מכשירי אינטרקום

שפע אבטחה מצלמות אבטחה מכשירי אינטרקום

עדיין אין לכם מכשירי אינטרקום בכניסה לבית?

בואו וגלו את מגוון האפשרויות, כדי שגם אתם תיהנו מאמצעי ביטחון חשוב ביותר!
מכשירי אינטרקום מהווים כיום אמצעי ביטחון ראשוני ובסיסי ביותר. קיים מגוון רחב מאוד של מכשירי אינטרקום, אך מטרתם של כולם, מפשוט ועד מורכב, לספק לך שליטה מלאה ואמצעי בקרה על כל הנכנס בדלת ביתך.
מכשירי אינטרקום עברו כברת דרך רבה במרוצת השנים. מי לא זוכר את מכשירי אינטרקום שפופרת, בעל השפופרת המסורבלת, שהיו מותקנים כמעט בכל בית ודירה. ובכן, כבודם של מכשירי אינטרקום ישנים אלו במקומם מונח, אך הטכנולוגיה מאפשרת לנו כיום ליהנות ממכשירי אינטרקום הרבה יותר מתוחכמים, מתקדמים ונוחים לשימוש. הבה נכיר אותם.
אחד ממכשירי אינטרקום הנפוצים בשימוש הוא אינטרקום בשילוב מקודד. מכשיר זה מאפשר לפתוח את דלת הכניסה או השער באמצעות הקשה של קוד מסוים על לוח המקשים. בנוסף, בפנל האינטרקום קיים לחצן, המשמש בעיקר אורחים או מבקרים מזדמנים. במקרה זה, לחיצה על לחצן בפנים הבית תפתח את הדלת. מתאם טלפון- אינטרקום יקל על השימוש בכך שיעביר את שיחת האינטרקום אל כל מכשירי הטלפון בבית או בעסק. כמו כן, פתיחת הדלת או השער מתאפשרת מכל מכשיר טלפון.
מכשיר אינטרקום מתקדם יותר הוא אינטרקום טלוויזיה. בפנל החיצוני של מכשיר אינטרקום זה מותקנת מצלמת וידאו, המצלמת רק כאשר המבקש להיכנס לוחץ על הלחצן בפנל. בפנל הפנימי הנמצא בתוך הבית מותקן מסך קטן, בו ניתן לזהות את פניו של אותו אדם. כך תוכל להחליט ביתר קלות אם לאפשר לו להיכנס או לדחות אותו.
מכשיר אינטרקום נוסף הוא אינטרקום אלחוטי. מכשיר זה הוא הפיתרון האולטימטיבי לתקשורת בין אנשים המרוחקים אחד מהשני. מכשיר אינטרקום אלחוטי פועל באמצעות מתאם אינטרקום לטלפון אלחוטי או מכשיר אלחוטי אחר. מאפשר פתיחת דלת או שער בלי לרוץ אל לחצן האינטרקום בכל פעם שמישהו מצלצל. פיתרון מעולה לבית פרטי רחב מימדים, מפעל בעל שטח גדול וכו'.
כמגוון סוגי מכשירי אינטרקום כן מגוון האפשרויות לפנל אינטרקום.
פנל אינטרקום חיצוני הפשוט ביותר עשוי פלסטיק, אינו מוגן נגד שבר או פגיעה. נפוץ בשימוש בקרב בנייני מגורים. קיים פנל אינטרקום עשוי מאלומיניום בעל לחצן קריאה בלבד, ובמקרה זה פתיחת הדלת אפשרית רק מתוך הבית או המשרד.
פנל אינטרקום עשוי אלומיניום בשילוב מקודד וכן לחצן קריאה. בדרך כלל לחצני הקודן מוארים, להתמצאות קלה יותר בלילה.
פנל אינטרקום מתכתי לבניינים משותפים, עמיד בתנאי מזג אוויר- לחות, רטיבות- אשר הקשה על מספר הדירה תנתב את הקריאה לדירה הרצויה. בנוסף, פנל אינטרקום מתכתי מיוחד למשרדים, המתחבר כשלוחה למרכזיית טלפון.
"הצעקה האחרונה" בתחום הוא פנל אינטרקום בשילוב מצלמה, או אינטרקום טלוויזיה, בו המבקש להיכנס מצולם החל מעת הלחיצה על הלחצן.

052-912-6840 דילוג לתוכן