גלאי תנועה - רוצים לוודא שכל תנועה חריגה בדירתכם תפעיל אזעקה? אתם חייבים להכיר את המבחר הגדול של סוגי הגלאים הקיימים כיום!

גלאי תנועה

חברת שפע אבטחה מציעה לכל לקוחותיה מבחר עשיר של סוגי גלאים לבחירה. הגלאים השכיחים ביותר הם גלאי תנועה, גלאי נפח וגלאי עשן. אם גם אתם רוצים לשלב מערכות אבטחה בדירתכם למניעת פריצות ושריפות, חשוב שתכירו את כלל האפשרויות שחברת שפע אבטחה מציעה לכם. חברת שפע אבטחה עוסקת בכל הקשור לתחום האבטחה ומציעה מבחר סוגי מצלמות אבטחה, אזעקות וגלאים מתקדמים לבחירתכם. איך תדעו לבחור נכון את הגלאים הטובים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם? ישנם לא מעט טיפים שאתם חייבים להכיר. אז רגע לפני שאתם קופצים לחנות האבטחה הראשונה שתמצאו, חשוב שתכירו את כל סוגי הגלאים, המצלמות והאזעקות השונות שיוכלו לשרת אתכם בכל צורך. תחילה יש להדגיש כי כל סוגי הגלאים, לרבות גלאי תנועה, גלאי עשן או גלאי נפח אינם מיועדים למקומות גדולים וציבוריים בלבד. גם אתם תוכלו לשלב בדירתכם את כל סוגי הגלאים ומערכות האבטחה המתקדמות ביותר. שנית, חשוב לדעת שכל סוגי מערכות האבטחה מגיעות בשלל דגמים לבחירה. הדגמים השונים נועדו בכדי להבטיח התאמה מלאה לכל צורך, כך שגם אתם, בעלי דירה פרטית קטנה וגם מרכזים מסחריים ומוסדות ציבור גדולים תוכלו ליהנות מאבטחה מירבית בעזרת גלאי תנועה, גלאי עשן, גלאי נפח, מצלמות ייעודיות ומערכות אזעקה.

כך תדעו לבחור נכון גלאי תנועה מותאם לממדי דירתכם - כל מה שחשוב שתכירו אודות אופן פעולתם של הגלאים החדשים והמקצועיים ביותר!

אז מה זה גלאי תנועה אתם שואלים? גלאי תנועה הוא גלאי מתקדם שיודע לזהות כל תנועה בחלל בו בחרתם להציב אותו. כפי שהזכרנו, כיום יש מבחר סוגי גלאים להתמודדות עם פריצות וגלאי תנועה נחשב לאחד המרכזיים שבהם. בשונה מגלאי תנועה המתמקד בעיקר הזיהוי תנועות פיזיות, גלאי נפח, שגם הוא נועד למניעת פריצות, מתמקד בעיקר בטמפרטורה הכללית בחדר. בשונה מגלאי תנועה, גלאי נפח יודע לזהות עליה קלה בטמפרטורה הכללית בחדר, מה שמעיד על הימצאותו של אדם נוסף בחלל. גלאי נפח כיום עובד על טכנולוגיית תת אדום אשר יודעת להבדיל בין עליית טמפרטורה משמעותית המעידה על הימצאותו של אדם נוסף בחלל לעומת גלאי נפח ישנים יותר שהתמקדו בזיהוי תנועות שונות שיכולות להיות אף תנועה של חפצים דוממים בלבד. הגלאים הישנים גרמו לא אחת לאזעקות שווא ולכן רבים כיום בוחרים גלאי נפח העובד על טכנולוגיית תת אדום. גלאי תנועה אף הוא ידע להבדיל בין התנועות השונות כך שלא תידרשו להתמודד עם התראות שווא בתדירות גבוהה. לא מעט אנשים כיום בוחרים להציב בדירתם גלאי תנועה מקצועי בחללים שונים במטרה להבטיח שכל ניסיון פריצה לדירתם יזוהה במהירות כך שניתן יהיה להגיב לו בצורה מיטבית.

הגלאי והרכז - הכירו את התפקידים השונים של חלקי המערכת וכן את המשמעות של הצמדת מספר גלאים לרכז אחד בלבד

לפני שתגיעו למעמד הבחירה חשוב שתדעו שכל מערכות האזעקה כוללות שני חלקים, הראשון הוא הגלאי והשני הוא הרכז. הרכז מקבל את הדיווח מכל גלאי תנועה, גלאי אש, גלאי נפח ועוד וכך הוא יודע מתי להפעיל את האזעקות הנדרשות. ישנה אפשרות לשלב מספר גלאים על רכז אחד או להצמיד רכז אישי לכל גלאי תנועה. מה זה משנה? במידה ותבחרו להצמיד מספר גלאי תנועה לרכז אחד בלבד, בכל פעם שאחד מהגלאים יזהה תנועה הוא יפעיל את הרכז והאזעקה, מה שימנע מכם לדעת את המיקום המדוייק של מקור התנועה. אך חשוב להדגיש כי כל מי שבוחר לשלב רכז אחד עם מספר גלאים, דואג שכל אותם גלאים ימוקמו באזור אחד, כך שלפחות ניתן יהיה להצביע על אזור התנועה. לעומת זאת, רכז מוצמד לכל גלאי תנועה יאפשר לכם לזהות את מיקום התנועה המדוייק במהירות רבה. נתון נוסף שחשוב שתכירו אודות גלאי תנועה, גלאי נפח או גלאי עשן הוא אפשרויות ההתראה. ישנם רבים הבוחרים אפשרויות התראה קוליות ולעומתם אחרים הבוחרים אפשרויות התראה חזותיות. אפשרות התראה קולית היא אזעקה שניתן לשמוע לעומת אפשרות התראה חזותית שעל פי רוב נעשית בעזרת נורות מהבהבות ועוד. מוסדות ציבור גדולים ברוב המקרים יבחרו גלאי תנועה שיודע להתריע הן בהתראה קולית והן בהתראה חזותית במטרה להבטיח שגם עיוורים יוכלו לשמוע וגם חרשים יוכלו לראות.

לפני שאתם ממהרים לחנות שפע אבטחה - חשוב שתכירו את הדגמים הנמכרים ביותר וההבדלים ביניהם

החלטתם שאתם רוצים לשלב גלאי תנועה בדירתכם לזיהוי פריצות? שפע אבטחה תשמח לספק עבורכם מבחר עשיר של סוגי גלאי תנועה איכותיים ואמינים במיוחד. אך רגע לפני שאתם מגיעים למעמד הבחירה, מומלץ לערוך סקר מהיר וקצר ברשת אודות כלל הדגמים של גלאי תנועה. המבחר הגדול של האפשרויות הקיימות כיום גורם ללא מעט אנשים לבלבול של ממש ולכן חשוב להגיע ממוקדים למעמד הבחירה. בדיקה מהירה ברשת תאפשר גם לכם להכיר את כל סוגי גלאי תנועה, גלאי אש ושלל גלאים מתקדמים שיעזרו לכם לשמור על דירתכם בצורה מיטבית. היכרות זו תבטיח לכם בחירה נכונה וממוקדת בגלאי תנועה מתאים לחלל דירתכם ולמלוא הצרכים שלכם. חברת שפע אבטחה תשמח להעמיד לרשותכם שירות מלא ומבחר עשיר של גלאי תנועה כך שגם אם לא תגיעו מוכנים וממוקדים, תוכלו להיעזר באנשי המקצוע שידעו להמליץ לכם על הגלאים הטובים ביותר עבורכם.

052-912-6840 דילוג לתוכן