אנשים רבים כיום בוחרים לצייד את דירתם בגלאי נפח, גלאי עשן, מערכות אזעקה, מצלמות נסתרות ועוד. כך תדעו לבחור את הציוד הרלוונטי ביותר עבורכם

גלאי נפח

כיום יש מבחר עשיר של גלאים מתקדמים המסייעים לזהות במהירות פריצת שריפה, מה שמסייע רבות להתגבר עליה בעודה קטנה. שפע אבטחה מציעה את כל סוגי הגלאים האיכותיים ביותר עבור כל לקוחותיהם כך שכל שנותר לכם זה להגיע ולבחור את הגלאי המתאים ביותר עבורכם. אך לפני שאתם מגיעים לשלב הבחירה, אספנו עבורכם את המידע החשוב ביותר אודות גלאי נפח, גלאי עשן, מה זה גלאי וממה הוא מורכב, מבחר סוגי אזעקות ומערכות התראה שונות ועוד. היכרות עם כל הפרטים הללו תבטיח לכם בחירה נכונה ומושכלת של גלאי נפח מותאם במדוייק למלוא הצרכים שלכם. ראשית חשוב להדגיש כי בעזרת גלאי נפח, גלאי עשן, גלאי להבה ועוד מבחר סוגי גלאים ניתן לאבטח כל חלל. בניגוד למקובל לחשוב, גלאי נפח או גלאי עשן אינם מיועדים בעיקר לשטחים גדולים וציבוריים אלא יכולים לשרת גם אתכם בדירתכם הפרטית. ככל שתרצו לאבטח שטח גדול יותר מפני שריפה או פריצה, תידרשו להציב כמות גדולה יותר של גלאים. לא מעט אנשים כיום בוחרים לעשות שימוש בגלאי נפח או גלאי עשן בפנים דירתם במטרה לוודא שגם אם תפרוץ שריפה או תהיה פריצה, הם יזהו אותה בזמן ויצליחו להשתלט עליה ללא פגע בדירה או גרוע מכך, סכנה לגרים בה. שפע אבטחה מציעה למכירה את הגלאים הנמכרים והאיכותיים ביותר כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל גלאי שתבחרו יעשה את עבודתו נאמנה בצורה יעילה ומקצועית.

כל מה שחשוב שתכירו על גלאי נפח - החל משטח הכיסוי וכלה בשיטת הזיהוי

גלאי נפח מקצועי שנמכר אצל שפע אבטחה מבטיח לכם כיסוי מלא של 90 מעלות, מה שאומר שתוכלו להציב אותו בפינת החלל ולכסות את שטח החלל כולו. כלאי נפח נועד בעיקר להתריע על פריצות או חדירות בעלי חיים שונים לפנים הדירה. איך זה עובד? בדומה לגלאי עשן ולעוד לא מעט גלאים שנמכרים כיום, גם גלאי נפח יודע לזהות שינוי בחלל. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת תת אדומה, הגלאי יודע לזהות שינוי בטמפרטורה בחדר, מה שלרוב מעיד על פריצה. אז אם גם אתם רוצים לשלב בדירתכם מערכות אבטחה שונות כמו גלאי נפח, גלאי עשן, מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות ועוד, הגיעו לשפע אבטחה וקבלו את כל הנדרש עבורכם. כלל סוגי הגלאים מורכבים משני חלקים כאשר החלק הראשון הוא הגלאי עצמו והחלק השני הוא הרכזת. גלאי נפח או גלאי אש מזהים את השינוי בטמפרטורה, את הצטברות העשן או את השינויים שחלים בחלל עקב פריצת השריפה או חדירת הפורץ ומדווחים על כך לרכזת. תפקידה של הרכזת היא להחליט מתי נכון להתריע על שריפה או פריצה ומתי ניתן להניח שהשינוי המינורי נגרם כתוצאה מסיבה אחרת. שפע אבטחה מסבירים שכיום יש מבחר עשיר של סוגי גלאים המזהים פריצת שריפה וחדירת פורצים לחלל בדרכים שונות. בדומה לשינויים בגלאים, ישנו שינוי אחד מרכזי ומשמעותי בין סוגי הרכזים השונים, וכעת נעמוד על כל השינויים המשמעותיים ביותר שאתם חייבים להכיר.

הכירו את כל ההבדלים בין הגלאים השונים - רק כך תוכלו לבחור את הגלאי הטוב ביותר עבורכם!

השינויים בין גלאי נפח מסתכמים בעיקר בטכנולוגיות זיהוי שונות. כיום רוב ככל סוגי גלאי נפח עובדים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת הנקראת תת אדום פסיבי. טכנולוגיה זו יודעת להבדיל בין עליות טמפרטורה סתמיות שאינם מעידות על פריצה לבין עליות טמפרטורה משמעותיות המוכיחות שאכן ישנו אדם נוסף בחלל. המערכות המתקדמות מצליחות למנוע כמעט את כל התראות השווא שהיו נפוצות יותר בגלאים הישנים שעבדו בעזרת טכנולוגיית אולטרא סונית. טכנולוגיית אולטרא סונית רגישה יותר לכל תנועה בחלל, לאו דווקא של בני אדם. גלאי נפח בשימוש טכנולוגיה אולטרא סונית מפעיל התראות שווא בתדירות יחסית גבוהה ולכן רוב ככל הבוחרים להתחדש עם גלאי נפח, בוחרים גלאי נפח העובד עם טכנולוגיית תת אדום פסיבי. לעומת גלאי נפח, גלאי עשן כולל הבדלים רבים ומשמעותיים יותר. כיום יש מבחר גדול של סוגי גלאי עשן העובדים בשלל טכנולוגיות זיהוי שונות. ישנם גלאי עשן, גלאי להבה, גלאי יניקה, גלאי טמפרטורה, גלאי קרן ועוד. ההבדלים המשמעותיים ביותר בין סוגי הגלאים באים לידי ביטוי בעיקר במהירות התגובה לפריצת שריפה. גלאי עשן, גלאי יניקה וגלאי טמפרטורה ידרשו לקלוט שינוי היכר או עשן משמעותי בשביל להתריע על פריצת שריפה. גלאים אלה מתאפיינים בהיותם ממוקדים בעיקר לשטח בו הם הוצבו. כלומר, גלאי עשן לא יתריע על שריפה אם בחדר הסמוך יהיה עשן כבד. הגלאי צריך שהעשן יחדור אליו בשביל לזהות את פריצת השריפה. לעומתם, ובדומה לגלאי נפח בטכנולוגיית תת אדום, גלאי קרן עובד עם קרן לייזר ויודע להתריע על פריצת שריפה בכל פעם שעשן פוגע בקרן הלייזר שלו. גלאי זה נחשב לאיכותי במיוחד וכזה שיכול לכסות שטחים גדולים בעזרת קרני לייזר מפוזרות בחלל.

רכזי גלאים - הכירו את האפשרויות השונות לשימוש במוח מאחורי הגלאים

מעבר לשינויים הללו, חשוב שתכירו עוד שינוי אחד ומשמעותי בין הרכזים השונים. כפי שהזכרנו מעלה, גלאי נפח או גלאי עשן מחוברים לרכז המהווה את המוח המחליט מתי נכון להתריע ומתי לא. ישנה אפשרות לחבר קבוצת גלאים לרכז אחד או לחילופין, לחבר רכז לכל גלאי. מה זה משנה? במידה ותבחרו לחבר קבוצת גלאים לרכז אחד, בכל פעם שאחד מהגלאים יזהה עשן או פריצה, הרכז הקבוצתי יתריע כך שתדעו באיזה אזור פריצה השריפה (ההתראה יכולה להתקבל בגין כל אחד מהגלאים המפוזרים בחלל ולכן כל הבוחרים ברכז קבוצתי מוודאים שכל קבוצת הגלאים תחת הרכז ממוקמת באזור אחד). לעומת זאת, בחירה ברכז אישי לכל גלאי יאפשר לכם לדעת בצורה מדוייקת מהיכן התקבלה ההתראה, מה שיעזור לטפל בבעיה במהירות וביעילות. כך או כך, גלאי נפח, גלאי עשן, אזעקות ומערכות צילום מתקדמות יסייעו לכם לשמור על דירתכם הן מפני שריפות והן מפני פריצות בצורה יעילה ומוצלחת. שפע אבטחה מסבירה לכל לקוחותיה מה זה גלאי, מה זה רכז וכיצד בוחרים נכון את פרטי ציוד האבטחה המותאמים ביותר לצרכים משתנים. אך אם אתם חושבים שכלל האפשרויות הרבות של גלאי נפח, גלאי עשן, אזעקות או מצלמות עלול לבלבל אתכם, חשוב שתגיעו ממוקדים למעמד הבחירה. איך? פשוט ערכו סקר קצר ומהיר ברשת אודות כלל הדגמים הנמכרים והמוצלחים ביותר כיום של סוגי הגלאים הרלוונטיים עבורכם והגיעו ממוקדים עם סוג הגלאי והדגם שתרצו. בעזרת האינטרנט אתם יכולים לקבל מידע רב ואיכותי אודות הבדלים נוספים שיוכלו לעזור לכם לבחור נכון. שפע אבטחה בוחרת עבורכם אך ורק ציוד איכותי ומקצועי כך שכל שנותר לכם זה להגיע מוכנים לבחירת הגלאים הטובים ביותר עבור הצרכים שלכם.

052-912-6840 דילוג לתוכן