התקנת קודן

שפע אבטחה מצלמות אבטחה התקנת קודן

לאחר שרכשת קודן, עליך להזמין בעל מקצוע, טכנאי או מתקין, שיבצע עבורך את התקנת קודן. לרוב, בית העסק שממנו רכשת את הקודן יהיה אחראי גם לביצוע ההתקנה. אם יש לך ידיים טובות, תוכל לבצע זאת בעצמך, בהתאם להוראות.

 מלבד פנל הקודן עצמו יש להתקין מנעול חשמלי לדלת וכן ספק כוח לחיבור למקור חשמל. מקום התקנת קודן צריך להיות עם תשתית חשמל מתאימה, וצריך לקחת זאת בחשבון בעת בניית בית חדש. במידה שמדובר על בית קיים, יש להעביר חוטי חשמל בהתאם. השלב הראשון בהתקנת קודן, לאחר שדאגת כמובן לעניין החשמל, הוא התקנת המנעול החשמלי במשקוף הדלת, מול הלשון של הצילינדר. עליך לדעת כי המנעול החשמלי תופס את לשון מנעול הדלת, הדלת סגורה אך לא נעולה! לכן כשיוצאים מהבית או בלילה, יש לנעול את הדלת עם מפתח. במצב זה לא ניתן לפתוח את הדלת ע"י הקודן.

השלב השני של התקנת קודן הוא הנחת הפנל עצמו והתקנתו על הקיר, בסמוך לדלת. התקנן קודן נעשית על הקיר או שקוע בתוכו. אם מדובר על התקנת קודן בפנל אינטרקום קיים, למשל בניין מגורים, פנל הקודן יותקן על האינטרקום עצמו.

אין ספק כי לאחר התקנת קודן תתחיל ליהנות מיתרונותיו ומנוחות השימוש בו- פתיחת הדלת באמצעות הקשת קוד בלבד, ללא שימוש במפתח.

בזמנים שאנו חיים, הטכנולוגיה רק מתפתחת ואנו מעוניינים לעמוד בקצב ולהנאות מכל החידושים. בעבר בכל כניסה לאזור משרדים ישבה פקידה ואישרה את כניסתם של המורשים.

התקנת קודן לדלתות הפך לדבר פופולארי מאוד בגלל שהוא מקל מאוד על המשתמשים בו.

התקנת קודן בדלת הכניסה לאזור מסוים תאפשר כניסה רק ליודעים את צירוף הכניסה לאותו אזור.

התקנת קודן הפך למבוקש מאוד במשרדים, בתים פרטיים ובתים משותפים.

ישנם מספר דגמים של קודנים: קודן המאפשר פתיחת הדלת לאחר הקשת הצירוף המוגדר, קודן המאפשר כניסה לאחר הצמדת תג מעבר לפנל המערכת וכו'.

התקנת קודן נעשית בדרך כלל במקומות בהם יש מעבר רב של אנשים.

משרדים גדולים המעוניינים לאפשר כניסה לעובדים בלבד ו/או למורשים בלבד.

בתים משותפים יפרסמו את הקוד הכניסה לכל הדיירים ויאפשרו להם להיכנס לבניין ללא צורך במפתח. חנויות תכשיטים המאפשרים כניסה לחנות רק לאחר בדיקת חזות הלקוח וסריקה שאינו נושא נשק. התקנת קודן היא פשוטה, אינה מותירה חוטים גלויים ונותנת הרגשת בטחון לבעל החנות ו/או העסק שרק המורשים יוכלו באמת להיכנס.

052-912-6840 דילוג לתוכן