אינטרקום לעסק

שפע אבטחה מצלמות אבטחה אינטרקום לעסק

אינטרקום לעסק הינו אמצעי בקרת כניסה וסינון הנכנסים לכל בית עסק ומשרד. חשיבותו רבה כאשר מדובר על משרד הנמצא בתוך מבנה משרדים גדול מאוד, וכן כאשר המשרד הגדול מחולק לחללים קטנים יותר או כאלה הדורשים הגנה מיוחדת.
בשני המקרים, תנועת האנשים בבניין או המשרד הגדול היא רבה מאוד וכוללת עובדים, אורחים, מבקרים. פרט לעובדיך ועמיתיך למשרד או למשרדים סמוכים אתה לא מכיר את זהות האנשים, וודאי תהיה מעוניין בכלי יעיל שיסייע לך בסינון הנכנסים.
רק מי שמורשה בכניסה יוכל להיכנס למשרד או למתחם מסוים בו.
זר שאינך מכיר או עובד שאינו מורשה בכניסה, כניסתו תימנע.

באיזה אינטרקום לעסק עלי לבחור?

כיום, מגוון מוצרי אינטרקום לעסק הוא רחב מאוד. מכשירי אינטרקום טלוויזיה בשילוב מצלמת וידאו בפאנל החיצוני – המצלמה מתחילה לצלם כאשר נלחץ הלחצן בפאנל. מאפשר לך לא רק לשמוע ולשוחח אלא גם לראות את מי שמבקש להיכנס למשרד, ורק לאחר מכן לאשר את כניסתו או לדחות אותה.
אינטרקום לעסק עם קודן – פתיחת דלת הכניסה מתאפשרת גם ע"י הקשת הקוד הסודי.
אינטרקום בשילוב מערכת זיהוי ביומטרי – זיהוי המבקש להיכנס נעשה באמצעות טביעת אצבע. זוהי המערכת האמינה ביותר לבקרת כניסה.
אינטרקום בשילוב מתאמי טלפון – אפשרות לחבר את האינטרקום לעסק למרכזיית הטלפון של המשרד. צלצול באינטרקום בפאנל החיצוני מנותב אל כל שלוחות המרכזייה במשרד. כך מכשיר הטלפון יכול לשמש כשפופרת אינטרקום ולחיצה על אחד המקשים תפתח את דלת הכניסה. בנוסף, ניתן להתקשר משלוחת טלפון אל הפאנל החיצוני וכן ניתן להעביר שיחת אינטרקום בין השלוחות במשרד.
אינטרקום לעסק משמש גם כאמצעי לניהול התקשורת בארגון גדול – מערכת תקשורת פנים ארגונית המבוססת על מערכת אינטרקום. כך ניתן לנהל שיחות בין העובדים הנמצאים בחדרים שונים או באזורים מרוחקים בארגון.
יצרנים מובילים של מערכות אינטרקום לעסק הם לוגיפון, תורן, קומקס, אייפון, פאל וינטק.
אינטרקום הוא מוצר בקרת כניסה בסיסי החיוני לכל בית עסק ומשרד. ההתפתחות הטכנולוגית העצומה שחלה בתחום מכשירי האינטרקום בשנים האחרונות מציבה אותם בחזית של אמצעי התקשורת.
השימוש בו הוא נוח הרבה יותר מאי פעם ועדיין עושה את העבודה.

052-912-6840 דילוג לתוכן