקודן רגיל נדרשת נעילה הרמטית במפתח.
לכל אחד יש מקום שהוא שלו בלבד והוא אינו מעוניין שאיש יחטט בו ולעיתים אפילו יכנס אליו.
מנעול קודן מאפשר לך להחליט מי רשאי להיכנס לכל אחד מהאזורים שתגדיר.
מנעול קודן משמש בכניסה לבתים משותפים ומאפשר כניסה לבניין רק לאחר הקשת הצופן שהוגדר ובכך מונע כניסה של עוברים ושבים לבניין.
במקרים נוספים מותקן מנעול קודן בכניסה לחדר העבודה בבית ומונע מהילדים, המטפלת או כל אורח אחר להיכנס אליו ולהיות חשוף לדברים שאינך מעוניין לחשוף לעיני כל.
במקרים אחרים מותקן מנעול קודן בכניסה למשרדים מסוימים (לדוגמא משרדי ההנהלה) ובכך מונעים כניסה של לקוחות או עובדים שאינם מורשים להיכנס לאזור זה מלהיכנס. כדי לשמור על פרטיותך בבית או בבית העסק תוכל להגדיר צופן ולהפיצו רק למי שאתה מאשר את כניסתו.
מנעול קודן יאפשר כניסה אך ורק לאחר הקלדת הצופן המדויק שהגדרת ויגן על היקר לך באמת

מנעול חשמלי

נועד להתחבר לכל מערכות הכניסה והאינטרקום ועד למקודדים פשוטים,ישנם שני סוגים של מנעול החשמלי.
יש את המנעול שברגע שהוא מקבל חשמל (N.O) אז הוא נועל את הדלת שהוא טוב שברגע שיש שרפה או משהו חרום רק מורדים את החשמל וכל הדלתות פתוחות ,ויש את המנעול החשמלי שברגע שהוא מקבל חשמל אז הוא פותח (N.C) הבעיה שבמקרה חרום חייבים ידית פנימית השביל לפתוח את הדלת ,מנעול חשמלי עובד על ספק של 12V DC.

052-912-6840 דילוג לתוכן