התקנת מצלמות - חושבים להתחדש במצלמות אבטחה בדירתכם? הכירו את כל היתרונות הגדולים במצלמות החדשות מהשנים האחרונות!

התקנת מצלמות

חושבים לשלב מצלמות אבטחה בחלל דירתכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכמה מהשיפורים המרכזיים שכל מצלמות האבטחה עברו בשנים האחרונות, ביתרונות הגדולים ביותר של מצלמות אבטחה חדשניות שיוצרו בשנים האחרונות, בירידת המחירים ובעלייה ניכרת בכמות האנשים שבוחרים לרשת את כל דירתם במצלמות אבטחה. חברת שפע אבטחה מציעה עבור כל לקוחותיה מבחר עשיר של מצלמות אבטחה מכל הסוגים והגדלים כך שגם אתם תוכלו להתחדש במצלמה מותאמת במדוייק לצרכים שלכם. בין כלל המצלמות של שפע אבטחה ניתן למנות מצלמות אבטחה חדשניות ומקצועיות, מצלמות אבטחה ללא התקנה, התקנת מצלמות חוץ, התקנת מצלמת ip ועוד. אז רגע לפני שאתם יורדים לחנות המצלמות הקרובה לדירתכם ובוחרים באופן שרירותי את המצלמה שנראית לכם הכי מתאימה לצרכים שלכם, חשוב שתכירו כמה מהיתרונות הגדולים ביותר של מצלמות חדשניות שיוצרו בשנים האחרונות.

התקנה עצמית - בעזרת תוסף ייעודי תוכלו להתקין את המצלמה שלכם בכוחות עצמכם ללא צורך בידע מקצוע

היתרון הראשון בגינו רבים כיום בוחרים לרשת את דירתם במצלמות למגוון צרכים הוא נוחות ההתקנה. אם עד לפני מספר שנים כל מצלמה הצריכה שירותי התקנת מצלמות מקצועיים ויקרים, הרי לכם שכיום ישנן מצלמות רבות ללא כל צורך בהתקנה. מצלמות רבות ניתן פשוט להניח בכל מקום שתבחרו בדירה ללא התקנה מקצועית. במידה ואתם רוצים לקבל את המצלמה לאזור בו לא ניתן להניח אותה, בעזרת תוסף ייעודי תוכלו להשלים את שלבי התקנת מצלמות בכוחות עצמכם. רוב ככל המצלמות הנמכרות כיום מגיעות עם תוסף התקנת מצלמות ייעודי ופשוט המאפשר ללקוח להתקין את המצלמות בכל מקום שיבחר ללא כל ידע מקצועי. כל שתידרשו לעשות זה לתלות את התוסף הייעודי בכל מקום שתבחרו בעזרת ברגים פשוטים ולהציב עליו את המצלמה שבחרתם. יתרון זה חוסך לא מעט כסף וזמן יקר עבור שירותי התקנת מצלמות.

אפליקציה ייעודית - בעזרת אפליקציה פשוטה תוכלו להתחבר למצלמות מכל סמארטפון

יתרון נוסף עליו רבים מצביעים כשהם מחליטים להתחדש עם מצלמות אבטחה שונות לרחבי דירתם הוא הקישור הפשוט לאפליקצייה ייעודית. הליך התקנת מצלמות בכלל והליך התקנת מצלמת ip בפרט חוסך ללקוחות כסף וזמן יקר והחיבור לאפליקצייה ייעודית מבטיח ללקוחות שימוש נוח ופשוט במיוחד. שילוב של שני היתרונות הללו גורם לרבים לנהור לשפע אבטחה במטרה להתחדש עם מצלמות שונות המותאמות למלוא הצרכים האישיים שלהם. בעזרת האפליקציה הייעודית, תוכלו להתחבר למצלמות האבטחה בדירתכם בכל זמן ומכל מקום. מעבר לכך, ישנן עוד לא מעט אפשרויות מתקדמות וחדשניות המאפשרות לכם לקבל התראות בזמן אמת על כל שינוי בדירתכם. בין כלל האפשרויות השכיחות ביותר ישנה אפשרות של התראה על כל תזוזה משמעותית בדירה. אפשרויות אלה, בנוסף להליך פשוט, מהיר וזול של התקנת מצלמות, גורמות לאנשים רבים שמעולם לא חשבו לשלב מצלמות בדירתם, להגיע לשפע אבטחה ולהתחדש במצלמות מותאמות לצרכים שלהם.

השמירה בענן - כבר לא חייבים כרטיסי זיכרון לשמירת תוכן הצילום!

אם לא די בכך, גם אפשרויות שמירת התכנים התחדשו. עד לפני מספר שנים כל מצלמה הצריכה מבעליה לרכוש כרטיס זיכרון ששמר את כל תוכן הצילום לתקופות זמן משתנות. כיום, ישנה אפשרות לחבר את המצלמות החדשות לשמירה בענן, ללא כל צורך בכרטיסי זיכרון כלל. התקנת מצלמות חדשניות מאפשרת לבוחרים בהן אפשרות שמירה מתקדמת ובטוחה בענן בהתאם להגדרות ולצרכים המשתנים. אפשרות שמירה זו מבטיחה שהתכנים ישמרו לתקופות זמן שתבחרו וימחקו באופן אוטומטי לאחר הזמן שהגדרתם. השמירה בענן מצריכה תשלום חודשי סמלי של כמה שקלים בודדים אך למרות זאת רבים רואים בה יתרון משמעותי בהשוואה לכרטיסי הזיכרון שהיו בעבר. חושבים לבחור בהתקנת מצלמות אבטחה חדשניות בדירתכם? שפע אבטחה מבטיחה לכם מבחר עשיר של דגמים בכל האיכויות כך שתוכלו לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם.

הכירו את כל הדגמים הקיימים לפני מעמד הבחירה - כך תצליחו לבחור נכון את המצלמה המתאימה ביותר למירב הצרכים שלכם

טכנאי מצלמות אבטחה מקצועי ממליץ לכל לקוחותיו לערוך היכרות נרחבת עם כלל הדגמים הקיימים כיום במטרה להצליח לבחור נכון את הדגם המותאם ביותר לצרכים שלהם. לכן, לפני שאתם מגיעים לשפע אבטחה, חשוב מאוד לערוך סקירה מהירה אודות המאפיינים של מצלמות האבטחה האיכותיות ביותר. איך עושים את זה? עד לפני שנים בודדות סקירה זו הצריכה מכם לחטט רגליים ולעבור בין חנויות רבות להיכרות נרחבת עם הדגמים הנמכרים ביותר. כיום, ניתן לערוך את הסקירה המהירה ברשת ללא יציאה מהבית ותוך מספר דקות בודדות. מעבר לכך שפע אבטחה, מסייעים לכל לקוחותיהם לבחור נכון התקנת מצלמות מותאמות לצרכים השונים. לכן, מעבר לסקירה המהירה שאתם יכולים לעשות ברשת, מומלץ גם לכתוב את מירב הצרכים לשמם אתם בוחרים מצלמה חדשה ולהציג את הרשימה במעמד הבחירה. טכנאי מצלמות אבטחה של שפע אבטחה ידע להתאים במיוחד עבורכם את המצלמה המיטבית שתענה על מירב הצרכים שכתבתם.

שפע אבטחה מבטיחים לכל לקוחותיהם מבחר עשיר של מצלמות מכל הסוגים, הגדלים והאיכויות!

לסיכום, אנשים רבים כיום בוחרים להתחדש עם מצלמות אבטחה חדשות ומתקדמות בגין מספר יתרונות משמעותיים מהשנים האחרונות. היתרונות המרכזיים הם: שירותי התקנת מצלמות פשוטים, מהירים וזולים, אפשרות שמירת התכנים בענן וכמובן אפשרות להתחבר למצלמות האבטחה מכל סמארטפון בעזרת אפליקציה ייעודית. אם גם אתם מתכננים להתחדש במצלמת אבטחה בדירתכם, טכנאי מצלמות אבטחה ממליץ לערוך סקירה מהירה אודות כל הדגמים הקיימים לפני שתגיעו למעמד הבחירה. שפע אבטחה מציעים לכל לקוחותיהן מבחר עשיר של מצלמות מכל הסוגים, הגדלים והאיכויות לבחירתכם.

052-912-6840 דילוג לתוכן