אזעקה לחדר

שפע אבטחה מצלמות אבטחה אזעקה לחדר

אזעקה לחדר היא פיתרון מושלם כאשר אתה עובד במשרד בתוך הבית ומעוניין למגן אותו בצורה נפרדת ועצמאית.
אזעקה לחדר תגן עליכם בלילה וביום. החדר שלנו הוא המקום היקר ביותר בבית. כולנו מאכסנים בו את כל הדברים היקרים והאישיים באמת. באמצעות מערכת אזעקה לחדר נוכל להגן עליהם ועלינו. מה גרוע מהתחושה שמישהו נגע בחפצים האישיים שלכם, רוקן את כל מגירות הגרביים והלבנים רק כדי למצוא שם משהו שווה ערך כספי? מה מלחיץ יותר מלהתעורר בלילה ולראות שפורץ נמצא בחדרכם? האם תצליחו להירדם גם מחר בידיעה שחדרכם אינו מוגן?

יש לך חדר בבית המשמש כמשרד או קליניקה?

יש לך יחידת דיור מושכרת בחצר?

המאמר הבא ילמד אותך כיצד תוכל לעשות שימוש מושכל באזעקה לחדר אם אתה עובד בחדר נפרד בבית או בחצר, תוכל למגן אותו באופן נפרד דרך מערכת האזעקה של הבית. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בקודים שונים להפעלה ולנטרול של אזעקה לחדר. כך תוכל לנטרל את האזעקה כשאתה נכנס למשרד ולהפעיל את מערכת האזעקה בבית. בסוף יום העבודה, תפעיל את האזעקה

לחדר העבודה ותנטרל את האזעקה בבית. איך זה עובד?

אזעקה לחדר היא תת מערכת של מערכת האזעקה, המופעלת, כאמור, על יד קודים משלה. בצורה זו גם ניתן להפעיל רק חלק מהגלאים באותו חדר. לדוגמא, ניתן להפעיל את הגלאים החיצוניים בעוד שהגלאים הפנימיים מנוטרלים. אופציה זו שימושית כאשר החדר מחולק למספר חללים נפרדים. אזעקה לחדר מחוברת לסירנה נפרדת מזו של הבית. כאשר היא פועלת, רכזת האזעקה מתקשרת למספרי הטלפון של האזעקה הראשית של הבית, כפי שתוכנתו במערכת.
כיום רוב הפריצות נעשות דרך החלון אז חייגו היום להתקנת מערכת אזעקה ותגלו שאזעקה לחלון תשיב לכם את הרגשת הביטחון בביתכם ו/או בבית העסק שלכם.

אזעקה לחלון – לרוב, הפורצים אינם נכנסים דרך הדלת ולכן הפריצות, ביום ובלילה נעשות דרך חלון הבית ו/או בית העסק. בעזרת אזעקה לחלון תוכל לבטח את נכסך מחדירת פורץ דרך החלון. ברגע שהפורץ ינסה לחדור, מערכת אזעקה לחלון תפעל ותתריע על כניסתו. מערכת האזעקה לחלון אינה מותירה חוטים גלויים ושומרת עליכם ועל רכושכם!!!
צריך מכשיר אזעקה קטן ונוח? לא רוצה לעסוק בהתקנת מערכת אזעקה כוללת? אזעקה לחלון היא התשובה!

מכשיר אזעקה לחלון היא מכשיר אזעקה קטן ופשוט הפועל באמצעות סוללה, המותקן באמצעות מגנט על החלון אותו תרצה למגן. תפקיד האזעקה לחלון הוא להרתיע את המנסה לפרוץ ולחדור ע"י צפצוף בעל עוצמה חזקה, וכן להתריע את יושבי המקום על ניסיון כזה.
בתוך המכשיר נמצא גלאי הרגיש לתזוזה או תנודה כלשהי של החלון. כאשר מורגשת תנועה חשודה שלו, צפצוף האזעקה יתחיל לפעול בעוצמה גבוהה מאוד של 90 דציבל.
התקנת אזעקה לחלון מומלצת מאוד גם כאשר סורגים מגנים על החלון, מפני שכפי שנוכחנו, הגנתם אינה מספיק יעילה. יחד עם זאת, עליך לזכור כי אזעקה לחלון מספקת הגנה נקודתית בלבד במקום שבו היא מוצבת ואינה מהווה פיתרון כולל.

052-912-6840 דילוג לתוכן