אודות שפע אבטחה

‏‏שפע אבטחה אודות

בשנת 2005 הקים שמואל נעמן את חברת “שפע אבטחה “, כדי לתת לכם רשת שלמה של פתרונות טכנולוגיים בתחום החשוב של מיגון ואבטחה לבית ולעסק.

לשמואל נעמן יש ידע מקצועי מעמיק, וניסיון רב שנים בתחום מערכות מיגון ואבטחה. בנוסף לעבודתו עם לקוחות פרטיים רבים, שמואל נאמן היה מעורב בפרויקטים בינלאומיים גדולים של התקנת מערכות אבטחה, בין היתר גם במסגרת עבודתו בחברת ג’נרל מהנדסים.

חברת “שפע אבטחה” עוסקת בהצלחה רבה בתכנון והקמה של מגוון מערכות אבטחה כולל: התקנת מצלמות אבטחה, הקמת בקרות כניסה, תכנון אזעקות, תכנון והקמת מערכת בית חכם וכן התקנת צלחות לוויין.

חברת שפע אבטחה נמצאת אמנם במרכז, אך אנו מתחייבים להגיע אליכם לכל מקום שאתם צריכים ובהתראה קצרה מאוד!

בנוסף ללקוחות הפרטיים הרבים של חברת שפע אבטחה, ניתן למנות גם את: מועצה מקומית פרדסיה, עיריות בכול רחבי הארץ, הרבנות הראשית, חברת פאראמדיקום ועוד.

בזכות העובדה שחברת שפע אבטחה יודעת לתת מענה מדויק ואיכותי לכול בעיות ודרישות המיגון והאבטחה – הקשר עם הלקוחות של החברה הוא קשר יציב וממושך.

תהליך העבודה וקבלת ההחלטות בחברה “שפע אבטחה”

אני שמוליק נעמן משפע אבטחה מתחייב להעניק לכם, הלקוחות, יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל תהליך התקנת המיגון לבית או לעסק.

תהליך העבודה המשותפת מתחיל בפגישה הראשונה אצלכם. בפגישה זו נאתר את הצרכים הייחודיים שלכם ונאפיין, יחד איתכם, את מערכת המיגון המתאימה ביותר.

לאחר שנסכים על הצרכים והמטרות של מערכת המיגון, אני אבחר בשבילכם את מערכת האבטחה האופטימלית ביותר לצרכים שלכם – ללא תוספות מיותרות, ללא סיבוכים ובהתאמה מלאה למסגרת התקציב שלכם!

גם לאחר ההתקנה של מערכת האבטחה, אנחנו נישאר בתמונה כדי לוודא שאתם שבעי רצון ממערכת המיגון.

אנחנו כאן תמיד כדי לענות לכם על כל שאלה או בעיה

מערכת אבטחה שהיא גם פתרון טכנולוגי חכם

אנו מבינים שרכישת מערכת אבטחה כגון: אזעקות, מצלמות אבטחה או מערכת בקרת כניסה, אינה עניין של מה בכך. רכישה מערכת אבטחה היא על פי רוב רכישה חד-פעמית שאמורה להעניק לכם שקט נפשי, לכן אל לכם להקל ראש בבחירת איש המקצוע המתאים.

איש מקצוע טוב בתחום זה הוא איש מקצוע שיכול לכוון אתכם ב”ים” האפשרויות הקיים היום, הוא גם צריך להיות אדם אמין והגון שדואג תמיד לטובת הלקוח – זה מה שאנחנו בשפע פתרונות

טכנולוגים מתחייבים לעשות – לדאוג תמיד לצרכים שלכם.

אם נושא האבטחה ממש בוער לכם, הגיע הזמן שתתקשרו עכשיו, כדי שגם אתם תהיו בין מאות הלקוחות המרוצים של שפע פתרונות טכנולוגים.

אנשי המקצוע של שפע אבטחה, המומחים בתחום, יעניקו לכם את הסיוע המקצועי שאתם זקוקים לו.

052-912-6840 דילוג לתוכן