התקנת אינטרקום

שפע אבטחה מצלמות אבטחה התקנת אינטרקום

התקנת אינטרקום היא התשובה האולטימטיבית והבטוחה ביותר לתחושת ביטחון מלאה לכל דיירי הבית.

התקנת אינטרקום היא פעולה פשוטה הדורשת חיבור של מספר חוטי חשמל: מהפאנל החיצוני למתאם הטלפון, בין מתאם הטלפון לארון התקשורת, בין שפופרת האינטרקום לפאנל החיצוני. חיבור נוסף למצלמה אם אתה בוחר בהתקנת אינטרקום טלוויזיה. זה הכל.

קיימות אפשרויות מגוונות להתקנת אינטרקום. החל מהאופציה הפשוטה ביותר של התקנת שפופרת אינטרקום בפנים הבית והתקנת פאנל חיצוני המאפשר לחיצה על לחצן בלבד, וכלה באפשרות המתקדמת ביותר של התקנת אינטרקום טלוויזיה, שהוא מכשיר אינטרקום המותקנת בו מצלמת וידאו חד-כיוונית לזיהוי פני המבקש להיכנס.

התקנת אינטרקום כוללת שתי יחידות: פאנל חיצוני, המותקן מחוץ לבית, לצד הדלת או השער. הפאנל כולל לחצן המאפשר צלצול ביחידה הפנימית. יש פאנלים בשילוב קודן לדלת ופאנלים בשילוב מצלמה. היחידה השנייה היא היחידה הפנימית המאפשרת את פתיחת הדלת או השער. אפשרות אחת היא שפופרת אינטרקום המותקנת בסמוך לדלת הכניסה לבית.

כיום נפוץ השימוש במתאם טלפון, כך שכל מכשיר טלפון, נייח או נייד, יכול לקבל את שיחת האינטרקום ויכול לפתוח את הדלת או השער ע"י לחיצה על אחד המקשים.
התקנת אינטרקום מיועדת לשימוש ארוך טווח. עליך לבדוק בעזרת איש מקצוע את מערכות האינטרקום השונות המוצעות מבחינת ביצוען, עלותן, אמינות היצרן וההתאמה לתקציב שלך. אינטרקום התקנה צריכה להיות כזו אשר תענה על כל הצרכים שלך ותספק לך את רמת ההגנה והביטחון הגבוהה ביותר שאתה נדרש לה.
מתקין אינטרקום מקצועי ומיומן אשר, ביחד איתך, יאתר את צרכיך הייחודיים וידע להתאים לך את מערכת האינטרקום מבחינת הביצועים הנדרשים והגדרת התקציב. לאחר שנבחרה מערכת האינטרקום המתאימה ביותר, מתקין האינטרקום יגיע לביתך על מנת להכין את התשתית הנדרשת להתקנת האינטרקום, כלומר חיווט חוטי חשמל עבור המערכת.

בהנחה שהאינטרקום, על כל חלקיו, הותקן כראוי, תוכל ליהנות משימוש במכשיר במשך שנים ארוכות. המקרים הבודדים שתזדקקו לשירותו של מתקין אינטרקום עשויים להיות תקלה כלשהי בשפופרת האינטרקום (היחידה הפנימית) או רטיבות שאולי פגעה בפאנל החיצוני (אם כי כיום מרבית הפאנלים מוגנים מפני גשם ורטיבות.

052-912-6840 דילוג לתוכן